0

@ranger3120 ja miałem 3 wbite i żyje.

0

@gaucho104 Ale on zawsze był słaby i jedna bramka tego nie zmieni. Oczywiście jeżeli nagle wyskoczy z forma to przyznam że mnie zaskoczył i go pochwale, ale póki co to placek do teraz.

0

@gaucho104 I za to należy mu się chwała na 20 lat? Messiego tutaj potraficie jechać a tego placka bronić.

0

@Yoshi94 Pół plackiem, ale nie publicznym Hue Hue

3

Kupuje ktoś koszulkę tego placka Roberto? Przecież wstyd w tym chodzić xd

0

@Jestjakjest przecież dla ludzi zarabiających w euro to tylko nasze 159 oni nie przeliczaja. Po prostu dla polskiej biedoty będą podjebki od turasow xd

1

Nawet języka się nie nauczył przez tyle lat, więc o czymś to świadczy. W bani coś nie teges.

0

O co tu chodzi 40 mln kraj a grają patałachy.

0

Henderson też wyjątkowo wkurzajaca gęba

0

Zajada Real rozgrzewka, zawsze to jakas taktyka.

1

Problem z Realem jest niestety taki, że wygrana ich dało by się zaakceptować, ale po niej wyleza te pryszczate wkurzające umoczone podnieta dzieciuchy które nas będą wkur niemiłosiernie.

3

Real życzę Ci dzisiaj powodzenia jak z mbappe i halandem.

0

@Szklaner to tylko elektronika jednemu uda się Acer innemu hp innemu uj wie co. Sam mam Acera 10 lat i serwisu nie widział. Jak się uda.

1

@Lionel_Messi10 Jej to najpierw przydała by sie masa, bo deska a z deski to nie zrobi miss bum bum.

4

Taki transfer to rozumiem a nie jakieś Lewandowskie, mbappy czy inne kielbachy xd
https://ibb.co/19Xt9pX

0

@mekston po dniu pójdzie na kolejne i wtedy sam się dojedziesz.

1

@Lautaro Gorszy piątek, gdy w radiu trąbią o weekendzie a trzeba iść na noc :D

0

@Janas11224 na co komu te pokemony z la rambli?

1

Nowy tydzień i znowu trzeba udawać dobrego pracownika, żeby zadowolić kierownika malarza i starego niewdzięcznego.

1

Sainz typowy placek

0

Mbappe już myśli sobie jaka wyspę kupić, jachty samoloty a nie będzie latał na bernabeu za drobne xd

0

Kylian pozdrawia Madryt
https://ibb.co/HT0cCY9

0

Średnia pizza za 37, 50 to już przegięcie. To już prawie danie ekskluzywne.

0

@pt9 Ładne wykończenia? Przecież to plastik na plastiku a środek nie ma nic wspólnego z nowoczesnością.

0

@Nano22 Zobaczyłem Messiego, jednak wolałbym tą lisice.

1

@Vebrol ale zezłomowany buhaha.

5

OJO OJO jedyne pewne info od Romero to to, że jutro czwarty dzień tego tygodnia i rypania mego od 6 rano na tego kierownika malarza spuchniętego.

1

@Fan2005 Powiem Ci jeszcze coś. Gość zawód malarz Xd jak liczy worki na kalkulatorze to 6x za każdym razem wychodzi mu inaczej. Dzisiaj się przywalił do jednego ze siedzi to ten mu powiedział 'zapomniał wół jak cielęciem był' hahaha. Najlepsze, że gość w ogóle nie jest rozmowny bardzo łatwo go zagiąć spuszcza głowę i idzie w uj.

0

@Fan2005 Przecież on mi nie płaci, to tylko kierownik w dodatku awansował ze zwykłego robola bez szkoły fartem, bo nie miał wtedy kto :). Obecnie na stanowisku kierownika jest z 4 lata a wciąż popełnia masę błędów myli się i wchodzi jedynie w dupke prezesa :). Najgorzej że sam np uciekał z roboty, pił a teraz wielki boss i władca :D

67

Kto to widział wstawać o 4.30 żeby tyrac na tego grubego niedouczonego kierownika malarza i cała bandę złodziei.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?