0

Jak piłkarz na tym poziomie może wypuścić piłkę jak bombele? No Kur jak? Grałem do 20 roku amatorsko, gdzie trening człowiek miał jak sam kapki porobił koło domu i nigdy nie widziałem czegoś takiego.

2

Kogo zwalniamy już la bambo?

1

Brakuje lewej nogi Messiego, celnej skutecznej. Reszta to mam wrażenie nie myśli jak strzela.

1

Miało być 5.0 dobrze ze chociaż 50% jest z tego czyli 0.

0

Tu musi być całkowity reset żadne Roberty, Busquetsy i inne Alby balby. Pozycje Busquetsa musi ogarnąć De Jong, ale dać mu tam zagrać parę męczy a nie czasem parę minut.

2

El Jarek fujarek nie wyrabia na bierzni dla chomików, bo mu padła strona.

0

Druga strona Barcy padła
https://ibb.co/T45sc8s

1

Nigdy przenigdy nie zrozumiem w Barcelonie tego, że w takiej sytuacji nie idą piły od obrony, bramkarza wszystko w 16 stke na napastnika żeby wygrać jakąś przebitkę, tylko srają się na obronie klepią!

0

Raphinia kapke nie ogarnia i za wolno myśli.

0

0

Stream odpalony tik tak tic tak...

0

Dobrze, że są streamy bez nich by nie było życia.

0

@macio_944 No jestem palcem na mapie :D live na you tube widziałem full był.

0

Stadion pełny Laporta umie w medialność.

0

Wzięliście pod uwagę co jak jakimś cudem będzie farfocel i przegramy?

0

Ale cules przybywa na stronie!
Dawać składy!

1

Nie no ten tlumacz to mistrz
https://ibb.co/Y0Xc0nQ

0

Na reszcie dzień meczowy, brakowało tych wieczorów, jeszcze w takim składzie. Piękne to będą emocje.

1

@Lautaro jak będziesz pijany to nawet mróz Ci nie będzie przeszkadzał.

0

Ta la liga to skubana na 3 zmiany jedzie? Xd

3

Mam nadzieję że Laporta z Alemanym siedzą i liczą kliknięcia w socialach śmiejąc się jak kaska płynie do klubu a za godzinę przed meczem powiedzą dobra Alemany dawaj ten enter zakończmy to.

2

48 do meczu kurla dawać te rejestrację gad demet! Powoli robi mi się ciepło.

2

Ciekawe kiedy się kierownik malarz i stary gruby przywali do tego że 2 zmiana robi 5h i ucieka cały zakład Hue Hue. W sumie tylko to mnie trzyma w tej firmie, że nie wiem czy z 120h w miesiącu faktycznie przerobię.

1

@Emhyr tak będzie przecież to Tebas i ciągle ja podkopuje :)

0

Tebas nam specjalnie zrobi psikusa na pierwszy mecz ligowy i nie zarejestruje wszystkich :)

1

Niech sie cieszą do el classico tam dostaną piątkę na ostudzenie.

1

Nie no panowie umówmy się strzał był nie do obrony xd

1

Aaaaaaa oczywiście bramkarz placek

2

Żona śpi to chociaż 'mute' na pilocie wykorzystam i nie muszę słuchać tego komentarza.

0

3 podania tiki taka. Boże może będą mieć puchar, ale 0 przyjemności z ich oglądania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?