0

@gumaz Oczywiście, że tak. Niejaki @Kapitan hawk ciągle tam przesiaduje. Być może częściej, niż tutaj.

2

@partymaker Jakaś kompletna bzdura wyssana z brudnego palucha. Ma mieć co najmniej 2 euro.

1

@Kapiczek Ok, teraz wszystko jasne. Pycha kroczy przed upadkiem.

1

@Krystian1588 "Kiedy układałem go do snu, powiedział “Tatusiu, sprawdź czy pod łóżkiem nie ma potworów”. Rozbawiony zajrzałem tam i wtedy go zobaczyłem – to był mój syn, który drżąc wyszeptał do mnie jedno zdanie: “Tatusiu, ktoś leży w moim łóżku.”"
I wtedy to dopiero byś miał jazdę! :).

0

@Kapiczek Nie no, bez jaj. My przecież odpadliśmy jeszcze wcześniej. Naprawdę cieszysz się z takich rzeczy, jak niepowodzenie sąsiada? To jest dopiero "buhahaha". Jak w tej fikcyjnej ankiecie: "Czy zgodziłbyś się zarabiać dwa razy mniej, jeśli twój sąsiad zarabiałby cztery razy mniej? OCZYWIŚCIE, ŻE TAK!!!". Nieprawdopodobne...

0

@Herato Sorry, że nie na temat, ale kiedy zobaczyłem Twój wpis, tak mi się skojarzyło: Cristiano, Bale = Christian Bale :). Wiem, że bez sensu, ale czasem skojarzenia takie są :).

1

@LionelM95 Wybacz dziecko, ktoś Cię wprowadził w błąd. Nie mam żadnych relacji z Twoimi rodzicami.

1

@LionelM95 To o wczorajszym meczu BVB, tak?

2

@Kgorecki2500 Podpis do zdjęcia: "O ch... tu chodzi?"

11

@koksik2700 Dziwne. Ciężko uwierzyć, że jest ktoś, kto umie wytworzyć więcej kwasów niż Cristiano.

0

@Sulimo "Nastepnym razem nie sugeruj mi ze sie nie znam bo dokładnie sprawdziłem ile im brakowało i co oznacza dla nich walkower"

1

Komentarz usunięty

2

@Sulimo Wyjaśnij jeszcze, jak niby różnica 90 minut miałaby stanowić o zapłaceniu lub nie, tych trzech milionów. Bo chyba nie do końca rozumiesz, jak to działa i jakie są tam progi.

1

Zwierzęta z wrocławskiego zoo, jeśli nie chcą dalej jeść trocin i spać na śniegu, powinny przebrać się za kibiców Cracovii i zacząć rzucać race na murawę.

0

@AlexDark00 Ale to tylko oni nie musieli grać rewanżu, czy jednak wszyscy mieli takie same warunki? Poza tym w finale nie ma rewanżu nigdy, ale pewnie uznasz, że to również ułatwienie jedynie dla Bayernu. Tak to zwykle jest z ludźmi, którzy nie szukają prawdy, tylko potwierdzenia własnych uprzedzeń.

3

@barcanawieki Myślę, że Laporta od razu powinien zdać uprawnienia i przekazać mu klub, a władze Barcelony wręczyć klucze do miasta. Waham się tylko, czy ich król powinien natychmiast abdykować, oddając tytuł i majątek na rzecz Messiego, czy to już by była przesada.

4

@masq Bo fajnie jest gnębić słabszego, a najfajniej całym stadem prześladować jednostkę. Ma się wtedy poczucie przynależności, zwłaszcza, jeśli w prawdziwym życiu jest się nikim albo samemu było gnębionym. To jak z kibolami, wystarczy wskazać cel.
Edit: Zapomniałem dodać, że część traktuje perypetie Vegety jak rodzaj pasty/performansu i przyłącza się w żartobliwej formie.

5

@Criss18Barca Sekcja medyczna Barcelony nie może się doczekać.

0

@MesQueUnClub_87 "Najłatwiej się płynie z prądem :D"
Musisz o tym koniecznie powiedzieć pstrągom.

1

@Gabriell_17 Jak zwykle. Z dużej chmury mały deszcz.

1

@Firestone Czyli akurat wtedy, kiedy odpali też Dembele. Idealnie!

1

@tomcias10 Masz rację, a najlepiej strzał w potylicę i do dołu. Śmieją śmiecie mieć inne zdanie, niż Ty. Przecież wszystko jest pięknie. Nie można krytykować.

0

@norbi77 Każdy coś robi. Z jego robienia g... wychodzi, taki jest utalentowany, zawsze coś spieprzy na koniec. Sześć lat i ile gry, ile goli? Ileż można się nabierać, że coś z niego będzie? Nic nie będzie, niestety. A lata mu lecą.

1

@esem91 Mało się nie zabili jeden o drugiego.

1

Jestem z nich dumny. Naprawdę.

1

@Sapos93 Racja, mógłby się cofać do przodu. :)

6

@norbi77 Skoro nadal przegrywamy, to znaczy, że z nim również.

0

@agrad0 Bzdura. Ronaldinho nie jest tytanem intelektu, a jest między nimi przepaść, jeśli chodzi o grę.

3

@Piotr,1985 Nic z niego nie będziemy mieli. Sześć lat już czaruje i nadal się nabieramy.

0

@MesQueUnClub96 "Widzę że już została wszczęta kampania informacyjna przeciwko mojej personie."
Czyli sam przyznajesz, że to są informacje? Inaczej użyłbyś słowa "dezinformacyjna".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?