0

@Cataloniec94 Paździoch faktycznie zapomniałem.

1

Kiedyś lubiłem Brazylię, ale teraz jak widzę tą gębę Madrycka to srał ich pies.

1

Winicjusz xd ale placek

1

To patrząc na obecne drużyny to Hiszpania i Francja faworyci. Jeszcze trzeba poczekać na Argentynę czy odpala.

2

Bez kitu wszyscy są lepsi od nas. Polska to piłkarskie dno.

0

Że my tacy słabi to było wiadomo, ale że Meksyk gra takie gówno to niespodzianka.

1

Po co te dziady w ogóle jeżdżą gdziekolwiek, kopanina za miliony.

0

To tak miało być. Argentyna będzie musiała nas zniszczyć i Messi udowodni tym wszystkim co mu w polszy ubliżają gdzie ich miejsce.

0

I tak jeszcze wygrają co się puczycie.

0

Oni latali z antylopami

0

Hahaha zjedzą nas te bydlaki

7

Lautaro jednak mimo wszystko świetnie radzi sobie w sytuacji 1vs1 z bramkarzem

1

Przecież te zbiry nas zjedzą :)

5

Ważne dla mentalu w dalszej części mundialu, Messiego trafienie.

1

Wszystkie typy z Arabii wyglądają jak szamrane typy, albo typowe więzienne bandziory xd

2

Siostra Ranaldusa maximusa mentalusa się już może odpaliła, czy jeszcze cisza?

2

Nie mam do chłopa nic, nawet szacunku

0

@MESSIah16 nie.


0

Już wiem kto kupił na vinted ode mnie marynarkę YSL to lewy na odebranie nagrody. Targował się widać, że mało zarabia bidul.

0

@SkilledHydra16 widać że młodzieży zależy.

23

Pique wyciągnął gila z nosa i pokazał sędziemu, po czym dodał "patrz Gil to Ty!"

0

Straciłem dzisiaj wiarę po czerwonej, ale miałem nadzieję! Vamos Barca!

7

El Jarek jeszcze stronę na Windowsie 95 prowadzi.

0

Dziś nie było dużo akcji zaś była skuteczność.

0

Vamossssss!!!

8

Hahaha madryckie chomiki el Jarka nie wytrzymały xd

0

Nie dosyć że wolny jak ślimak to jeszcze kiwa na 16 metrze.

0

@pluszek żeby visca dzieci już spały a nie głupoty tu pisały.

3

U nas powinna być taka pompa na stadionie tym bardziej, że sponsor Spotify.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?