Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@1899Seba1899 Kibicem Barcy nie jestem? Hahaha ale z Ciebie bezmózg chłopie, wywnioskowałeś to bo wyraziłem inne zdanie niż Twoje? Mes que un club? Obecnie to tylko afery, skandale, machloje tyle zostało z tego hasła, kiedy nawet kibice się sprzedają. Jestem za Barca od zawsze, ale spójrz trochę obiektywnie na to co się dzieje a nie żyjesz tym co było 10- 15 lat temu.
Reasumując najlepszy patrząc całokształtem no powiedzmy być może ,ale nie obecnie ani na przestrzeni 5 lat pod żadnym względem.
1
@MesQueUnClub96 Jest jeszcze jedna istotna rzecz, dźwigasz coraz mniej.
1
'Najlepszy klub na świecie', przestałem czytać. Kiedyś w swoim prime był, ale obecnie?
1
@Pewex gejowskie zachowanie
2
City przegrało, bo wszyscy byli wpatrzeni w łydki grilisza po jego wejściu.
1
W finale jak przegrają będzie ich bardziej bolało, albo nas xd
0
@Marcelinho99 wyluzuj w następnym sezonie dostaniemy wpierdziel od iskry przysietnica.
2
Chłopakom rozpisał dietę i można wracać.
2
To wszystko przez to, że zwiałem z roboty. Po uj było mi to oglądać xd
2
Cała Europa klęka przed Madrytem a ta słaba Barcelonka wali im quattro. No o co tu kur chodzi?
0
Dobra nie piszmy już, ze teraz liverpool ich rozjedzie bo zaś będziemy wkurw xd
12
Jeszcze pajac skończył wcześniej xd
1
Jeszcze brakuje żeby różowy power rangers coś odwalił na bramce xd
0
Się grało zachowawczo to teraz srajcie pany z Manchesteru
0
Teraz odpalamy wrzutki, milion wrzutek, wincyj wrzutek
0
Piękny Jack popiescil teraz.
2
Wszedł DZAK emporio Bruno banani grilisz xd
0
Złota piłka wchodzi
0
Teraz Casemiro robi sanki na czyjeś nogi.
0
Ten cały czas gada na cancelo, foden masakra
1
@Peciak On po prostu połyka ich śmietanę
11
Muszę kota przenieść do innego pokoju, bo zobaczyl zęby Vinicjusza i się biedak przestraszył.
11
Vinicjuszem i gęba Casemiro powinno się straszyć dzieci jak są niegrzeczne.
2
Ale szmaciarz nurek zebaty
0
City chyba samo sobie prędzej strzeli
3
Casemiro już klepie sędziego, później mu połknie śmietankę i odrobi jakiegoś karniaczka.
0
No Borek Real zawsze wstaje zwłaszcza na bernabeu xd
1
@Kamilos84 ale młodzka
0
@maroon Ja bym chciał zrobił bym aferę na 100 baniek i zniknął :D
2
@FC1899Barca Robienie tych durnych fałszywych usmieszkow do ludzi, ale to musi męczyć.