1

@BulaKG Nie działa. Gramy takie nic, że C+ wyłączył serwis.

0

@talizmo Czyli jego Alves nie będzie musiał siłą nakłaniać? :)

1

@D10SLEO Ile można o tym Tusku? Dajcie już spokój.

2

@MesQueUnClub_87 Nie martw się, już niedługo zagramy w LE.

1

@mateusz1989VeB Niby nic i po równo, ale jednak ten "world champion" tam jest. Taka mała szpileczka, czy co? :)

0

@Bogan "Udało mi się też wymieniać lusterka boczne w samochodzie czy ściągać zderzak z samochodu."
A samochód był chociaż Twój? Bo cholera wie, jakich Ty tam poradników szukasz.

4

@Medium Myślę, że cała ekipa skupu złomu u @Luciano99 od razu by obsadziła flagowe rejsy jako elitarni piloci. Z wyjątkiem Meska, on by nosił bagaże.

3

@Firestone "Dwóch zawsze ich jest. Nie mniej, nie więcej. Mistrz i uczeń". PalpaMario i AnAlex.

1

@cris2706 Żenujące kolego. Ty byś pewnie tak nie mógł, bo kij w czterech literach. Fajnie pisali, z jajem i dystansem.

0

@Lucerfi Widzisz @kuz? To jest tiki-taka, a w każdym razie coś bardzo do niej podobnego.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Zdrajca. Trzeba było pociągiem, wichrzycielu.

2

@VegetaPolska Uważam, że Twój telefon, widząc jak nieudolnie sobie poczynasz w kwestii podrywania dziewczyn, postanowił wykształcić w sobie sztuczną inteligencję i sam zacząć działać.

0

@ProMILs @VegetaPolska nawet by nie drgnęła powieka.

1

@adi7adi8 Nadawałbyś się do naszej kadry.

1

@haryveb944 "Potrzymaj mi piwo!"

2

Wojtek chyba zużył całą manę na MŚ.

3

@ProMILs Komentarz z Weszło.com, spod artykułu o sprawie rzeczonego Mendy'ego:
"Sytuacja z zycia wzięta w Sulechowie woj Lubuskie 2 lata temu
Laska która dawałą d... konkubentowi nie mogła przeboleć ze ten ją rzucił znalazła 1 swiadka który powtierdził ze ten przez 6 miesiecy niby ja zmuszał do seksu.
Efekt: sanki 3 miesiace 2x razy przedłuzane łacznie 9 mies w areszcie. po 2 latach ostatecznie oczyszczony z zarzutów..
Jednak pobyt w mamrze zaowocował przerwą w spłacie kredytów i stracił mieszkanie oraz został z długiem 60 tys,.
Chcąc szukac sprawiedliwosci zgłosił przestepstwo fałszywego oskarzenia przeciwko tej szmacie a prokuratura i sąd odmówili sledztwa twierdząc ze fakt jego uniewinnienia nie jest jednoznaczny z tym ze ta szmata kłamała.
Koleś zaczął pic i po 5 miesiacach powiesił się w mieszkaniu rodziców którzy go przygarnęli.."

Jak napisałeś, kolega @BorzyKrzys chyba niewielkie ma doświadczenie w takich sprawach.


1

@GeneralXavi Xavi jest w książce o Barcy. Ale szok.

0

@MesQueUnClub_87 A Ty, jak się z kimś zaczynasz spotykać, to starasz się mu pokazać z jak najlepszej, czy z jak najgorszej strony? Bo wady na pewno jakieś masz. Od razu eksponujesz je na pierwszej randce? Farmazony jakieś opowiadasz o planach krótkoterminowych, kiedy to nie ma żadnego znaczenia, bo istotą jest zdobycie partnera, a że większość ludzi jest wzrokowcami, to na ten aspekt idzie nacisk.

2

@Medium Najgorsze są te na szyi. Coś potwornego, jak to będzie wyglądało na starość?

3

@Rust_Cohle "Tak się to robi u nas, w Atletico!"

0

@LaRoja Nikt. Jak będą tak dalej grać, to nie dotrwają do karnych.

1

No kino za darmo. Bezbłędni są.

0

@Azi Nie dziwi mnie, że sam nic nie zrozumiałeś. Pamiętam jak wyśmiewałeś gościa, który napisał tutaj parę lat temu, na początku afery cowidowej, że takie coś jest, że się rozprzestrzenia i że prawdopodobnie nie odbędą się Igrzyska i piłkarskie ME. Pisałeś mu, żeby schował się w ziemiance i unikał ludzi. Czas pokazał, który z was dwóch miał rację. Wymądrzasz się na każdy temat, a wcale nie jesteś taki bystry, za jakiego się uważasz.

0

@darek60 "po co miałby spotykać się z oszustem?"
Żeby jeden oszust spotkał drugiego. Przypominam, że Messi jest skazany prawomocnym wyrokiem i jakoś klub się wtedy od niego nie odwrócił (choć chwały Barcelonie Leo z tatą nie przysporzyli), wręcz przeciwnie, wspierał w każdym momencie tej sprawy. Nawet pojawiły się plotki, że w jakiś sposób zrekompensowano Messiemu to, co musiał oddać fiskusowi. No ale pamięta się tylko o tym, o czym wygodnie, prawda?

0

@Azi Sorry, ale to jest pieprzenie.
"To jest kraj Ukraińców. Niech sobie mają kulturę jaka chcą. Ja nie mówię że masz się z nimi zgadzać albo nie wyrażać swojego zdania. Ale to ich kraj i niech robią z nim to co uważają za słuszne tak długo jak nie mówią nam co mamy uważać."
O Rosji też tak napiszesz? Przecież na nas nie napadli. Przypominam, że takie podejście prowadzi do tego, że najpierw robią, co uważają za słuszne u siebie, a jak już zrobią, to chcą to samo robić u innych. Historia rosyjskiej rewolucji niczego Cię nie nauczyła? Albo sposób, w jaki Hitler doszedł do władzy? Co stało się potem? Przecież to ta sama droga.

1

@Kessie Spryciarze.

0

@kuz "Bo to jest tiki taka, tylko nieudolna."
Nie, to nie jest nieudolna tiki-taka.
Tutaj masz tiki-takę:


I nie śmiej nawet nazywać tego, co teraz grają nasi gracze tiki-taką, nawet nieudolną.

0

@kuz Rozumiem, w takim razie pewnie kiedy ktoś bierze do ręki gitarę, nie zna żadnych akordów, jedynie majta łapą po strunach, wtedy nazywasz to też grą na gitarze.

0

@kuz Skoro sam jesteś w stanie zauważyć, że nie mamy wykonawców do tiki-taki, chyba logicznym wnioskiem jest, iż to, co obecnie gramy, tiki-taką nie jest. Po co więc tworzysz narrację, jakby to ta nieszczęsna tiki-taka była winna, skoro jej nie ma? Gdyby była poprawnie wykonywana, tak, każdy by jej się bał, bo piłka jest zawsze szybsza, niż zawodnik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?