Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
@Worny Pewnie podobnie zachowują się kości w jego ciele, stąd tyle kontuzji.
0
@ennuye Jak Araujo.
1
Busquets to jest as. Nikt tak nie wsadza na minę, jak on.
1
@Sawik_10 Byłbyś bardziej wiarygodny, gdybyś napisał to przed walką.
0
@Kengo Popieram. Genialna rola.
0
@tomek8756 Jeszcze na koniec mógł sobie pokazać, byłby komplet.
0
@626 I tak będą szukać nowych, bo od mieszania herbata nie robi się słodsza. Tam musi być dopływ świeżej krwi, przecież cały czas się to dzieje, inaczej ludzie się znudzą. Gości, którzy walczyli w pierwszych galach, już dawno nie ma, przyszli kolejni, ich też nie ma. Kto ma olej w głowie, widzi i chce wykorzystać swoją chwilę.
0
@626 Pewnie tak, za dużo tego jest i ludziom się przejada. Ale organizatorzy mają z tego dużą kasę i dopóki będzie się opłacało, będą robić. Przecież podjęli konkretne kroki, żeby ukrócić piractwo, dogadali się z serwisami strimującymi, a przecież nikt nie zrobił im tej uprzejmości za darmo. KSW działa od lat, po prostu te gale będą coraz mniej pato.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Nic nie wchodzi i masz gówno-skuteczność. Wprawdzie nie gram wcale, ale wszyscy muszą poznać prawdę.
0
@Sawik_10 "Dlatego Denis Załęcki nie chce robić operacji kolana, bo wie, że to ostatni rok, aby zarobić"
Albo nie chce ryzykować, że za rok nikt nie będzie go chciał oglądać, bo będą inni. Ktoś by się dziś podniecał walką Magicala? Czy nawet Isamu?
0
@Sawik_10 No tak, bo to zawodnicy je organizują i oni mają na to największy wpływ. Nie ci, to inni. Chyba, że zostanie to zakazane ustawowo, ale wtedy nie ma to nic wspólnego z brakiem chętnych do płacenia.
Edit:
Pomijam fakt, że przecież te gale cały czas się rozwijają, profesjonalizują. Porównaj sobie zawodników z początków Fame, a teraz. Ciężko będzie zakazać gal nie wylewając dziecka z kąpielą, tzn. nie eliminując różnych KSW, Gromd itp.
0
@Sawik_10 Prawda jest taka, że możesz wypowiadać się jedynie za siebie. Ty nie kupisz, ja nie kupię, ale ktoś inny już tak. Używanie "nikt" jest bardzo ryzykowne.
0
@Transu96 Nie wierzyłeś Probierzowi?
0
Gutovskis to jest kawał spróchniałego pnia. To jest nieprawdopodobne, jakie on sytuacje umie spieprzyć.
1
@arasz1819 "(...) 20 lat ciągnąca się sprawa to nie jest kartka A4 do przeczytania i analizy. (...)
Racja, to nie są raporty od Negreiry.
2
@require "Cała Francja płonie bo zwiększyli wiek emerytalny z 62 do 64 a u nas największą inflacja w XXI wieku i każdy siedzi cicho"
Rozumiem, że uchwała Sejmu, nakazująca prawnie zwiększyć inflację, przeszła bez echa? Wybacz, ale prześmiesznie zestawiłeś obie rzeczy.
0
@require No tak, bo przecież Lech Poznań pojawił się znikąd i od razu był w świetnej kondycji finansowej, nigdy nie miał kłopotów, nie utrzymywali go przy życiu sponsorzy ładujący kasę bez opamiętania i na starcie miał tysiącletnią historię. O sukcesach rodzących się w ustawianych meczach nie wspomnę. Jacy wy czasem jesteście zaślepieni nie dostrzegając, że sami sobie strzelacie w stopę takimi argumentami.
0
@LionelKessie "ty nie umiesz odpowiedzieć na moje argumenty tylko czepiłeś się swojej banki informacyjnej i uważasz się za najmądrzejszego, w dodatku cały czas przekrecasz znaczenie moich odpowiedzi co każe mi stwierdzić że
A) jesteś trollem i nie warto z tobą rozmawiać
B) jesteś niedorozwinięty i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i tu też średnio warto tracić czas"
A jakie Ty masz argumenty? Żadnych, dopasowujesz wszystko do swojej teorii i odrzucasz wszystko, co mogłoby jej przeczyć. Moja bańka informacyjna? A Twoja? Przed chwilą twierdziłeś, że cały proceder kręciłby się dalej, gdyby nie sprawy podatkowe. Wyjaśniłem Ci, że Bartomeu przestał płacić od razu po utracie stanowiska przez Negreirę, a wtedy Ty zacząłeś udawać, że tematu nie ma.
