Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartekvisca A mnie uczono, że prawo dopuszcza przejazd na żółtym świetle, tylko wtedy, gdy samochód znajduje się tak blisko sygnalizatora, że kierowca nie może zatrzymać się bez gwałtownego hamowania.
https://motoryzacja.interia.pl/przepisy-drogowe/news-czy-za-przejazd-na-zoltym-swietle-nalezy-sie-mandat,nId,6523558
https://www.autobaza.pl/page/news/przejazd-na-zoltym-swietle-szykuja-sie-zmiany-w-przepisach/
0
@Kondziubarca Pewnie to Ferran tak naprawdę tańczy z Anką i z Robertem też by chciał.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ja myślę, że się po prostu nie znasz i nawet jak Cię w Twoim pociągu pytają o rozkład jazdy, to nie trafiasz! :).
0
@Medium "Spaniała kobieta"
Że niby zrobiła się wyniosła?
1
@FcPortoFan1999 Nie po to zwierzęta z wrocławskiego zoo odjęły sobie od pysków i przekazały 4 miliony złotych dla Śląska, by ten miał to zmarnować, jak wszystko do tej pory.
0
Trwają korespondencyjne zawody między Manchesterem a Borussią.
2
@Emhyr Nie tylko by obronił, ale i sam coś strzelił.
3
@tristan87 Ojcu leją wódę. Nie waterboarding tylko wódenboarding. I nie wierzę, że on tego potrzebuje na felieton do szkoły.
0
@cris2706 @Nano22 bardzo dokładnie się scharakteryzował. Nic, tylko przyklasnąć tak uczciwemu podejściu.
1
@bartas97 Jeszcze Raków się musi spiąć, parę meczów zostało, a wiedzą, że trener odchodzi.
0
@koksik2700 "Chociaż on w tym garniturze jakby spojrzał na połowę lasek, to by miały kisiel w majtkach. "
"Dziś trafiłem na filmik jak Pep w latach '90 prezentował się jako model.
Przecież chłop musiał mieć takie branie, że głowa mała."
Jak widać, nie tylko one :).
1
@Worny A nie miał czasem skasować konta?
0
@Janas11224 Ale może w sobotę jest mecz sparingowy z AM. Nic nie kumasz, tylko kpiny w głowie.
0
@Messibestplayerintheworld To na pewno bzdura. Miasta nie podróżują.
3
@tristan87 Ja myślę, że Messi go po prostu podnieca.
2
Komentarz usunięty
0
@insp1re I na czyim stadionie te mecze grać? A co z kibicami? Mają zasuwać gdzieś w świat na neutralny stadion albo won do budy i nie należy się wam? Przecież takie mecze to też okazja dla wszystkich do zarobku. Może w ogóle niech w FMie je rozgrywają, będzie podawany tylko wynik, po co masz się tak poświęcać?
1
@K4tsuuu Mięczak. Byle co i się poddajesz.
0
@bartekvisca Możesz kupić coś w rodzaju folii i po prostu je okleić, o ile nie mają jakichś fantazyjnych wzorów czy wycięć, bo wtedy to żmudna robota. Ale zeszlifować przed oklejaniem i tak by wypadało, tylko papierem ściernym, a nie metalową szczotką. Są też takie z tworzywa (szczotki) one pewnie byłyby łagodniejsze. Zamiast oklejania można i pomalować, ale taka folia może mieć różne desenie i często bardzo dobrze wygląda, jakbyś miał nowy parapet (np. optycznie zmienia go w drewniany).
Edit: Aha, co do tych nakładek na parapety, to jestem przekonany, że mógłbyś znaleźć firmę, która zrobi je na wymiar, który zdejmiesz i im prześlesz.
2
@esem91 Kozak. Ale by strzelał z przewrotki.
1
Wstydu nie ma. Może starczy już tych ściem, może warto powiedzieć, że piłkarze są słabi i ich trener też? Real nie rozmawia o sędziach, a Xavi nie szuka wymówek.
0
@arasz1819 Jak widać oprócz kibiców sukcesu, są też zawodnicy sukcesu.
1
@Kondziubarca Chyba, że strzeli plecami.
1
@Janas11224 Czerwone światło działa na włoski tramwaj, jak płachta na byka.
0
@Sensible Znak naszych czasów.
