Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz Oczywiście, że tak. Niejaki @Kapitan hawk ciągle tam przesiaduje. Być może częściej, niż tutaj.
2
@partymaker Jakaś kompletna bzdura wyssana z brudnego palucha. Ma mieć co najmniej 2 euro.
1
@Kapiczek Ok, teraz wszystko jasne. Pycha kroczy przed upadkiem.
1
@Krystian1588 "Kiedy układałem go do snu, powiedział “Tatusiu, sprawdź czy pod łóżkiem nie ma potworów”. Rozbawiony zajrzałem tam i wtedy go zobaczyłem – to był mój syn, który drżąc wyszeptał do mnie jedno zdanie: “Tatusiu, ktoś leży w moim łóżku.”"
I wtedy to dopiero byś miał jazdę! :).
0
@Kapiczek Nie no, bez jaj. My przecież odpadliśmy jeszcze wcześniej. Naprawdę cieszysz się z takich rzeczy, jak niepowodzenie sąsiada? To jest dopiero "buhahaha". Jak w tej fikcyjnej ankiecie: "Czy zgodziłbyś się zarabiać dwa razy mniej, jeśli twój sąsiad zarabiałby cztery razy mniej? OCZYWIŚCIE, ŻE TAK!!!". Nieprawdopodobne...
0
@Herato Sorry, że nie na temat, ale kiedy zobaczyłem Twój wpis, tak mi się skojarzyło: Cristiano, Bale = Christian Bale :). Wiem, że bez sensu, ale czasem skojarzenia takie są :).
1
@LionelM95 Wybacz dziecko, ktoś Cię wprowadził w błąd. Nie mam żadnych relacji z Twoimi rodzicami.
1
@LionelM95 To o wczorajszym meczu BVB, tak?
2
@Kgorecki2500 Podpis do zdjęcia: "O ch... tu chodzi?"
11
@koksik2700 Dziwne. Ciężko uwierzyć, że jest ktoś, kto umie wytworzyć więcej kwasów niż Cristiano.
0
@Sulimo "Nastepnym razem nie sugeruj mi ze sie nie znam bo dokładnie sprawdziłem ile im brakowało i co oznacza dla nich walkower"
1
Komentarz usunięty
2
@Sulimo Wyjaśnij jeszcze, jak niby różnica 90 minut miałaby stanowić o zapłaceniu lub nie, tych trzech milionów. Bo chyba nie do końca rozumiesz, jak to działa i jakie są tam progi.
1
Zwierzęta z wrocławskiego zoo, jeśli nie chcą dalej jeść trocin i spać na śniegu, powinny przebrać się za kibiców Cracovii i zacząć rzucać race na murawę.
0
@AlexDark00 Ale to tylko oni nie musieli grać rewanżu, czy jednak wszyscy mieli takie same warunki? Poza tym w finale nie ma rewanżu nigdy, ale pewnie uznasz, że to również ułatwienie jedynie dla Bayernu. Tak to zwykle jest z ludźmi, którzy nie szukają prawdy, tylko potwierdzenia własnych uprzedzeń.
3
@barcanawieki Myślę, że Laporta od razu powinien zdać uprawnienia i przekazać mu klub, a władze Barcelony wręczyć klucze do miasta. Waham się tylko, czy ich król powinien natychmiast abdykować, oddając tytuł i majątek na rzecz Messiego, czy to już by była przesada.
4
@masq Bo fajnie jest gnębić słabszego, a najfajniej całym stadem prześladować jednostkę. Ma się wtedy poczucie przynależności, zwłaszcza, jeśli w prawdziwym życiu jest się nikim albo samemu było gnębionym. To jak z kibolami, wystarczy wskazać cel.
Edit: Zapomniałem dodać, że część traktuje perypetie Vegety jak rodzaj pasty/performansu i przyłącza się w żartobliwej formie.
5
@Criss18Barca Sekcja medyczna Barcelony nie może się doczekać.
0
@MesQueUnClub_87 "Najłatwiej się płynie z prądem :D"
Musisz o tym koniecznie powiedzieć pstrągom.
1
@Gabriell_17 Jak zwykle. Z dużej chmury mały deszcz.
1
@Firestone Czyli akurat wtedy, kiedy odpali też Dembele. Idealnie!
1
@tomcias10 Masz rację, a najlepiej strzał w potylicę i do dołu. Śmieją śmiecie mieć inne zdanie, niż Ty. Przecież wszystko jest pięknie. Nie można krytykować.
0
@norbi77 Każdy coś robi. Z jego robienia g... wychodzi, taki jest utalentowany, zawsze coś spieprzy na koniec. Sześć lat i ile gry, ile goli? Ileż można się nabierać, że coś z niego będzie? Nic nie będzie, niestety. A lata mu lecą.
1
@esem91 Mało się nie zabili jeden o drugiego.
1
Jestem z nich dumny. Naprawdę.
1
@Sapos93 Racja, mógłby się cofać do przodu. :)
6
@norbi77 Skoro nadal przegrywamy, to znaczy, że z nim również.
0
@agrad0 Bzdura. Ronaldinho nie jest tytanem intelektu, a jest między nimi przepaść, jeśli chodzi o grę.
3
@Piotr,1985 Nic z niego nie będziemy mieli. Sześć lat już czaruje i nadal się nabieramy.
0
@MesQueUnClub96 "Widzę że już została wszczęta kampania informacyjna przeciwko mojej personie."
Czyli sam przyznajesz, że to są informacje? Inaczej użyłbyś słowa "dezinformacyjna".