Dieselzor
Dołączył/a: styczeń 2022
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cataloniec94 Paździoch faktycznie zapomniałem.
1
Kiedyś lubiłem Brazylię, ale teraz jak widzę tą gębę Madrycka to srał ich pies.
1
Winicjusz xd ale placek
1
To patrząc na obecne drużyny to Hiszpania i Francja faworyci. Jeszcze trzeba poczekać na Argentynę czy odpala.
2
Bez kitu wszyscy są lepsi od nas. Polska to piłkarskie dno.
0
Że my tacy słabi to było wiadomo, ale że Meksyk gra takie gówno to niespodzianka.
1
Po co te dziady w ogóle jeżdżą gdziekolwiek, kopanina za miliony.
0
To tak miało być. Argentyna będzie musiała nas zniszczyć i Messi udowodni tym wszystkim co mu w polszy ubliżają gdzie ich miejsce.
0
I tak jeszcze wygrają co się puczycie.
0
Oni latali z antylopami
0
Hahaha zjedzą nas te bydlaki
7
Lautaro jednak mimo wszystko świetnie radzi sobie w sytuacji 1vs1 z bramkarzem
1
Przecież te zbiry nas zjedzą :)
5
Ważne dla mentalu w dalszej części mundialu, Messiego trafienie.
1
Wszystkie typy z Arabii wyglądają jak szamrane typy, albo typowe więzienne bandziory xd
2
Siostra Ranaldusa maximusa mentalusa się już może odpaliła, czy jeszcze cisza?
2
Nie mam do chłopa nic, nawet szacunku
0
@MESSIah16 nie.
0
Już wiem kto kupił na vinted ode mnie marynarkę YSL to lewy na odebranie nagrody. Targował się widać, że mało zarabia bidul.
0
@SkilledHydra16 widać że młodzieży zależy.
23
Pique wyciągnął gila z nosa i pokazał sędziemu, po czym dodał "patrz Gil to Ty!"
0
Straciłem dzisiaj wiarę po czerwonej, ale miałem nadzieję! Vamos Barca!
2
Także tego https://i.ibb.co/TKB5tR7/Screenshot-2022-11-08-23-30-00-346-com-facebook-katana.jpg
7
El Jarek jeszcze stronę na Windowsie 95 prowadzi.
0
Dziś nie było dużo akcji zaś była skuteczność.
0
Vamossssss!!!
8
Hahaha madryckie chomiki el Jarka nie wytrzymały xd
0
Nie dosyć że wolny jak ślimak to jeszcze kiwa na 16 metrze.
0
@pluszek żeby visca dzieci już spały a nie głupoty tu pisały.
3
U nas powinna być taka pompa na stadionie tym bardziej, że sponsor Spotify.