Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Piorun Pojawiła się taka informacja, że nie można obniżyć więcej niż o 50% zgodnie z przepisami, ale potem okazało się, że to obowiązuje w niższej lidze, nie pamiętam już w której.
0
@mindbender84 "Już wkrótce tylko na Netfliksie!"
0
@Piorun "Albowiem jak miał zostać to maksymalnie jego wynagrodzenie mogło spaść trzykrotnie."
Nigdy nie było takiego warunku. W ogóle to sam chyba tę trzykrotność wymyśliłeś, bo mowa była jedynie o zmniejszeniu max. do 50% i jak się potem okazało, nie ma w LL takiego ograniczenia, przepis podobno istnieje w niższej lidze.
0
@Lisek A nawet do odtorebki.
0
@kamil9040 Artyści to psychopaci.
2
@Sulimo Chłopie, co Ty wypisujesz? Przecież to gadka motywacyjna do swoich zawodników. Co miał im powiedzieć? "Panowie, wprawdzie mamy przewagę, ale i tak przegramy, to Legia. Jesteśmy bez szans. Zejdźcie już z boiska." Prześmieszne.
0
@Dari0G Błąd strony uciął tekst, ale nie chce mi się znowu pisać, więc niech zostanie jak jest.
0
@colossus Przeczytaj swój wpis raz jeszcze i sam się zastanów, co właściwie nasmarowałeś i czy nie chodziło Ci jedynie o zebranie herbów za pojechanie po innym, niezbyt tu lubianym, klubie. I masz rację, na podstawie tak tendencyjnie napisanego komentarza, przeprowadziłem Twoją pełną analizę psychologiczną. Ja nie będę Ci wlepiał żadnych orderów, bo musiałoby to być jakieś odznaczenie przyznawane dzieciom, tak infantylne przedstawiłeś przemyślenia. Pomijam fakt, iż nie odniosłeś się
2
@Firestone Myślę, że problemem naszego klubu jest zbyt mała liczba zatrudnionych krewnych i znajomych Laporty. Prowadzi to do konfliktów decyzyjnych między nimi, a ludźmi spoza laporcianego kręgu profesjonalistów. Postulowałbym wywalenie wrogiego elementu i przyjmowanie do pracy w Barcelonie wyłącznie osób z potwierdzonym testami DNA pokrewieństwem z naszym wodzem lub posiadających jego pisemne referencje. Znacząco ułatwi to zarządzanie całym tym folwarkiem.
0
@colossus Masz rację, nie można już zakładać żadnych nowych klubów, bo będą bez wartości. Barcelona te sto lat temu też była bez wartości. Ciekawe, czy znalazł się taki gostek jak Ty, który wypisywał podobne dyrdymały. Nie można już zakładać niczego nowego, bo będzie bez wartości. A co do Messiego, jeśli faktycznie poleciał bez zgody klubu, to kara słuszna. Ty za to preferujesz pobłażanie tym, z którymi sympatyzujesz i opluwanie tych, za którymi nie przepadasz (vide opinia o PSG). Ogólnie to musisz być nie za ciekawym typem i raczej nie chciałbym się z Tobą zadawać.
0
@Medium Czyli na logikę, jest źle, kiedy jest źle, ale kiedy jest dobrze, to też jest źle :).
3
@clyde To trzeba było tak napisać, zamiast upraszczać i ironizować. To po pierwsze. Po drugie, sformułowanie "dużo Polaków" nic nie znaczy, bo równie dobrze mogę napisać (nawiązując do Twoich danych o Poznaniu), że część rzuca się pod pociąg po meczach Lecha w Ekstraklasie. Co do opieki psychiatrycznej, to najpierw trzeba jej chcieć - sądzę, że znalazłyby się osoby, które szukanie takiej pomocy uznałyby za słabość - więc znowu upraszczasz. Co do braku perspektyw i sytuacji ekonomicznej, to pewnie tak, ale nie wiesz ile jest faktycznie takich osób, bo nie sądzę, by wypełniały ankiety przed odebraniem sobie życia.
