Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bartekvisca mln? Za 10 tysięcy wszyscy wzięli by hajs
0
Mecz Barcy to dziś o 1 w nocy? Znaczy niby jutro, ale dzis xd
0
@barcelonaLM pewnie trafiła by na jakieś lajtowe więzienie, ale wyobraziłem sobie jaka w normalnym mieli by z niech radochę Hue Hue.
0
@Culer_1906 Alemany trochę jak żul wygląda xd
1
@Pawel13sz i pod kroplówkę
1
Jaki dembele ma gruby głos w dodatku gada po hiszpańsku no szok na moje uszy.
0
Atodos, suzamigos! kules xd
0
@Danny Gaucho będzie pracował na produkcji papieru toaletowego, którego prawdopodobnie będzie używać któraś z żon piłkarzy.
19
Na tvn już Barca Roberta Lewandowskiego xd
0
@Danny Gaucho każdy chłop powinien mieć z 6 żon i żeby wszystkie sie łasiły jak kocice na chcice.
0
Znacie to zgadzacie się? :) kiedy spotykasz się ze swoją dziewczyną podoba Ci się tylko ona i nie możesz się doczekać by się z nią znów spotkać a jak się ożenisz to podobają Ci się wszystkie oprócz niej :P z dystansem pany.
0
@masq dokładnie tego fachowca od walka i pędzla.
7
Czekam aż Xavi do mnie zadzwoni, bo mam dosyć robienia na tego kierownika nieudacznika.
2
Perez Ty placku.
2
Kurde 5 czy 10 rano gad demet!
Cały tydzień się o 5 wstawało dla tego kierownika malarza to może dla Barcelony by się poświęcić.
0
@Dejwol powiedz to sztandze :P
4
Lewandowski pompki klepie by na zdjęciach wyszła pompa :)
3
Na miejscu Barcelony, jeżeli pozwoli budżet po tych dźwigniach, wypłacił bym tym niechcianym kasę i rozwiązał kontrakty, byle już nie oglądać tych placków i troli. Tego leszcza Rikiego z parciem na szkło to od razu z kopem dziwię się, że tyle było o niego płaczu.
7
Haj kulers ajm hepi tu endzoj.
0
Wszędzie w wiadomościach Lewandowski i Barca trzeba zerknąć na notatnik jak i h piecze zad xd.
7
Lewandowski 2 dni już po Katalonsku coś gada, Dembele jak ogląda to myśli że to Polski.
8
@koksik2700 Chyba Monika Cycuczi.
1
Lewy myśli, że w mynsien sztywno towarzystwo poważne a tutaj sielanka jak na pikniku Wujek obok na prezentacji mu słodzi. Już powoli pewnie myśli, że tu nawet nie trzeba będzie biegać.
5
Mikrofon harczy jak u organisty na procesji
0
Tvp info też transmituje bombelki
15
Mikrofon z biedronki harczy jak moja stara.
0
To nie ma meczu na eleven?
0
@BorzyKrzys a jak ja minąłem na mieście to nawet się nie obejrzałem.
79
Lewy przyszedł to i druga strona o fcb powstała, miło. Jakbyście szukali to realmadryt.pl
0
Kto tam gwałci instagramy i inne cuda Lewego, widać przyrost popularności? Jak duże to ilości?