1

@bartekvisca mln? Za 10 tysięcy wszyscy wzięli by hajs

0

Mecz Barcy to dziś o 1 w nocy? Znaczy niby jutro, ale dzis xd

0

@barcelonaLM pewnie trafiła by na jakieś lajtowe więzienie, ale wyobraziłem sobie jaka w normalnym mieli by z niech radochę Hue Hue.

0

@Culer_1906 Alemany trochę jak żul wygląda xd

1

@Pawel13sz i pod kroplówkę

1

Jaki dembele ma gruby głos w dodatku gada po hiszpańsku no szok na moje uszy.

0

Atodos, suzamigos! kules xd

0

@Danny Gaucho będzie pracował na produkcji papieru toaletowego, którego prawdopodobnie będzie używać któraś z żon piłkarzy.

19

Na tvn już Barca Roberta Lewandowskiego xd

0

@Danny Gaucho każdy chłop powinien mieć z 6 żon i żeby wszystkie sie łasiły jak kocice na chcice.

0

Znacie to zgadzacie się? :) kiedy spotykasz się ze swoją dziewczyną podoba Ci się tylko ona i nie możesz się doczekać by się z nią znów spotkać a jak się ożenisz to podobają Ci się wszystkie oprócz niej :P z dystansem pany.

0

@masq dokładnie tego fachowca od walka i pędzla.

7

Czekam aż Xavi do mnie zadzwoni, bo mam dosyć robienia na tego kierownika nieudacznika.

2

Perez Ty placku.

2

Kurde 5 czy 10 rano gad demet!
Cały tydzień się o 5 wstawało dla tego kierownika malarza to może dla Barcelony by się poświęcić.

0

@Dejwol powiedz to sztandze :P

4

Lewandowski pompki klepie by na zdjęciach wyszła pompa :)

3

Na miejscu Barcelony, jeżeli pozwoli budżet po tych dźwigniach, wypłacił bym tym niechcianym kasę i rozwiązał kontrakty, byle już nie oglądać tych placków i troli. Tego leszcza Rikiego z parciem na szkło to od razu z kopem dziwię się, że tyle było o niego płaczu.

7

Haj kulers ajm hepi tu endzoj.

0

Wszędzie w wiadomościach Lewandowski i Barca trzeba zerknąć na notatnik jak i h piecze zad xd.

7

Lewandowski 2 dni już po Katalonsku coś gada, Dembele jak ogląda to myśli że to Polski.

8

@koksik2700 Chyba Monika Cycuczi.

1

Lewy myśli, że w mynsien sztywno towarzystwo poważne a tutaj sielanka jak na pikniku Wujek obok na prezentacji mu słodzi. Już powoli pewnie myśli, że tu nawet nie trzeba będzie biegać.

5

Mikrofon harczy jak u organisty na procesji

0

Tvp info też transmituje bombelki

15

Mikrofon z biedronki harczy jak moja stara.

0

To nie ma meczu na eleven?

0

@BorzyKrzys a jak ja minąłem na mieście to nawet się nie obejrzałem.

79

Lewy przyszedł to i druga strona o fcb powstała, miło. Jakbyście szukali to realmadryt.pl

0

Kto tam gwałci instagramy i inne cuda Lewego, widać przyrost popularności? Jak duże to ilości?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?