Przekręcam znaczenie Twoich odpowiedzi? W jaki sposób? Ponieważ obalam Twoje teorie argumentami? Czego nie możesz znieść, więc stosujesz mechanizm obronny fanatyków - zaklasyfikowanie rozmówcy do jakiejś upośledzonej grupy, przez co ich argumenty można pominąć. Śnij dalej.
1
@Kondziubarca Powiedział coś nieprawdziwego? Bo to chyba Twój komentarz obliczony jest na nabicie zielonych.
2
@LionelKessie Pominąłeś wszystko, co było dla Ciebie niewygodne, albo do czego nie umiałeś się odnieść. Uczepiłeś się wyprowadzania pieniędzy, bo to jedyny sposób, żeby Ci wizja świata nie runęła. Jesteś ślepy i głuchy na wszystko, co podważa obraną przez Ciebie teorię. Wierzysz nawet w to, że kilku kolejnych prezesów godziło się na takie wyprowadzanie pieniędzy nie bojąc się konsekwencji. (Albo - co gorsze dla Ciebie - uważasz, że o niczym nie wiedzieli, a za wszystkim stoją nieznane osoby z księgowości - przez 18 lat!) Nie umiesz wyjaśnić, dlaczego przestali się godzić natychmiast po tym, jak Negreira stracił funkcję. Śnij dalej.
0
@LionelKessie O to właśnie chodzi, że 7 milionów przez 18 lat, to żadna kasa. Jak to jest, że z jednej strony uważasz, że to za mało na korumpowanie sędziów, ale z drugiej, że to akurat w sam raz, na wyprowadzanie pieniędzy. Już tutaj Twoja teoria nie trzyma się kupy. Następny punkt, w którym tracisz kontakt z rzeczywistością, to:
"Wszystko zresztą kręciło by sie pięknie dalej gdyby nasz słup płacił grzecznie podatki a później chociaż się nie wysypał :D"
Nie kręciłoby się dalej, bo Bartomeu przestał płacić od razu, jak Negreira stracił stanowisko. Od razu. A od 2001 roku płacili wszyscy prezesi. Jak to wytłumaczysz?
Natomiast "faktury na zwykłego słupa by nie przeszły przez tyle lat i dobrze i tym wiedzieli." aż żal komentować, bo to jest tak naiwne i życzeniowe tłumaczenie, że aż ręce opadają. Wg Ciebie musiał to być gość zajmujący wysokie stanowisko i powiązany z sędziami. To by nie wzbudziło żadnych podejrzeń przy wyprowadzaniu kasy. Na pewno.
Możesz sobie wmawiać bajki, jakie chcesz, żeby Ci się lepiej spało. Nie wiem, na co szła ta kasa, nie wiem, za co była. Ale jestem przekonany, że nie chodziło o wyprowadzanie pieniędzy z klubu. To jest za mała kwota, by ktoś chciał ryzykować robiąc to w ten akurat sposób. W dodatku płacili kolejni prezydenci, bez szemrania, aż Negreira poleciał ze stołka. Wtedy płacić przestali. Użyj mózgu. Sam fakt, że kolejni prezydenci płacili, powinien Cię skłonić do zastanowienia, przecież byli tam tacy, którzy za sobą (oględnie mówiąc) nie przepadali. Czemu nie użyli tego "wyprowadzania kasy" jako broni przeciwko poprzednikom? Jeśli to nie sprawia, że zaczynasz się zastanawiać, to znaczy, że jesteś zaślepiony.
0
@LionelKessie No tak. Przykrywka do wyprowadzania pieniędzy z klubu. 7 milionów przez 18 lat (potężna kasa!), kilku kolejnych prezesów w tym uczestniczyło. W dodatku za pośrednictwem jakiegoś obcego gościa na wysokim stanowisku, zamiast zwykłego słupa. Ty myślisz logicznie? Racjonalizuj sobie dalej, ale nie było to żadne wyprowadzanie pieniędzy z klubu, ta Twoja teoria nie trzyma się w niczym kupy.
0
@Matix90 Nie widzę związku. A Ty musisz być wyznawcą racjonalizowania. "Złodziej, ale nasz.". Gratuluję.
