0

@Ironman zawsze daje na lajcie. Nigdy nie miałem z tym problemu

0

@KrychaFCB streamy

2

@cules100pro @Cvzx chyba zdecydowanie więcej niż połowa, typ sam za najniższa pewnie ciśnie ale chciał zabłysnąć w sieci.
@KmN teraz to trzeba patrzyć by przeżyć a nie kupnie nieruchomości myślisz :)

9

Nie kumam śmieszków z Barcy, że prowadzi w la lidze i jak to się mamy nacieszyć jakby to ktoś inny był królem tej ligi. Trochę Hala dzieci chyba nie ogarniają, że na przestrzeni 10,15 a nawet 20 lat (dalej nie wiem) to Barcelona więcej razy dominowała na krajowym podwórku.

0

@DonMatteo901 Widać, że typ od efektów specjalnych wcześniej pracował na magazynie.

0

Dopiero się kapnąłem, że w Realu nie bronił kurtuła xd. Najlepsze, że oglądałem 2 połowę Hue Hue.

0

Teraz Barca będzie rozluźniona i przewali najbliższy mecz, tfu wyplułem.

0

Ale stres w tym meczu

1

@FioletoweOczy @Sylvinho007 ale chodzi bardziej o to że jak włączę to strzela xd

1

Włączać Real???

0

@Joe_Pesci bramkarz ustawienie jak w b klasie a i strzał nie perfekcyjny.

0

@Esteban_ Konfidenci też potrzebni w tym kraju :)

0

@Nano22 on nie umie liczyć na kalkulatorze a co dopiero zarejestrować się na fc barca xd

1

@Esteban_ Se zgłoś jeżeli na l4 miałem wpisane 1 (chory może chodzić) więc se mogłem być wszędzie xd

5

Pięknie zaoralem kierownika malarza. Byłem se na l quattro i na tym l4 pojechałem sobie na wakacje i tak to się żyje.

0

Szczelili! Świat się skończył!

1

Ale placek xd...

0

Zlepek piłkarzyków i chaos. Problemy z przyjęciem piłki, wszystko za wolno i czytelnie = Polska reprezentacja

1

Serio myślicie, że wygramy ten mecz? Przecież Polska piłka to kpina z narodu, niczym pis!

3

Przerwę na reprezentację wykorzystałem tak, pozdro wariaty!
https://ibb.co/ZLMKc8f

1

Fati szczelaj w opony na co te przekładki.

0

Lewy na pustaka skończył się :) powiem wam, że to jak macha i przestawia wszystkich łapami mnie osobiście by wkurw... Ciekawe jak reszta to odbiera.

0

Elche to jak B klasa.

6

Ładna symulka chłop płaczę noga urwana zeby wybite xd

3

Neymar, welcome to Barcelona danza kuduro 2022 remix, skills and goals!

0

@Janas11224 i wiele innych aplikacji blokujących. W dobie internetu by w Googlach nie wpisać i nie wyszukać co trzeba tylko wiecznie stekac to trzeba być na prawdę słabo rozwiniętym.

0

@Sau_Ron czyli standard granie kupy i win

0

Madryczoki coś grają?

0

@Pewex zmięta tak się wydaje nic tam nie ma

1

@Pewex to nie żadna nitka koszulka zmięta tak wyszła :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?