0

Byle Barca zgrała się do tego momentu w LM i będzie dobrze.

0

Dajcie linki do bramek, bo muszę tyrac na tego nieroba kierownika

1

Szkoda, że będzie po okienku już, bo jak Messi w najbliższym meczu ligi mistrzów strzelił by hattrick to mental by grał gdziekolwiek za darmo byle nie dać się dogonić.

1

Jak bejsbuk tego nie ogarnie to w końcu się pożegnamy w sumie bym się cieszył miał bym powód by wywalić tego raka a tak szkoda.

0

Stracił moje 0,1% poparcia.

0

@KrychaFCB na El classico będzie banka.

0

@Fabik87 taki kibic jak połowa tutaj hahaha z drugiej strony widać, że jakiś chory xd

0

Man U ogral Liverpool i jeszcze gola strzelił Sancho? Świat się kończy.

1

Info z dupy brutto netto? Wydaje mi się że brutto więc normalnie tylko 10.

9

Wygraliśmy ten mecz, bo w kluczowym momencie mieliśmy bramkarza. Później wartościowa ławka dobiła zmęczonych rywali.

0

Vaaaaaaaaaamoooossssss!!!

1

W życiu nie będą dobrze grać jak co mecz będzie inna 11 i inne ustawienie. Xavi na siłę chce stworzyć od razu zespół wygrywający a tak się nie da.

0

Zlepek piłkarzy = chaos kompletny brak zrozumienia. Sociedad gra piłka jak Barca a Barca gra po prostu chaotycznie. Xavi sam nie wie jaka 11 i ustawieniem chce grać

0

Dobry film Sience fiction z netflixa na dzisiejsza ponura niedzielę, co polecacie?

4

Nie sztuka kupić pół składu gdzie nikt się nie będzie rozumiał. Niech się zgraja póki co, bo będzie tiki sraka. Skoro Barcelona ma niby kasę na transfery to przetrzymać to do zimowego okienka a w międzyczasie powinni obniżać kontrakty czy sprzedać/pozbyć się niektórych by później ew kogoś móc kupić i zmieścić się w limitach.

7

@Batys właśnie leżę i musiałem się wyżalić!!!

0

Nie ma to jak wrócić z 2 zm i na kolejny dzień iść na rano wstać o 5, by znowu oglądać gębę kierownika malarza tumana z kalkulatorem!

0

@masq nie to mój malarz

4

Ernesto kucał?

0

@tomek8756 co sądzicie? Mój aligator byłby zadowolony

0

@Kurkmen Chyba nr karty tam się podaje nie pamiętam nawet.

2

Trzeba jechać auto do pełna zatankować, bo dzięki życzliwości Obajtka i rabatowi 30 gr zejdę do 6.86 za litr oleju napędowego! Xd

0

@CryMeARiver napisałem to dla beki :)

1

@VegetaPolska Tuchel podał rękę Conte, wcześniej mając styczność z ręką Löwa (ch.. wie jak to się pisze) który lubi grzebać w jajcach i lepić kulki i Conte się wkurzył, bo nie lubi zapachu obcych jaj. Ot cała afera.

0

@Kgorecki2500 chyba spermencja

4

@FC1899Barca pewnie stary chciał fotkę Lewego, ale wiedział że młodemu kary nie dadzą.

1

@ZwyklyKibicBarcy04 kto był tym co nie podał?
Edit. Już widziałem, ale nawet go mógł nie dostrzec biegł od początku w innym kierunku. Pajacyk i tyle.

0

@HarveySpecter mam jeden na cycu i jest haj mecyje. Moja żona ma 15 xd wiekrzosc nie widać, ale jednak są.

0

Co tam odwalił mbappe, że się po nim jedzie?

0

@FC1899Barca takich kilka akcji to z każdego można zrobić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?