Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ironman zawsze daje na lajcie. Nigdy nie miałem z tym problemu
0
@KrychaFCB streamy
2
@cules100pro @Cvzx chyba zdecydowanie więcej niż połowa, typ sam za najniższa pewnie ciśnie ale chciał zabłysnąć w sieci.
@KmN teraz to trzeba patrzyć by przeżyć a nie kupnie nieruchomości myślisz :)
9
Nie kumam śmieszków z Barcy, że prowadzi w la lidze i jak to się mamy nacieszyć jakby to ktoś inny był królem tej ligi. Trochę Hala dzieci chyba nie ogarniają, że na przestrzeni 10,15 a nawet 20 lat (dalej nie wiem) to Barcelona więcej razy dominowała na krajowym podwórku.
0
@DonMatteo901 Widać, że typ od efektów specjalnych wcześniej pracował na magazynie.
0
Dopiero się kapnąłem, że w Realu nie bronił kurtuła xd. Najlepsze, że oglądałem 2 połowę Hue Hue.
0
Teraz Barca będzie rozluźniona i przewali najbliższy mecz, tfu wyplułem.
0
Ale stres w tym meczu
1
@FioletoweOczy @Sylvinho007 ale chodzi bardziej o to że jak włączę to strzela xd
1
Włączać Real???
0
@Joe_Pesci bramkarz ustawienie jak w b klasie a i strzał nie perfekcyjny.
0
@Esteban_ Konfidenci też potrzebni w tym kraju :)
0
@Nano22 on nie umie liczyć na kalkulatorze a co dopiero zarejestrować się na fc barca xd
1
@Esteban_ Se zgłoś jeżeli na l4 miałem wpisane 1 (chory może chodzić) więc se mogłem być wszędzie xd
5
Pięknie zaoralem kierownika malarza. Byłem se na l quattro i na tym l4 pojechałem sobie na wakacje i tak to się żyje.
0
Szczelili! Świat się skończył!
1
Ale placek xd...
0
Zlepek piłkarzyków i chaos. Problemy z przyjęciem piłki, wszystko za wolno i czytelnie = Polska reprezentacja
1
Serio myślicie, że wygramy ten mecz? Przecież Polska piłka to kpina z narodu, niczym pis!
3
Przerwę na reprezentację wykorzystałem tak, pozdro wariaty!
https://ibb.co/ZLMKc8f
1
Fati szczelaj w opony na co te przekładki.
0
Lewy na pustaka skończył się :) powiem wam, że to jak macha i przestawia wszystkich łapami mnie osobiście by wkurw... Ciekawe jak reszta to odbiera.
0
Elche to jak B klasa.
6
Ładna symulka chłop płaczę noga urwana zeby wybite xd
3
Neymar, welcome to Barcelona danza kuduro 2022 remix, skills and goals!
0
@Janas11224 i wiele innych aplikacji blokujących. W dobie internetu by w Googlach nie wpisać i nie wyszukać co trzeba tylko wiecznie stekac to trzeba być na prawdę słabo rozwiniętym.
0
@Sau_Ron czyli standard granie kupy i win
0
Madryczoki coś grają?
0
@Pewex zmięta tak się wydaje nic tam nie ma
1
@Pewex to nie żadna nitka koszulka zmięta tak wyszła :)