0
@Borneo Oczywiście, jak mogłem się nie domyślić, jesteś też instruktorem. Ciotka prowadzi we Francji laboratorium takie jak w Chinach, kolega ma firmę w Chinach, Ty po Koźmińskim, instruktor, filantrop i poeta, doskonały mówca, w dodatku wszechstronnie uzdolniony i znający się na wszystkim. A jedyne, co można potwierdzić na podstawie faktów, to straszliwy styl pisania, co oczywiście łatwo można wytłumaczyć, bo dysortografia, dysleksja itp. Choć uczciwie trzeba przyznać, że na podstawie tej dyskusji zaobserwowałem, iż znacznie (ale to znacznie) poprawiłeś swoje pisanie, za to szacunek. Niemniej jednak to cios, iż takiego człowieka Renesansu, los pokarał równie przyziemnymi ułomnościami. Im więcej się o Tobie dowiaduję, tym mocniej zaczynam się zastanawiać, czy nie jesteś po prostu internetowym fantastą, który bez mrugnięcia okiem wymyśla i przypisuje sobie cechy i koneksje polepszające PR. Zweryfikować tego nie ma jak, ale to już urok sieci.
0
@marcinK0000 Oby nie, starczy już krętaczy w Barcelonie. Przydałby się w końcu ktoś uczciwy.
5
"I byś teraz k... nie miał ręki."
2
@Kidd "Ty też korumpowałeś Negreirę?"
"No co Ty, ja? Ja nie, ja mu płaciłem za raporty o ulach".
0
@Borneo A ile razy do tej pory to robiłeś? Podniósłbyś jedną ręką? A wiesz, że mogłaby Ci zmiażdżyć palce kajdankami po prostu je skręcając? A wiesz, że nie można (przynajmniej w Polsce) tak podnosić skutych rąk, bo można uszkodzić barki? Jest do tego inny chwyt transportowy, tyle, że tutaj to była obrona własna i na pewno w USA tak to potraktowano. Widzisz jakim jesteś niedoświadczonym gościem? Nie masz pojęcia o czym piszesz, po prostu tak Ci się wydaje, a przyzwyczaiłeś się już do tego, że wszystko - wg Ciebie - wiesz najlepiej. Te wycieczki o biciu kobiet są żenujące, bo meritum jest sytuacja obrony własnej, a nie Twoje nieudolne próby zdyskredytowania mnie, jako strony dyskusji. Ty cały czas chcesz sprowadzić zdarzenie do jakiegoś pojedynku, a to jest po prostu interwencja i ten policjant na pewno wolałby nie musieć szarpać się z wściekła, być może naćpaną, kobietą. Ale jak pisałem, Ty nie masz o tym pojęcia, bo nie spotkało Cię to w życiu, a ja zajmowałem się tym zawodowo i z własnego doświadczenia wiem, że rzadko kiedy jest tak łatwo, jak Ty sobie oglądasz na filmikach w necie. Życzę, żebyś kiedyś znalazł się w takiej sytuacji i zobaczymy jakie tam triki zastosujesz.
0
@Borneo Nawet nie wiesz, do czego odnosi się termin "biały rycerzyk", mylnie interpretując go jako nawiązanie do rasy. Poza tym ciągle smęcisz o różnych, innych metodach, a jeszcze żadnej nie podałeś. Typowe brednie gościa, który w życiu nie musiał się bić, ani bronić (siebie lub kogoś) przed agresją. Jak napisałem, ciepła klucha sprzed monitora, która uważa, że wszystko jest tak proste, jak to wyczytała z książek, albo widziała na filmach. Jak to powiedział Tyson, "Każdy ma plan, dopóki nie dostanie pięścią w twarz". Takich teoretyków jak Ty, jest na pęczki. Trzeźwieją, kiedy znajdą się sami w takiej sytuacji, gdzie muszą wykazać się szybką reakcją i okazuje się, że wszystkie te mądrości, które - wydawało im się, że tak łatwo zastosują w praktyce - zdają się psu na budę. I powtarzam, przestań robić z tej sytuacji jakąś konfrontację siły i słabości, to jest tylko w Twojej głowie. Gość broni się przed ugryzieniem i tyle.
0
@Hen I to jest dobre podsumowanie sprawy. Wreszcie jakiś sensowny głos, zamiast głoszenia upadku klubu lub prób bagatelizowania całej sytuacji.