67

Kto to widział wstawać o 4.30 żeby tyrac na tego grubego niedouczonego kierownika malarza i cała bandę złodziei.

1

@Rust_Cohle W moim przypadku to znacznie więcej. Po drugie lepiej mieć nawet te 2x 2000 niż nic nie prawdaż?

0

Ja chce Kur 13 i 14 wypłatę a nie tylko emerytury rozdają i 500 plusy!!!

1

@MesQueUnClub96 Faktycznie, ale na ttv w wiadomościach mówili, że senny xd

0

Leclerc w Monako rozwalił legendarny bolid senny, już jazda po nim jaki nieodpowiedzialny xd.

0

Klub aspirujący do wszystkiego gra na remis z Getafe. Dno po prostu. Biedni kibice co jeszcze na to gówno stracili pieniądze.

1

Ma ktoś link do fame? Poratujcie na pw

0

@tbas Nie musi słowo klucz 'tyle biegać' czytaj ze zrozumieniem. Lewy to 9 piłkarz pola karnego z jakim Ty porównaniem wyskoczyłeś z Messim gdzie ten biega na skrzydle czy bierze się za rozgrywanie.

0

@tbas Pozycja na boisku ma diamentralne znaczenie, napastnik nie musi tyle biegać co pomocnik.

0

Ja będę miał ustną wieczorem.

0

@macio_944 Po prostu zal im dupe ściska, że Real jest tak dobry i utytułowany a nie, że ich nie lubią

0

Sobie człowiek śpi po nocy w robocie to Kur jeb listonoszka musiała domofonem zadzwonić akurat do mnie, szlak.

0

@Kitek1640 mam żonę chłopcze a tapetę jak jej nie ma xd

1

Tapeta na dzisiaj.
https://ibb.co/gwbMyPZ

2

Ja tam inflacji nie odczuwam, więcej po prostu kradnę xd

0

@daniel32778 Nie jedz tyle na noc.

0

@MesQueUnClub_87 Jeszcze nie padał :D lepiej, żeby tak zostało. Wcześniej mieszkałem na wsi miałem garaż, obecnie mi się zachciało miasta i już mnie wkurw Xd

0

@MesQueUnClub_87 To teraz wyobraź sobie, że ktoś kopie Ci 5 metrów obok auta nad ogrodzeniem piłka, gdzie stoi Twoja fura z panorama na cały dach.

0

@MesQueUnClub_87 Słowo klucz właśnie wtedy nie było. Teraz stoją puste, ale lepiej grać na parkingu, bo mamuski mają dzieci na oku przez okno a sąsiadka już ledwo się mieści w drzwiach.

0

@PawkoFCB Dawniej nie było przede wszystkim tyle samochodów. Ja też w piłkę grałem ale nie Kur na parkingu. Nie tylko mnie to przeszkadza, bo i sąsiadka była u prezesa spółdzielni i jakiś inny gość co mu walą o garaż i rozwalają rynnę. No ale co oni mogą postawili znak i stoi. Teraz nie są czasy, że nie ma gdzie grać w promieniu kilometra mają kilka orlików, jest miejski ośrodek sportu i rekreacji gdzie mają ogromny plac jak stadion na którym można w piłkę grać. Najlepsze, że na żadnym osiedlu takich akcji nie ma tylko akurat tutaj.

0

@panczo Bo starzy im karzą grać logiczne? Najlepiej że na moich oczach dostało auto piłka zje dziadka to ten jeszcze z tekstem a co nic się nie stało no jprdl. Jakby się stało to bym go zniszczył xd.

0

Ale artykuł byle nabić wyświetleń, aktualizacje i pisanie bzdur. Onet?

0

Czy ktoś miał kiedyś w życiu przypadek, że dzieci grające w piłkę na parkingu osiedlowym obijają samochód (wiadomo jak to dzieci) zwracanie uwagi nic nie daje a i konfrontacja ze starymi to też igła w stogu siana. Wszędzie wokół są orliki to nie pójdą z nimi grać tylko się zlatuja na parking. W oddzielonym placu zabaw stoją znaki zakazu gry a również wszystkim to zwisa. Gdzie coś takiego można zgłosić? Zanim pozabijam okolicznych ludzi? Xd

20

@ranger3120 za własną głupotę się płaci, chyba nie dostałeś mandatu za nic?

2

@Pawel13sz Już idę po korki, kiedyś broniłem koło domu.

0

@Qba2312 Raczej strach przed utratą roboty. Później być może nikt mu nie da nawet tego co Barcelona, patrząc po jego podejściu i zachowaniu przed obecną forma nie zdziwiło by mnie to.

1

@Fan2005 Jeszcze Ci sąsiad powie, że Ty masz pracę przynajmniej on nie może znaleźć :D

1

@Fan2005 Jeszcze pracować żeby rząd mógł patusa i matka bombelkow rozdawać nasze pieniądze.

0

@ForcaBarca12 Ja myślę, że pieprzysz głupoty. Przeczytaj swój pierwszy komentarz 'uważasz nie znaczy, że jesteś' jedno drugie wyklucza. Skoro się komuś kibicuje to jest się kibicem, odstaw alkohol.

0

@ForcaBarca12 Czyli jestem, bo się nie uważam. Super.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?