2

@1899Seba1899 Kibicem Barcy nie jestem? Hahaha ale z Ciebie bezmózg chłopie, wywnioskowałeś to bo wyraziłem inne zdanie niż Twoje? Mes que un club? Obecnie to tylko afery, skandale, machloje tyle zostało z tego hasła, kiedy nawet kibice się sprzedają. Jestem za Barca od zawsze, ale spójrz trochę obiektywnie na to co się dzieje a nie żyjesz tym co było 10- 15 lat temu.
Reasumując najlepszy patrząc całokształtem no powiedzmy być może ,ale nie obecnie ani na przestrzeni 5 lat pod żadnym względem.

1

@MesQueUnClub96 Jest jeszcze jedna istotna rzecz, dźwigasz coraz mniej.

1

'Najlepszy klub na świecie', przestałem czytać. Kiedyś w swoim prime był, ale obecnie?

1

@Pewex gejowskie zachowanie

2

City przegrało, bo wszyscy byli wpatrzeni w łydki grilisza po jego wejściu.

1

W finale jak przegrają będzie ich bardziej bolało, albo nas xd

0

@Marcelinho99 wyluzuj w następnym sezonie dostaniemy wpierdziel od iskry przysietnica.

2

Chłopakom rozpisał dietę i można wracać.

2

To wszystko przez to, że zwiałem z roboty. Po uj było mi to oglądać xd

2

Cała Europa klęka przed Madrytem a ta słaba Barcelonka wali im quattro. No o co tu kur chodzi?

0

Dobra nie piszmy już, ze teraz liverpool ich rozjedzie bo zaś będziemy wkurw xd

12

Jeszcze pajac skończył wcześniej xd

1

Jeszcze brakuje żeby różowy power rangers coś odwalił na bramce xd

0

Się grało zachowawczo to teraz srajcie pany z Manchesteru

0

Teraz odpalamy wrzutki, milion wrzutek, wincyj wrzutek

0

Piękny Jack popiescil teraz.

2

Wszedł DZAK emporio Bruno banani grilisz xd

0

Złota piłka wchodzi

0

Teraz Casemiro robi sanki na czyjeś nogi.

0

Ten cały czas gada na cancelo, foden masakra

1

@Peciak On po prostu połyka ich śmietanę

11

Muszę kota przenieść do innego pokoju, bo zobaczyl zęby Vinicjusza i się biedak przestraszył.

11

Vinicjuszem i gęba Casemiro powinno się straszyć dzieci jak są niegrzeczne.

2

Ale szmaciarz nurek zebaty

0

City chyba samo sobie prędzej strzeli

3

Casemiro już klepie sędziego, później mu połknie śmietankę i odrobi jakiegoś karniaczka.

0

No Borek Real zawsze wstaje zwłaszcza na bernabeu xd

1

@Kamilos84 ale młodzka

0

@maroon Ja bym chciał zrobił bym aferę na 100 baniek i zniknął :D

2

@FC1899Barca Robienie tych durnych fałszywych usmieszkow do ludzi, ale to musi męczyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?