Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hubsao ale co mają zrobić z braitem, neto? Nie oni im dawali kontrakty na pewno jakby zerwanie było bez ponoszenia kosztów to by to zrobili. Dani by się zgodził, ale tamtych chwastów nie ma jak się pozbyć.
0
@Kondziubarca Jest jaki jest, ale jest od początku w klubie a wychowanków traktuje się inaczej, obniżył wynagrodzenie co chłop miał nie brać kasy wcześniej jak mu dali taki kontrakt? nie ukrywam, że będąc na jego miejscu byłbym zadowolony, ale osobiście jako kibic też nie jestem bo sportowo to placek.
0
Płaczki o Alvesa zastanowiliście się czy gdyby został, to nie będzie mógł ktoś bardziej wartościowy być zarejestowany?
Np Lewy?
2
Najman się nie boi że mu jakiś typ naklepie na stadionie xd
2
W ładnej dup znalazł się klub. 3/4 innych padło by od razu w takiej sytuacji. Jedynie marka Barcelona trzyma to przy życiu.
1
@msmsms Mati Morawiecki. Nie mogę z niego.
0
@DonMatteo901 na śmigle mogła by się pokręcić
0
@Encore po 16h w łazience wyszedł do fotki.
0
Muszę zagadać do ferrari może by chcieli moje pancerne francuskie 2.0 hdi
0
Vettel niezły powrót :)
2
Dzisiaj Polacy się cieszą a w poniedziałek będzie masz tu wypowiedzenie, wypad do siebie!
3
Ciekawe czy Kowal ma jeszcze telewizor czy już za oknem xd
1
Kowal i jego szansa na wygraną
2
Kowal i jego pewna wygrana po bramce Memphisa xd ale tam kur lecą na pewno hahah
9
Polacy przejęli stadion, ale w poniedziałek w robocie sytuacja się odwróci xd
4
Po meczu Holendrzy do domów a Polacy do szklarni :D
2
Frenkie weź się za grę a nie Ci jadaczka chodzi jak w Barcelonie. Dużo gadania mało grania.
7
@Kgorecki2500 To chyba nie all inclusive, tylko bieda klusiw xd
1
@cris2706 @cris2706 7km ale lubię ogólnie jeździć autem, jednak teraz ciepło to jeżdżę trochę rowerem a ostatnio wpadła hulajnoga elektryczna i na niej śmigam.
2
@poskus Trzeba mu było policzyć do 4 aubameyang, araujo, torres, aubameyang
1
@arczi1899 edifier bt 820 bodajże posiadam. 80 na baterii po ustawieniu equalizera grają na prawdę dobrze.
0
Pytanie. Czy osoba typu Obajtek ma np twiterra? Osobiście nie korzystam z tego typu źródeł. Zastanawia mnie jednak czy ludzie mu tam cisną przez to jakie są ceny paliwa?
0
Kupiłem hulajnoge, teraz paliwo może drożeć xd.
Nie no niech będzie po piątku a nie po ósemku.
0
Widzę, że la bamba teraz specem od małżeństw. Pamiętajcie, że każdy kij ma 2 końce i nigdy wina nie leży po jednej stronie, zdradzający zawsze będzie winny, ale powód zawsze jakiś jest.
5
Lewy się podlizuje, bo w Barcy będzie mniej zarabiał to by może ta Świątek poderwał i by się miliony zgadzały xd
0
Pamiętajcie jakie szyny (nogi) taka stacja.
0
Dobra amerykanka zdarzysz jeszcze na najbliższy samolot.
0
2.0 w setach to już finish?
1
A ja robię na tego kierownika malarza nieudoczonego i tego starego niedowidzącego, walić to kupuje paletkę.
1
Mocne mają stawu skokowe jak tak driftuja xd