Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AssisMoreira Bądź konsekwentny. Skoro piszesz "dla czego", to pisz już "od pier...".
I o co chodzi z tym "nie lubię klubu ze stolicy"? Weź Ty "od pier... cię od tej biednej Legii".
0
@Piorun A może Ty jesteś jakimś stalkerem albo psychopatą, który chce uniknąć namierzenie i szuka jelenia, żeby mu wystawił ofiarę? Konta Ci się nie chce zakładać, a ktoś ma ze swojego ryzykować?
0
@Sulimo Założę się, że wyglądałeś podobnie po dzisiejszym popisie Lecha. Ja nie wiem, w co oni grają i co chcą osiągnąć. Jak tak dalej pójdzie, to i to 4 miejsce może się okazać za trudne do utrzymania. I praktycznie wszystko z dołem tabeli stracone.
0
@IronSanHybrid To musi być Gavi.
0
@jaras121 "fizyka monekularna". Nieźle, widzę, że z Tobą to by dopiero pogadał. I jeszcze ktoś to poleca. Pewnie kolejny fizyk "monekularny".
0
@daniel32778 Nie znam tego Drużyny. To jakiś piłkarz Realu od którego Benz odbija piłki w bramkę?
1
@Nazio87 A potem wyłączy konsolę i pójdzie spać.
0
@tbas Nie podpowiadaj przeciwnikom.
0
@MesQueUnClub96 Tak jak Rayo, prawda?
0
@MesQueUnClub96 A jeśli w meczu z Niemcami będą jakieś kontuzje? Przez uraz zabraknie kogoś istotnego na Mołdawię? Mecz z Niemcami jest o nic, o kasę dla PZPNu i festyn dla Kuby. Z Mołdawią wprost przeciwnie. Szanse trzeba maksymalizować, a nie pierdzielić jak Ty lub Bożydar w stylu "Co? My nie damy rady?!" Bo potem, jeśli nie pójdzie, to obaj pierwsi będziecie do pomstowania, czemu selekcjoner wystawił wcześniej tego lub tamtego. Santos ma problem z terminem, nie z samym meczem, ale trzeba patrzeć trochę dalej niż na koniec własnego nosa, by to dostrzec.
1
@pluszek Zapewne nayebanym w ten sposób mleczom włącza się "szwendacz" i ruszają na poszukiwanie kolejnych dawek alkoholu, a potem, po wytrzeźwieniu, nie wiedzą, gdzie są i nie mogą już trafić z powrotem do domu, by chwaścić dalej.
0
@mrboom Niby jak pracuje, skoro siedzi tutaj i pisze?
1
@Pogba No tak, a Ty tam poszedłeś pilnować porządku.
0
@Lucerfi I znowu to robisz, racjonalizujesz. Gdybyś skupił się na czytaniu komentarzy tak, jak na oglądaniu meczu, to zauważyłbyś, że zdecydowana większość narzeka na styl i jakość naszej gry oraz zaangażowanie zawodników. To chyba co innego niż "pierdolenie o przegrywaniu mistrzostwa".
0
@Roobo A my to kim jesteśmy w tej chwili? Jak wygląda nasza gra? Naprawdę, nie ma się co wywyższać i z góry patrzeć na inne zespoły, bo tylko siebie w ten sposób obrażamy.
0
@Lucerfi "Mogę lepiej skupić się ma spotkaniu i obiektywnie ocenić sytuację."
A co to za bzdurka? Oceniasz TY, więc siłą rzeczy oceniasz SUBIEKTYWNIE. Tylko Ci się wydaje, że jest inaczej, co widać po próbach racjonalizowania w treści komentarza.
0
@Salchent No nie wiem. To dopiero połowa czynników potrzebnych Xaviemu. Na drugą połowę składają się odpowiednie wymiary boiska, temperatura, wysokość trawy i wiele innych. Ale to nie wymówki.
0
@Demollation Nie ma takiego piosenkarza. Jest Danzel, ale kto by się trzymał faktów.
0
@NeKenI "cherb"... niezły jesteś, "cheraldyku" :).
0
@bartekvisca A mnie uczono, że prawo dopuszcza przejazd na żółtym świetle, tylko wtedy, gdy samochód znajduje się tak blisko sygnalizatora, że kierowca nie może zatrzymać się bez gwałtownego hamowania.
https://motoryzacja.interia.pl/przepisy-drogowe/news-czy-za-przejazd-na-zoltym-swietle-nalezy-sie-mandat,nId,6523558
https://www.autobaza.pl/page/news/przejazd-na-zoltym-swietle-szykuja-sie-zmiany-w-przepisach/
0
@Kondziubarca Pewnie to Ferran tak naprawdę tańczy z Anką i z Robertem też by chciał.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ja myślę, że się po prostu nie znasz i nawet jak Cię w Twoim pociągu pytają o rozkład jazdy, to nie trafiasz! :).
0
@Medium "Spaniała kobieta"
Że niby zrobiła się wyniosła?
1
@FcPortoFan1999 Nie po to zwierzęta z wrocławskiego zoo odjęły sobie od pysków i przekazały 4 miliony złotych dla Śląska, by ten miał to zmarnować, jak wszystko do tej pory.
0
Trwają korespondencyjne zawody między Manchesterem a Borussią.
2
@Emhyr Nie tylko by obronił, ale i sam coś strzelił.
3
@tristan87 Ojcu leją wódę. Nie waterboarding tylko wódenboarding. I nie wierzę, że on tego potrzebuje na felieton do szkoły.
0
@cris2706 @Nano22 bardzo dokładnie się scharakteryzował. Nic, tylko przyklasnąć tak uczciwemu podejściu.
1
@bartas97 Jeszcze Raków się musi spiąć, parę meczów zostało, a wiedzą, że trener odchodzi.
0
@koksik2700 "Chociaż on w tym garniturze jakby spojrzał na połowę lasek, to by miały kisiel w majtkach. "
"Dziś trafiłem na filmik jak Pep w latach '90 prezentował się jako model.
Przecież chłop musiał mieć takie branie, że głowa mała."
Jak widać, nie tylko one :).