Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na Polsacie fachowiec jakich mało Tomasz Hajto. Warto posłuchać, bo wiedzę która wam przekażę obdarzycie jeszcze z 3 pokolenia.
3
Dobra Laporta to jaki plan, bo liga tuż tuż czyżbyśmy zaczynali legendarnym składem?
Alba Pique Lenglet Roberto
Busi
Vidal Rakitic
Coutinho Messi Suarez
Panie Laporta działamy tam!
0
@Herato Sam tak mam ja 30 żona 26 i nawet nie myślimy o dzieciach, bo wiemy że jak jedno pracować będzie to będzie lipa jeszcze przy wynajmowanym mieszkaniu. Tak jak teraz mamy komfortowo i ciężko się tego zrzec na koszt dziecka.
9
Na Polsacie 2 wiadomości oczywiście wczorajszy mecz i komentarz podanie od mousy dembele. Kto im płaci boże.
0
@Yoshi94 mamy placki na prawej stronie obrony. Możemy grać 3 4 3 wtedy kosztem takiego Desta, Roberto grałby w środku Silva. Myślę, że środek pola byłby zdominowany.
1
@cules100pro kupuj śmiało, dobra łagodna w smaku tak samo biały bocian. Nie bierz Finlandii już dawno się zepsuła i jest wręcz ochydna ostra w smaku.
1
Wczorajsza mina Frenkiego, on już wiedział.
0
@Kidd to będzie ciekawy sprawdzian.
1
Bombele 25 lat, pamiętam jak Zieliński młody perspektywiczny miał wystrzelić z formą na skalę światową. Mam nadzieję, że bombi jednak faktycznie teraz zacznie grać jak trzeba i dobrze się prowadzić, bo to właśnie ten czas, szkoda lat wstecz ale byle do przodu. Generalnie piłkarz dziwny i nie do podrobienia z jednej strony haos z drugiej nieprzywidywalnosc.
Szkoda Ansu, że nie ma takiej szybkości, bo jednak ciężko mu mijać rywali obecnie na skrzydle i trudno mu będzie na tej pozycji, tutaj potrzebny speed i drybling, Fatiego ratuje wykończenie i odnajdywanie się w polu karnym już z takich dwóch by ulepił dobrego grajka xd.
1
Jak piłkarze nie będą zarejestrowani przed 1 kolejka to tu la bamba wybuchnie :)
0
Tak przeglądam terminarz to o co to gramy z City 24? Szczerze zapomniałem.
8
Ale bądźmy szczerzy za Tuska to Lewandowski nie strzelał.
0
@El dominatore prędzej nie skumałeś przekazu.
0
Fati na końcu zdjął koszulkę by wam pokazać, że nie jest FATy!
0
Jeszcze jedna sprawa. Nie dość, że Alves na biało dostaje 6 to jeszcze na koniec nim rzucają. Biedna biel :)
0
@Firestone jednak już 6 w totka xd
96
Biedny Alves przyjechał na biało i dostał manite.
1
Na notatniku się dziwią, że jak gramy, wygrywamy to tam niby ktoś od nas nagle się odpala i pisze. Nie rozumiem co ich dziwi? Przecież jak Barca nie robi show to tam nikogo nie ma i nie ma się co dziwić, że nikt nic nie pisze. Po prostu mamy 2 strony o Barcelonie.
1
@miqula Tomaszów Lubelski było nawet 32
1
Jo jebe wesele i 30 stopni chyba deszczowiec ubiore zamiast koszuli i tak będę mokry.
0
@Colon szybciej niż zrobię kanapkę.
0
Na tvp info transmisja.
0
Ciekawe czy jutro Lewy zrobi z 5 kapek na kolanie.
0
@Krzychu1010 ja w sobotę idę tak
https://ibb.co/yYQcMZX
Żadne garnitury chłopie i krawaty chyba żeś dziadek i chcesz się udusić w razie gorąca :)
Ciekawe ilu dowali się do leżącej skarpety xd
0
@michal26 a myślisz że transport nie podrożał ? na cenę paliwa wiele wpływa podatek klimatyczny co nie zmienia faktu, że nas doja jak mogą, ale takie 6 to myślę obecnie max do osiągnięcia.
7
Na zimę muszę uruchomić dźwignie żeby węgiel kupić i drewno, tylko nie wiem co sprzedać może dom?
0
Pewnie te brakujące miliony były w rublach i Tebas stwierdził, że nie akceptuje tego go.wna.
1
@Pawel13sz o krok od śmierci.
0
@gumaz toniesz.
0
Kurcza na tym Rm.pl to gdzie nie wejdę to o tej Barcelonie tylko. To jest właśnie medialna moc naszego klubu.