Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wchodzę a tu dalej oficjalki brak. Szczerze to ogarnijcie, że ten transfer zwróci się marketingowo i to z samej polski.
0
Bądźmy szczerzy wygrały cycki.
0
Tailandia i Afryka chce takie Gad demet!
0
@Xwowrak Tailandia też dobra. Akurat te rasy bym chciał częściej widywac na ulicy, ale tylko w postaci kobiet ::)
0
Lewandowski, Lewandowski a na Polsacie takie samice chodzą :)
1
Jem teraz 2x dziennie, bo nie chce mi się rano robić śniadań to jem obiad o 12 i później gdzieś o 18 i tyle i w sumie mi wystarcza, muszę przyznać Pisowi, że mieli rację trzeba mniej jeść będzie taniej :D
3
Kurcza paka jakby nie pęcherz to by jeszcze poleżał Gad demet!
0
@tomek8756 W środe będzie u nas 40 elegancko.
1
Później się dziwią ze chłop spóźnia się na treningi jak o 23 każą mu latać i podpisywać papiery. Zaśnie o 2 to o której wstanie o 11.
7
Niedziela 23 a Ci latają do Barcelony zamiast spać.
0
Przy 2.2 w setach grają do 3.2 czy musi być 4.2? Nie oglądam tenisa btw.
0
Już dawno mu ktoś z rodziny powinien powiedzieć żeby się zamknął i grał.
3
W domu ktoś od niego dostanie paletkom.
0
Nie oglądam tenisa, ale już widzę że ten Kyrgios jakiś nie prosty. Wszystko mu przeszkadza jak Ronaldo jeden krzywy włos.
0
Dobra włączyłem ten p.. enis ile jeszcze będą grać? Zdarzę ugotować ziemniaki i usmażyć dramstiki?
0
@tomek8756 jak ktoś ma kasę to dorzuci im parę stów i jeszcze popuka haj mecyje :)
1
@Comentateiro Tak kłamie jak reszta czyli Pinokio.
2
@Comentateiro podaj kraje europejskie a nie jakieś wypiz... dowia
1
@Yoshi94 to dłoń
1
@Deviler Jedno masz pewne. Nikt Cię nie weźmie.
1
@Hubsao nie no wszystkiego nie da się nie ma opcji. Umtiti pjanic to już będzie sukces. Jest jeszcze Trynkiewicz.
2
Ledwo lipiec się zaczął a Alemany już kończy sprzątać.
0
@highway Wczasy i tanio powodzenia, jeszcze zależy co dla Ciebie tanio. Jakbyś jechał autem to jeszcze np Chorwacja i wynajem apartamentu na bookingu czy airbnb wtedy jesteś w stanie ogarnąć to w 5 tysiącach mówię o np 2 osobach.
0
@LioMessi10 Weź taki co robi 3 i nie przepłacaj. Po pewnym czasie stwierdzisz że i tak pijesz jedna.
5
@paweldunajecfcb Ty pracujesz w niedzielę? Ja nawet sobotę nie i współczuję zazwyczaj tym kobieta, że muszą bo Janusz jak Ty nie może zrobić zakupów wcześniej.
1
Człowiek wrócił z roboty w ciula walił a tu Alemany się nie opierniczal widzę.
1
Ver pokazuje Schumacherowi jakim jest plackiem.
0
Whaaaaaaaaatttt xd
2
Hahaha co robią
4
Możecie walczyć i się rozwala xd team mem.