Kontynuując wątek o sytuacji ekonomicznej - Ty zdaje się pracujesz w jakimś punkcie lotto, czy bukmacherskim, prawda? Powiedz mi, ilu osobom odmówiłaś sprzedaży kuponu, tłumacząc, że mogą wpaść w długi (albo już w nich są), zniszczyć rodzinę, a na końcu się załamać? Nie przychodzą do Twojego miejsca pracy nałogowi hazardziści, którzy niszczą / zniszczyli sobie życie przez hazard? Czy ktoś taki może odebrać sobie życie? Albo po prostu umrzeć w biedzie i bezdomności, do której doprowadziłaś go, biorąc od niego pieniądze? :) Bo ja, z racji zawodu, jaki wykonywałem przez lata, znam takich osób sporo. Zarówno tych jeszcze żyjących (nędznie), jak i tych, którzy już odeszli. Czy można obciążyć Cię winą za ich wybory? W końcu za pomoc w samobójstwie jest paragraf. Sama widzisz, jak łatwo wskazać winnego, mimo, iż tak naprawdę wcale nim być nie musi, a chcącemu nie dzieje się krzywda.
Reasumując, na pewno jest wiele sytuacji niezależnych od człowieka, a popychających go do ostateczności, jednak pewnie też mnóstwo zdarzeń, do których sam doprowadził swoim postępowaniem, mimo, iż nie musiał.
45
@clyde No tak, bo samobójstwa popełniają tylko osoby, którym w Polsce źle się żyje. Co za kretyńskie uproszczenie. Ciekawe, czy poza Polską ludzie zabijają się też z tego powodu, że w Polsce jest "źle".
0
@KrwawiaceoczyVEB https://weszlo.com/2023/05/03/filip-mladenovic-nowe-nagranie-wideo-uderzenia-prowokacje-puchar-polski-final-legia-rakow/
Kto tam był pierwszy?
0
@koksik2700 Ale nie każdy kłamca jest politykiem, tu są jeszcze ogromne zasoby ludzkie do zagospodarowania.
1
@misteriosoVEB Powinieneś kontynuować styl autora i napisać "odejć".
0
@Mesqueunbarcafan Odmawiam oceniania Cię nocą.
0
@HighestInTheRoom Ale to jeden go podcinał, czy trzech? Bo trzem przylał, jeśli wierzyć mediom. Jak to obiektywnie rozpatrzyć kolego?
5
@Mesqueunbarcafan Czyli kolejny Madryciok.
1
@Graves Nie ma takiego przysłowia. Jest za to powiedzenie o szczurach, które pierwsze uciekają z tonącego okrętu.
0
Zupełnie jak Messi :).
1
@kondzix2115 Uff, dobrze, że wytrzymałeś cały ten stres aż do mementu, gdzie Alba zrobił coś pozytywnego i mogłeś się wreszcie wypowiedzieć. Teraz znowu czeka Cię z miesiąc gromadzenia many :).
0
@AdiBarca87 To był tzw. farfocel.
11
Ferran i Ansu, dwa filary obrony Osasuny.
0
"Dajesz Ferran, rozszarp ich."
0
@HighestInTheRoom Czyli co konkretnie robił, że rozpoznałeś w nim Gruzina? Miał sumiaste wąsy i rządził ZSSR? :).
1
@Comfortable_ Na zwykłym Polsacie jest. Też się tak oszukałem i przegapiłem ` połowę.
0
@AssisMoreira Bądź konsekwentny. Skoro piszesz "dla czego", to pisz już "od pier...".
I o co chodzi z tym "nie lubię klubu ze stolicy"? Weź Ty "od pier... cię od tej biednej Legii".
0
@Piorun A może Ty jesteś jakimś stalkerem albo psychopatą, który chce uniknąć namierzenie i szuka jelenia, żeby mu wystawił ofiarę? Konta Ci się nie chce zakładać, a ktoś ma ze swojego ryzykować?
0
@Sulimo Założę się, że wyglądałeś podobnie po dzisiejszym popisie Lecha. Ja nie wiem, w co oni grają i co chcą osiągnąć. Jak tak dalej pójdzie, to i to 4 miejsce może się okazać za trudne do utrzymania. I praktycznie wszystko z dołem tabeli stracone.