1

Podnieta komentatorów przy białych już mi się nie podoba

0

Lunin obyś się zesrał i puścił z 5 tke.

0

Roberto będzie asekurował pewnie de Jong, jest szybki będzie zapieprzał za ta irytująca gęba.

0

@Kondziubarca Na klasyk pique się zepnie zobaczysz, militao też wtopy ma nawet ostatnio z nami bodajże 2x.

0

@gumaz Już pisze. Bramkarz nasz lepszy, prawa obrona zależy jeżeli będzie Kounde też lepszy, pique vs militao? Hmm oba popełniają błędy, więc ciężko stwierdzić. Alaba/Rudiger vs Eric no tutaj raczej lepiej wygląda Real. Lewa obrona też powiedziałbym, że remis chyba że w Realu grałby tam Alaba to tak samo plus dla nich. Środek oceniłbym podobnie, bo Kross też wybitny nie jest plus wiekowy z Modriciem, ale przemawia na ich korzyść doświadczenie. Atak powiedziałbym, że Lewy lepszy niż Benz a na pewno bardziej bramkostrzelny i regularny, Dembele ładniejszy od Vinciusza to wystarczy a Raphinia taki średni jak rodrygo, bo Valverde jeżeli tam zagra to pewnie ciut lepszy. Mam nadzieję, że pomogłem hahah :).

5

@MICHU2 Xavi powinien spokojnie następny sezon prowadzić i wtedy można go oceniać. W grze widać poprawę a dzisiaj nikt jeszcze la ligi nie przegra, jest jeszcze PK i ewentualnie LE plus superpuchar, więc Twój post jest wyssany z palca.

1

@Messibestplayerintheworld Valverde na luzie 3x spuścił im wpierdziel.

0

Jutro wygramy czuje wylew tego ich bramkarza, zesra się na bramce stawiajcie domy.

0

@QQL5 jak śpisz do 10 to pewnie. Ja uwielbiam, bo robimy normę 4 max 5h czasem nawet 3 i do domu o 18.

0

Mnie już te eurowpier... nie ruszają wkurzam się na chwilę po czym czekam na kolejny mecz i kibicował będę chociażby grali w ekstraklasie. Jeszcze trochę i oswoimy się z tym i nie będzie nas to ruszać a wtedy z nikąd przyjdzie odwet i będziemy na topie. Grunt to marzyć.

0

Po prostu Barcelona chce pograć z innymi niż non stop tymi samymi w LM i sobie woli grać w LE takie to spryciarze.

1

Pique w akcji jak pokazuje że niby czysto i piłka bramkarza wygląda trochę jakby pokazywał też panowie odpuszczamy niech inter sobie strzeli xd

0

0

Ale czekajcie wygrywając 2 mecze a Inter wygrywając tylko z Pilznem to my jesteśmy w dupie. Dobrze myślę?

0

Mimo wszystko remis mniej boli niż porażka xd

1

@sokot jaki dziś mental? Chyba kaleka shakira i sztanga

2

Wystarczyłby Araujo i Kounde by wyglądało to całkiem inaczej, czemu zawsze pech musi nas dorwac, szlak by to trafił.

1

Pilzno leje inter razem z bayernem my wygrywamy resztę, pomarzyć można.

10

Balde nie dźwignął tego, fati słabo, ferran to jakby go nie było

0

Lautaro widać, że chłop ma mózg.

1

Fati na pusta boże kretyn

0

Na Real będziemy wypompowani aż miło.

0

Kiedyś jak był Messi to chociaż inni srali jak miał piłkę, teraz nikt nas się nie boi po prostu.

0

Jeszcze de Jong za busqueta teraz dopiero będą z nami robić co chcą. Pedriego zaraz wywróci własny oddech

1

I teraz autobus Hue Hue. Przestało mi być zal tych frajerów

0

Pique debil na uj tak wślizgiem wchodzi kretyn.

1

Shakira Ty pieprzony sabotażysto!!!

0

Wszystko zawsze musi nam się skomplikować, gdzie leży problem głowa? umiejętności?

9

By się teraz nie zesrali i nie oddali gry, bo będzie po nas tego się boję.

5

Ciekawe co lewy gada Marciniakowi? Łysy Ty placku?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?