Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Podnieta komentatorów przy białych już mi się nie podoba
0
Lunin obyś się zesrał i puścił z 5 tke.
0
Roberto będzie asekurował pewnie de Jong, jest szybki będzie zapieprzał za ta irytująca gęba.
0
@Kondziubarca Na klasyk pique się zepnie zobaczysz, militao też wtopy ma nawet ostatnio z nami bodajże 2x.
0
@gumaz Już pisze. Bramkarz nasz lepszy, prawa obrona zależy jeżeli będzie Kounde też lepszy, pique vs militao? Hmm oba popełniają błędy, więc ciężko stwierdzić. Alaba/Rudiger vs Eric no tutaj raczej lepiej wygląda Real. Lewa obrona też powiedziałbym, że remis chyba że w Realu grałby tam Alaba to tak samo plus dla nich. Środek oceniłbym podobnie, bo Kross też wybitny nie jest plus wiekowy z Modriciem, ale przemawia na ich korzyść doświadczenie. Atak powiedziałbym, że Lewy lepszy niż Benz a na pewno bardziej bramkostrzelny i regularny, Dembele ładniejszy od Vinciusza to wystarczy a Raphinia taki średni jak rodrygo, bo Valverde jeżeli tam zagra to pewnie ciut lepszy. Mam nadzieję, że pomogłem hahah :).
5
@MICHU2 Xavi powinien spokojnie następny sezon prowadzić i wtedy można go oceniać. W grze widać poprawę a dzisiaj nikt jeszcze la ligi nie przegra, jest jeszcze PK i ewentualnie LE plus superpuchar, więc Twój post jest wyssany z palca.
1
@Messibestplayerintheworld Valverde na luzie 3x spuścił im wpierdziel.
0
Jutro wygramy czuje wylew tego ich bramkarza, zesra się na bramce stawiajcie domy.
0
@QQL5 jak śpisz do 10 to pewnie. Ja uwielbiam, bo robimy normę 4 max 5h czasem nawet 3 i do domu o 18.
0
Mnie już te eurowpier... nie ruszają wkurzam się na chwilę po czym czekam na kolejny mecz i kibicował będę chociażby grali w ekstraklasie. Jeszcze trochę i oswoimy się z tym i nie będzie nas to ruszać a wtedy z nikąd przyjdzie odwet i będziemy na topie. Grunt to marzyć.
0
Po prostu Barcelona chce pograć z innymi niż non stop tymi samymi w LM i sobie woli grać w LE takie to spryciarze.
1
Pique w akcji jak pokazuje że niby czysto i piłka bramkarza wygląda trochę jakby pokazywał też panowie odpuszczamy niech inter sobie strzeli xd
0
@mekston @Bobert_Kubicki @cules100pro @Granto @gmdfk no to jesteśmy w dupie
0
Ale czekajcie wygrywając 2 mecze a Inter wygrywając tylko z Pilznem to my jesteśmy w dupie. Dobrze myślę?
0
Mimo wszystko remis mniej boli niż porażka xd
1
@sokot jaki dziś mental? Chyba kaleka shakira i sztanga
2
Wystarczyłby Araujo i Kounde by wyglądało to całkiem inaczej, czemu zawsze pech musi nas dorwac, szlak by to trafił.
1
Pilzno leje inter razem z bayernem my wygrywamy resztę, pomarzyć można.
10
Balde nie dźwignął tego, fati słabo, ferran to jakby go nie było
0
Lautaro widać, że chłop ma mózg.
1
Fati na pusta boże kretyn
0
Na Real będziemy wypompowani aż miło.
0
Kiedyś jak był Messi to chociaż inni srali jak miał piłkę, teraz nikt nas się nie boi po prostu.
0
Jeszcze de Jong za busqueta teraz dopiero będą z nami robić co chcą. Pedriego zaraz wywróci własny oddech
1
I teraz autobus Hue Hue. Przestało mi być zal tych frajerów
0
Pique debil na uj tak wślizgiem wchodzi kretyn.
1
Shakira Ty pieprzony sabotażysto!!!
0
Wszystko zawsze musi nam się skomplikować, gdzie leży problem głowa? umiejętności?
9
By się teraz nie zesrali i nie oddali gry, bo będzie po nas tego się boję.
5
Ciekawe co lewy gada Marciniakowi? Łysy Ty placku?