La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2230 Culés

2

@fart Jak tam Bayern bez Lewandowskiego? Miał mieć więcej rozwiązań i strzelać więcej, a oni w lidze i LM strzelili mniej niż sezon temu, mniej punktów w lidze.

@AlexDark00 jak tam hegemon ligi? :D

0

@Bagsik88 Coż trzeba posypać głowę popiołem. Start mieli znakomity póżniej z koleki na kolejkę grali co raz słabiej. Grali straszną padakę do tego zmienili trenera. Gubili pkt na potęgę a i tak wygrali ligę.

3

@Bagsik88
"jak tam hegemon ligi? :D"

Trochę źle zadane pytanie, bo w sumie to Ci odpowie, że przecież zdobyli mistrzostwo bez Lewandowskiego ^^

1

@fart Taki świetny początek, że w grupie LM mieli mniej goli, a przez ligę poleciał trener.

1

@Danny Gaucho No i właśnie o to mi chodzi:)

1

@Bagsik88 Zwolnili Nagelsmanna, nie wzmocnili należycie kadry, a i tak ugrali mistrzostwo. Z tym twoim najlepszym napastnikiem świata również wygrywali zazwyczaj mistrzostwo, a w LM zjazd do bazy. Poza rokiem, gdzie nie było rewanżów. Hmm

0

@AlexDark00 Ale to tylko oni nie musieli grać rewanżu, czy jednak wszyscy mieli takie same warunki? Poza tym w finale nie ma rewanżu nigdy, ale pewnie uznasz, że to również ułatwienie jedynie dla Bayernu. Tak to zwykle jest z ludźmi, którzy nie szukają prawdy, tylko potwierdzenia własnych uprzedzeń.

1

@AlexDark00 Hmm LM to liga? :D A nie było tak, że Bayern to maszyna i sobie poradzi bez Lewandowskiego?:D Czyli liczą się fakty czy nie? :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?