1

Ale vixa na stadionie jeeeee....

0

Szybkie 5 i do spania pamoeluniarza

1

@pikass14 nie ma go xd

0

Jeszcze pół godziny i spier z roboty, mecz to mecz a nie tyranie na kierownika malarza.

4

I ej sports cynygejm.

0

@TR3YWAY jakbym w tych czasach miał 20 - 25 też bym tylko chlal, na trzeźwo ciężko się patrzy na to co się w tym kraju odpier......

0

@AmigoBlancos kogo obchodzi poprzedni sezon? Ter Stegen był plackiem w poprzednim teraz jest kotem i jakoś nie trudno mi to przyznać. Obecnie kurtuła to placek na tle Mareczka i trzeba to brać na klatę a nie bronić go, bo był taki czy owaki.

0

Lepiej nie włączać?

0

Czyżby nocka w robocie była przyjemna?

0

@draxidox to ja mam ds5 cytrynę i odziwo świetnie to działa w aucie z 2012r

0

@draxidox ja mam auto z 2012 i automatyczne światła działają tak błyskawicznie, że sam nie ma opcji bym tak zmienił, więc nie wiem skąd wziąłes 2,3 sekundy.

0

Ale dzisiaj widać przede wszystkim te podania crossowe za obronę tego wcześniej nie było. Może im coś przeskoczy.

0

Dembele dobry piłkarz, ale głupi.

0

Bombele walił pile słonkiem na głowie gdzie najbardziej boli xd

1

@Mixtape ja już podpisałem umowę. Mam za 30zl i 3 dekodery plus polsat box.

0

Pakiet S z polsatu ten niższy do tego przez pół roku pakiet M, plus eleven na 3 dekodery i do tego polsat go czyli dostęp do wszystkich kanałów online za 30zl to chyba dobry deal?

0

@tomek8756 jestem za dla Ukrainek!

0

Jeżeli w jakiejś fazie spotkamy się z Szachtarem to dajcie znać gdzie bilet dorwac. Choćbym miał żreć gruz to muszę spełnić marzenie i być na meczu Barcy!

0

@Sylvinho007 @Comentateiro czyli kiedy? Bo sprzeczne wasze odpowiedzi xd

1

Kiedy jest losowanie LE?

0

Pique zwolni pewnie sporo z drabinki płacowej.

0

@BorzyKrzys Widać stres. Uwierz mi, że człowiek mimo doświadczenia dojrzewa z wiekiem i zaczyna inaczej reagować na wiele rzeczy.

0

Jeeee ekitikje xd

0

Donnaruma jak będzie większa presją tzn czym dalej w LM to będzie bardziej niepewny. Za młody bramkarz i widać u niego wylewy.

0

Teraz posłuchajmy jak Szpakowskiemu będzie plątał się język przy ekitike xd

0

Przecież nas tak intensywnie grające Juve rozniesie xd

0

Mbappe to przesadny samolub

4

Szpakowski to komentuje pozycje piłkarzy jak są pokazani przed meczem, tak to kompletnie nie widzi już chłop kto gdzie jest xd

2

Z okien skacza z mostów skacza no co ten PiS narobił aż się ludzia żyć odechciewa.

3

Fati dostaje prostopadle na sam na sam to zwalnia xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?