0
@Viscael11Barca Hmm, racja. Dałem cytat, ale w taki sposób, że nie określa, kogo dotyczy i trzeba trochę poszukać postu, z którego go wyciągnąłem, by odkryć, że odnosi się do Alvesa. W takim razie przepraszam za wprowadzenie w błąd, moja wina. Niepotrzebnie się nakręciłem. Miłego dnia.
0
@Viscael11Barca Nie przytoczyłem żadnego innego przykładu, trzymam się sprawy Alvesa. Dlaczego usiłujesz mnie wciągnąć w rozważania o Hakimim? Czego ma to dowieść? Niczego, bo rozmowa jest o sprawie Alvesa. Nie masz żadnego pojęcia o sprawach o których się wypowiadasz. Proponuję CI iść do sądu w jakiejś konkretnej sprawie i próbować wmanewrować sędziego w dyskusję o innej sprawie, bez związku z rozpoznawaną. Szybko Cię nauczą manier. Zaczynam myśleć, że nie chodzi Ci wcale o prawdę, tylko o ostatnie słowo w dyskusji, bo nie masz nic na poparcie swoich twierdzeń, nie odnosisz się do kwestii podnoszonych przeze mnie, nie próbujesz (bo nie umiesz) ich obalić merytorycznie. Zamiast tego cały czas próbujesz skierować rozmowę na rozważanie INNYCH zdarzeń, zamiast tego, które jest tematem dyskusji. Jesteś trollem albo niemądrutkim chłopaczkiem. W obu przypadkach szkoda mojego czasu. Nara.
0
@Viscael11Barca Dzieciaku, zajmowałem się takimi i podobnymi sprawami zawodowo przez 15 lat. A Ty jakie masz doświadczenie? Wyskakujesz teraz znowu z Hakimim jak z Amber Heard. Czy Ty masz tam jakiś mózg? Nie potrafisz pojąć, że każda sprawa jest inna i rozmawiamy tu o tej konkretnej, a nie o każdej innej, o której sobie przypomnisz, robiąc z niej od razu jakiś precedens. Pojmujesz to, czy dalej będziesz się ośmieszał?
"Bardzo dobrze, że przytaczasz przykład Alvesa, bo w tym przypadku jak widać dowody były wystarczające by postawić zarzuty. "
MOWA O KONKRETNYM PRZYPADKU ALVESA. Nie przytaczam żadnego przykładu Alvesa, TO O NIM JEST CAŁY CZAS MOWA, ON JEST TEMATEM TEJ DYSKUSJI. To Ty przytaczasz jakieś przykłady innych spraw, mające świadczyć... no właśnie, o czym? Nie umiesz się odnieść do zebranego materiału dowodowego W TEJ KONKRETNEJ SPRAWIE, dlatego piszesz o innych, błędnie uważając, że potwierdzają Twoją rację. Nie wypowiadam się o Hakimim, Amber Heard i milionie innych, bo nie mają żadnego związku z Alvesem. Robisz to Ty, bo nie umiesz skontrować dowodów w sprawie Alvesa. Dlatego wskazujesz na INNE zdarzenia. INNE, rozumiesz, czy nie? Wskaż, gdzie powoływałem się na Hakimiego, czy Amber Heard, że chcesz koniecznie wciągnąć ich do dyskusji? Nigdzie, cały czas odnoszę się do zajścia z Alvesem i dowodów zebranych w tej sprawie. Jakże żałośnie wyglądają Twoje próby podważenia materiału dowodowego za pomocą niepowiązanych w żaden sposób przypadków. Ale, nic innego nie masz. Kuriozalne jest Twoje oświadczenie, że zapis monitoringu nie świadczy o niczym. ŚWIADCZY O TYM, ŻE ALVES KŁAMAŁ I TO KILKA RAZY. Czy temu też zaprzeczysz? Jak wspomniałem wyżej, zajmowałem się tym zawodowo i szkoda mi czasu na rzucanie pereł przed takie nierozumne wieprze.
P.S.: Fakt, że ciągle usiłujesz mnie zdyskredytować wycieczkami osobistymi jedynie potwierdza moją o Tobie opinię. Aha, "do edukuj" piszemy łącznie. Sam się DOEDUKUJ.
0
@Culers Akurat dzisiaj sobota, więc dobra pora na eksperymenty. Wypij tak z litr wódy i być może doświadczysz "nagle tracę świadomość i później nic", co da Ci materiał do dalszych rozważań (o ile oczywiście cokolwiek będziesz pamiętał).
0
@LM10GOAT To wtedy Suarezowi strzeliły kolana.