Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid @VegetaPolska robi podchody do kolejnej dziewczyny - i znowu porażka.
0
@Kgorecki2500 Napewno :)*.
0
@Anonymus0608 Bez trudu. Tak samo prawdopodobne, jak Twoja opinia.
1
@tomek8756 "Dla czego". Kurtyna.
0
@Emhyr "Chciałbym zobaczyć nagranie z tego bo woda musi tam być tak mętna że nie da się nic zobaczyć bez profesjonalnego oświetlenia."
Zapewne się mylisz. Sądzę, że one występują w parach, z tym drugim stworem z głębin, z taką żarówą na wysięgniku na głowie, który robi za latarkę. Czy można by to nazwać profesjonalnym oświetleniem? Sam nie wiem.
0
@totalcrack A jednak odpisałeś. Musisz być bardziej asertywny i mieć bardziej wyjebane, wtedy wypadniesz przekonująco. A jeśli chodzi o Twoje pozostałe "mądrości", to zamieszczając post, licz się z komentarzami. Tak to działa i tego też musisz się nauczyć, inaczej będziesz cierpiał. I nic mnie nie obchodzi, że wolałbyś potakiwaczy i wylizywaczy anusa. A teraz pokażę Ci, jak naprawdę wygląda ktoś, kto ma wyjebane na czyjeś opinie. Nara.
2
@Emhyr No i okazało się, że Unia miała rację, robiąc ze ślimaka rybę. Wprawdzie lądową, ale skoro potwierdzono, że istnieje ryba-ślimak morski oraz wiemy na pewno, że są ślimaki lądowe, to oczywistym jest, iż ryba-ślimak lądowy również musi występować. QED.
0
@totalcrack A przyszło Ci do głowy, że on po prostu komentuje? Przecież wystarczy przeczytać komentarze o danym meczu tutaj i na rm.pl i ten sam komentator, w tym samym meczu, jest uważany za ukrytą opcję madrycką lub barcelońską, w zależności od tego, która strona o nim pisze. To tyle w kwestii obiektywizmu, o którym piszesz, a którego nie ma nigdzie, bo zawsze jest to czyjeś zdanie. Tak jak Twoja wypowiedź, która nie jest wcale obiektywna. Komentator ma wzbudzać emocje i tyle. A te teorie o skrytym kibicowaniu komuś lub byciu "choragiewką" to możecie sobie w buty wsadzić, takie są durne. Tak jak napisałem wyżej, ten sam gość, w tym samym meczu, jest uważany za fana Barcy przez madryciaków lub fana Realu przez barceloniarzy. A reszta to tylko śmieszne teoryjki głoszone przez ludzi, którzy nie szukają prawdy, tylko potwierdzenia własnych uprzedzeń.
0
@totalcrack "Jak Barca dominowała ligę kilka lat temu to Barca gra ach i och, jak Real grał dobrze to spustom o Madrycie nie było końca."
A teraz przeczytaj raz jeszcze, co napisałeś. Naprawdę robisz z tego zarzut? Rozumiem, że miał robić odwrotnie? Albo mieć wszystko w dupie i zblazowany komentować na wyjebce? Czasem naprawdę nie wiadomo, o co wam chodzi.
1
@FcBarcelonaFanMSN "Dla mnie w porównaniu do psów to są tak tępe zwierzaki co też jest potwierdzone naukowo bo kora mózgowa psów ma dwa razy więcej neuronów."
No i widzisz jak to jest z tą nauką. Twoja kora mózgowa jest na pewno bardziej zaawansowana, niż przykładowego psa, a mimo to wysmażyłeś takiego posta. :).
1
@Roobo Czyli nie dziś, tylko jak (niestety) zwykle ostatnimi czasy.
0
@panczo Hah, rozbawiłeś mnie tym, faktycznie. Dzięki :).
0
@kiper09 "dwóm parodysta"... Weź Ty lepiej wróć do szkoły. Jak nie napis z Painta na telebimie prawdziwy, to wtórny analfabetyzm.
0
@GdefnyMU Niesamowite, że tacy mędrcy jak Ty zawsze wiedzą o tym, jak jest już PO meczu.
1
@michaleu "A większość ludzi jest fałszywa"
Oczywiście znasz ich wszystkich, by takie sądy wydawać. I oczywiście Ty się zaliczasz do mniejszości.
0
@graco14 Nie, nie musiał.
0
@arsenallondyn0 Teraz pewnie nikt by na takie coś nie pozwolił, przynajmniej w UE. Zaraz aktywiści by się poprzyklejali do skał.
0
@Medium Nie sposób się nie zgodzić. Akurat w tym przypadku nie rozumiem oburzenia.
2
@Kidd "jak mogło im zabraknąć ziemniaków, jak Wania z Białorusi już całe pociągi im wysyłał :D"
"Jakby zabrakło wódki/bimbru to byłby dopiero problem"
Wydaje się, że tajemnica została wyjaśniona.
12
@derlysy1979 Jest tu jeden taki, ale już praktycznie ustaliliśmy, że auto nie jest jego.
4
@maroon
To.
0
@DonCarletto Skąd ten pomysł?
2
@require Po meczach Czesława człowieka nachodziła ochota na przekopanie Mierzei Wiślanej.
1
@kiper09 Nie jesteś za lotny, prawda?
0
@Roobo Kuszą, psie krwie, oj kuszą!
0
@Niente Dokładnie tak myślałem. Twój kumpel sobie tego życzy, więc na pewno tak będzie. Choć nigdzie indziej o tym nie piszą. Gratuluję źródeł.
0
@Niente No tak, a kumpel skąd ma to info? Pewnie z czterech liter. Bo nie sądzę, żeby Perez i cały zarząd się z nim konsultowali.
0
@takisobiektos Ty, a może tym pozostałym pajacom, którzy dziś wystąpili jedynie z tego powodu, że siedzą na ławach w "poważniejszych" klubach, może im byś zaczął dawać takie dobre rady, co? Bo na teraz, to pokazali niewiele więcej, niż ten biedny Ben. Może jednak spróbujmy czegoś nowego?
2
@madryt91 Myślę, że powinieneś się zainteresować działaniami swojego megaprezesa w zakresie jego pozostałych biznesów. Być może się zdziwisz. Oczywiście, żadne to usprawiedliwienie w kwestii prowadzenia klubu, jednak wcale nie jest tak kryształowy, jak mógłbyś sądzić.
1
@Kgorecki2500 "Jeżeli nie można się dodzwonić to już lepiej się pofatygować osobiście."
Czesław Michniewicz wiedział o tym już lata temu. Skompromitowałeś się :).