0

@IronSanHybrid @VegetaPolska robi podchody do kolejnej dziewczyny - i znowu porażka.

0

@Kgorecki2500 Napewno :)*.

0

@Anonymus0608 Bez trudu. Tak samo prawdopodobne, jak Twoja opinia.

1

@tomek8756 "Dla czego". Kurtyna.

0

@Emhyr "Chciałbym zobaczyć nagranie z tego bo woda musi tam być tak mętna że nie da się nic zobaczyć bez profesjonalnego oświetlenia."
Zapewne się mylisz. Sądzę, że one występują w parach, z tym drugim stworem z głębin, z taką żarówą na wysięgniku na głowie, który robi za latarkę. Czy można by to nazwać profesjonalnym oświetleniem? Sam nie wiem.



0

@totalcrack A jednak odpisałeś. Musisz być bardziej asertywny i mieć bardziej wyjebane, wtedy wypadniesz przekonująco. A jeśli chodzi o Twoje pozostałe "mądrości", to zamieszczając post, licz się z komentarzami. Tak to działa i tego też musisz się nauczyć, inaczej będziesz cierpiał. I nic mnie nie obchodzi, że wolałbyś potakiwaczy i wylizywaczy anusa. A teraz pokażę Ci, jak naprawdę wygląda ktoś, kto ma wyjebane na czyjeś opinie. Nara.

2

@Emhyr No i okazało się, że Unia miała rację, robiąc ze ślimaka rybę. Wprawdzie lądową, ale skoro potwierdzono, że istnieje ryba-ślimak morski oraz wiemy na pewno, że są ślimaki lądowe, to oczywistym jest, iż ryba-ślimak lądowy również musi występować. QED.

0

@totalcrack A przyszło Ci do głowy, że on po prostu komentuje? Przecież wystarczy przeczytać komentarze o danym meczu tutaj i na rm.pl i ten sam komentator, w tym samym meczu, jest uważany za ukrytą opcję madrycką lub barcelońską, w zależności od tego, która strona o nim pisze. To tyle w kwestii obiektywizmu, o którym piszesz, a którego nie ma nigdzie, bo zawsze jest to czyjeś zdanie. Tak jak Twoja wypowiedź, która nie jest wcale obiektywna. Komentator ma wzbudzać emocje i tyle. A te teorie o skrytym kibicowaniu komuś lub byciu "choragiewką" to możecie sobie w buty wsadzić, takie są durne. Tak jak napisałem wyżej, ten sam gość, w tym samym meczu, jest uważany za fana Barcy przez madryciaków lub fana Realu przez barceloniarzy. A reszta to tylko śmieszne teoryjki głoszone przez ludzi, którzy nie szukają prawdy, tylko potwierdzenia własnych uprzedzeń.

0

@totalcrack "Jak Barca dominowała ligę kilka lat temu to Barca gra ach i och, jak Real grał dobrze to spustom o Madrycie nie było końca."
A teraz przeczytaj raz jeszcze, co napisałeś. Naprawdę robisz z tego zarzut? Rozumiem, że miał robić odwrotnie? Albo mieć wszystko w dupie i zblazowany komentować na wyjebce? Czasem naprawdę nie wiadomo, o co wam chodzi.

1

@FcBarcelonaFanMSN "Dla mnie w porównaniu do psów to są tak tępe zwierzaki co też jest potwierdzone naukowo bo kora mózgowa psów ma dwa razy więcej neuronów."
No i widzisz jak to jest z tą nauką. Twoja kora mózgowa jest na pewno bardziej zaawansowana, niż przykładowego psa, a mimo to wysmażyłeś takiego posta. :).

1

@Roobo Czyli nie dziś, tylko jak (niestety) zwykle ostatnimi czasy.

0

@panczo Hah, rozbawiłeś mnie tym, faktycznie. Dzięki :).

0

@kiper09 "dwóm parodysta"... Weź Ty lepiej wróć do szkoły. Jak nie napis z Painta na telebimie prawdziwy, to wtórny analfabetyzm.

0

@GdefnyMU Niesamowite, że tacy mędrcy jak Ty zawsze wiedzą o tym, jak jest już PO meczu.

1

@michaleu "A większość ludzi jest fałszywa"
Oczywiście znasz ich wszystkich, by takie sądy wydawać. I oczywiście Ty się zaliczasz do mniejszości.

0

@graco14 Nie, nie musiał.

0

@arsenallondyn0 Teraz pewnie nikt by na takie coś nie pozwolił, przynajmniej w UE. Zaraz aktywiści by się poprzyklejali do skał.

0

@Medium Nie sposób się nie zgodzić. Akurat w tym przypadku nie rozumiem oburzenia.

2

@Kidd "jak mogło im zabraknąć ziemniaków, jak Wania z Białorusi już całe pociągi im wysyłał :D"
"Jakby zabrakło wódki/bimbru to byłby dopiero problem"
Wydaje się, że tajemnica została wyjaśniona.




12

@derlysy1979 Jest tu jeden taki, ale już praktycznie ustaliliśmy, że auto nie jest jego.

4

@maroon


To.

0

@DonCarletto Skąd ten pomysł?

2

@require Po meczach Czesława człowieka nachodziła ochota na przekopanie Mierzei Wiślanej.

1

@kiper09 Nie jesteś za lotny, prawda?

0

@Roobo Kuszą, psie krwie, oj kuszą!

0

@Niente Dokładnie tak myślałem. Twój kumpel sobie tego życzy, więc na pewno tak będzie. Choć nigdzie indziej o tym nie piszą. Gratuluję źródeł.

0

@Niente No tak, a kumpel skąd ma to info? Pewnie z czterech liter. Bo nie sądzę, żeby Perez i cały zarząd się z nim konsultowali.

0

@takisobiektos Ty, a może tym pozostałym pajacom, którzy dziś wystąpili jedynie z tego powodu, że siedzą na ławach w "poważniejszych" klubach, może im byś zaczął dawać takie dobre rady, co? Bo na teraz, to pokazali niewiele więcej, niż ten biedny Ben. Może jednak spróbujmy czegoś nowego?

2

@madryt91 Myślę, że powinieneś się zainteresować działaniami swojego megaprezesa w zakresie jego pozostałych biznesów. Być może się zdziwisz. Oczywiście, żadne to usprawiedliwienie w kwestii prowadzenia klubu, jednak wcale nie jest tak kryształowy, jak mógłbyś sądzić.

1

@Kgorecki2500 "Jeżeli nie można się dodzwonić to już lepiej się pofatygować osobiście."
Czesław Michniewicz wiedział o tym już lata temu. Skompromitowałeś się :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?