Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jasialdinho Shopee.pl naliczyło jakieś kupony to wyszło 62zl. Tak na pamiątkę by mieć z Lewym. Tyle mnie interesowało.
1
@Medium Się trochę w życiu machało xd
0
@Pewex Jaka nitka?
2
Dobra to kto potrzebuje prawdziwej 9 w swoim klubie? Zgłaszam kandydaturę!
A tak serio jak za 62zl to spoko nawet metki są i znaczek nike na worku Hue Hue :)
https://ibb.co/kgYTctK
https://ibb.co/b3mRZvg
https://ibb.co/NSGq68s
https://ibb.co/V98sXP8
0
Trochę człowiek się podpalił Barca, ale jeszcze przed transferami nikt nie myślał o jakiejkolwiek walce w Europie. Trzeba dać im jeszcze trochę czasu, pół składu to nowe twarze rzucone na najwyższe cele.
3
Mati Mateusz hiper Morawiecki rozdupi nasz kraj danza kuduro remix 2022.
0
Tego meczu szkoda tak na prawdę mentalnie, bo chłopaki by w siebie na prawdę uwierzyli i podnieśli głowy. Tak to dostali znów w mordę i ciężko im będzie z najlepszymi.
2
Jeszcze nie teraz. Jest jednak nadzieja byliśmy lepsi, zabiła nas skuteczność !
0
Środek pola przegramy busquets jest za wolny a 2 małe tygrysy nie nabiegaja na wszystkich. Czuję lagę do przodu na kontry.
0
@kamilop chyba przez długie nogi, bo nie widać w nim dynamiki. Byle nie zawalił dziś.
0
Ten Alonso to chyba nie typ szybkosciowca? Patrzę na YT to taki trochę graczak :)
0
Prawie softy zajedzie po 15 kółkach i max win
1
Ktoś ma nr do Igi Świątek? Może udało by się ją poderwac i wtedy było by mnie stać na jakie mieszkanie chociaż.
1
@kubix05 U mnie tylko 2 i 3 obrazek xd
3
Fati daj jej klapsa i wchodź.
5
Raphinia wygląda jak cygan sprzedający noże pod biedronka :)
0
To jest napastnik nie te placki. Idzie na pile choćby miał nogę stracić.
0
Balde ma to czego brakowało odejście. Jest na tyle szybki by z przodu mijać gości jak z tylu nie dać się objechać.
4
Nie spodziewałem się, że Memphis wyjdzie w pierwszym składzie w jakikolwiek meczu na tym etapie sezonu.
4
Cudowny dzień po tygodniu pracy. Pada, cisza na osiedlu teraz F1, później Barca. Tak nie wiele człowiekowi potrzeba do szczęścia.
1
@CZAJUN_119 nie kupiłem tego dla pochwal a nawet chodzić nie zamierzam, chyba żebym na mecz wyruszył. Kupiłem po prostu by mieć taką pamiątkę z pobytu Polaka w Barcy.
0
@katalonczyk987 na shopee brałem
5
@NaFazieHitman klub okrada nas wyceniając oryginał na taki hajs.
0
Zamówiłem z Chin koszulkę Lewego aż jestem ciekaw co to przyjdzie :) opinie ludzi dobre, wydałem całe 68zl.
4
@Emhyr Alba już pokazał w wielu meczach, że obsrywa gacie w ważnych meczach i nie ma dla niego miejsca w pierwszym składzie. Lepiej przynajmniej wypróbować coś innego.
0
@Kessie Ten haland będzie w Madrycie.
2
Wiecie, że piątek dziś wiecie prawda? Wiecie, że jutro sobota i znowu meczyk wiecie?
14
@Kessie marnuje wodę, mogła wcześniej zakręcić.
3
Zagranie które minęło pierwszego chorego i doszło do cykora xd
1
Czy ktoś mi wytłumaczy fenomen myślenia Barcy na pierwszy mecz ligi mistrzów w której rok temu była kompromitacja z ogórami typu eintracht, by teraz wychodzić nie pierwszym składem? Niech wklepia z 3.0 i wtedy zmiany a nie kombinacje i później będą gonić wynik zesrani.