Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Polskie morze, gdzie i dlaczego? Co warto zwiedzić, gdzie najlepsze plażę, temp wody, najwięcej imprez, najmniej Januszy. Dodam że wybieram między Chorwacja, różnica dla mnie to 300km tam już widomo gwarancja pogody, trochę na pewno drożej, obcy język itp itd.
0
Se Ukraińcy w Chorwacji siedzą za polskie nasze pieniążki i śmigają w 4f. Ciekawe ich stać na wakacje a Polaków nie wszystkich.
0
@Messiah10 Mówi że był na Rodos xd
9
Ehhh znowu trzeba iść tyrac na tego nieroba kierownika
3
W faktach kulers ajm wery hepi.
1
@Emhyr jak Cię stać
https://qball.pl/stoly/
3
@catalanian09 w USA
0
@rasta212 Kogo dokładniej? :)
0
Czyli jak będzie dzwonił Ronaldus mentalus to nie odbierać powiadacie? Myślicie, że nie będzie to wzmocnienie dla Zamczyska Mrukowa?
0
@arasz1819 Takich ekspertów właśnie potrzebowałem.
0
@Pawel13sz Za dużo wiadomości leci i szybko poszło w dół.
0
Napisze tutaj proszę tylko o poważne odpowiedzi a nie wygłupy. Mam kamerkę zamontowana w oknie w bloku która skierowana jest na parking widać 5 miejsc żadnych okien czy drzwi, założyłem ja ponieważ osiedle nie ma bramy, więc byle kto wjeżdża parkuję wyjeżdża. W dodatku przy samym parkingu jest plac zabaw, dzieci potrafią grać w piłkę mimo znaków zakazu tam i nie raz zdarzy się, że auto nią dostaje. Najbardziej jednak zależy mi by ktoś nie obił mi po prostu 2 samochodów. Na osiedlu jest monitoring, ale wiadomo w razie czego nie chce latać po spółdzielni i prosić o coś tylko mieć sprawę czarno na białym by nawet móc się z kimś dogadać bez np policji. Ostatnio jednak ktoś zainteresował się moja kamerka i jakby nagrał telefonem, że ja posiadam. Moje pytanie brzmi czy taka osoba może mnie gdzieś zgłośic i czy coś może mi z tego tytułu grozić? Jak pisałem wyżej mam ją tylko w celu ochrony swojego mienia (samochodów). Nie interesują mnie ludzie chodzący po osiedlu, nie udostępniam tego nigdzie. Kamerka nagrywa parę dni i nadpisuje dane.
La Ramblo działaj!
1
Ach te missowki.
0
@Katalończyk 99 i od tego czego nie trzeba
0
@Danny Gaucho Chłopie jestem żonaty :)
2
@MontelQ wysyłam pw
0
Jest tu jakiś prawnik bądź ktoś co prawo studiuje? Mam pewne pytanie.
0
@paweldunajecfcb zły, ale może być gorszy
3
Dobrze, że kupiliśmy Lewego przynajmniej na śmietniku (notatniku) mają o czym pisać, bo tak to strona umiera.
7
Tego chukweuweuku srutu tutu niech nie ściągają, bo Szpakowski się wykończy jak przyjdzie mu to wypowiedzieć.
0
@fenix1983 Replika za stówkę będzie xd
10
89 euro koszulka a z nazwiskiem + 15 ojro no chyba ich podupcylo, ale z drugiej strony raz się żyje najwyżej się nie zapłaci jakiego prądu znicze podpierniczy na cmentarzu i będzie i t shirt i światło Hue Hue.
0
Na RM gonią nas z komentarzami pod oficjalka Lewego, la ramblo wierzę w was.
0
@Chaoss nie wytrzymała by hejtu.
1
Koszulka must have
13
Nawet w teleexpressie mowia że musieliśmy podwyższać oferte by przekonać upartych Niemców xd
0
No gdzie łon no gdzie ?
1
@Siro notatnik co to jest? Pewnie jakieś go..o.
0
Ogarnijcie się piszecie tyle od wczoraj, że nie jestem w stanie tego przewinąć i przeczytać gad demet!
1
Tyle obowiązków z rana a przez emocje z tym Lewym muszę na kiblu siedzieć.