Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BulaKG Nie działa. Gramy takie nic, że C+ wyłączył serwis.
0
@talizmo Czyli jego Alves nie będzie musiał siłą nakłaniać? :)
1
@D10SLEO Ile można o tym Tusku? Dajcie już spokój.
2
@MesQueUnClub_87 Nie martw się, już niedługo zagramy w LE.
1
@mateusz1989VeB Niby nic i po równo, ale jednak ten "world champion" tam jest. Taka mała szpileczka, czy co? :)
0
@Bogan "Udało mi się też wymieniać lusterka boczne w samochodzie czy ściągać zderzak z samochodu."
A samochód był chociaż Twój? Bo cholera wie, jakich Ty tam poradników szukasz.
4
@Medium Myślę, że cała ekipa skupu złomu u @Luciano99 od razu by obsadziła flagowe rejsy jako elitarni piloci. Z wyjątkiem Meska, on by nosił bagaże.
3
@Firestone "Dwóch zawsze ich jest. Nie mniej, nie więcej. Mistrz i uczeń". PalpaMario i AnAlex.
1
@cris2706 Żenujące kolego. Ty byś pewnie tak nie mógł, bo kij w czterech literach. Fajnie pisali, z jajem i dystansem.
0
@Lucerfi Widzisz @kuz? To jest tiki-taka, a w każdym razie coś bardzo do niej podobnego.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Zdrajca. Trzeba było pociągiem, wichrzycielu.
2
@VegetaPolska Uważam, że Twój telefon, widząc jak nieudolnie sobie poczynasz w kwestii podrywania dziewczyn, postanowił wykształcić w sobie sztuczną inteligencję i sam zacząć działać.
0
@ProMILs @VegetaPolska nawet by nie drgnęła powieka.
1
@adi7adi8 Nadawałbyś się do naszej kadry.
1
@haryveb944 "Potrzymaj mi piwo!"
2
Wojtek chyba zużył całą manę na MŚ.
3
@ProMILs Komentarz z Weszło.com, spod artykułu o sprawie rzeczonego Mendy'ego:
"Sytuacja z zycia wzięta w Sulechowie woj Lubuskie 2 lata temu
Laska która dawałą d... konkubentowi nie mogła przeboleć ze ten ją rzucił znalazła 1 swiadka który powtierdził ze ten przez 6 miesiecy niby ja zmuszał do seksu.
Efekt: sanki 3 miesiace 2x razy przedłuzane łacznie 9 mies w areszcie. po 2 latach ostatecznie oczyszczony z zarzutów..
Jednak pobyt w mamrze zaowocował przerwą w spłacie kredytów i stracił mieszkanie oraz został z długiem 60 tys,.
Chcąc szukac sprawiedliwosci zgłosił przestepstwo fałszywego oskarzenia przeciwko tej szmacie a prokuratura i sąd odmówili sledztwa twierdząc ze fakt jego uniewinnienia nie jest jednoznaczny z tym ze ta szmata kłamała.
Koleś zaczął pic i po 5 miesiacach powiesił się w mieszkaniu rodziców którzy go przygarnęli.."
Jak napisałeś, kolega @BorzyKrzys chyba niewielkie ma doświadczenie w takich sprawach.
1
@GeneralXavi Xavi jest w książce o Barcy. Ale szok.
0
@MesQueUnClub_87 A Ty, jak się z kimś zaczynasz spotykać, to starasz się mu pokazać z jak najlepszej, czy z jak najgorszej strony? Bo wady na pewno jakieś masz. Od razu eksponujesz je na pierwszej randce? Farmazony jakieś opowiadasz o planach krótkoterminowych, kiedy to nie ma żadnego znaczenia, bo istotą jest zdobycie partnera, a że większość ludzi jest wzrokowcami, to na ten aspekt idzie nacisk.
2
@Medium Najgorsze są te na szyi. Coś potwornego, jak to będzie wyglądało na starość?
3
@Rust_Cohle "Tak się to robi u nas, w Atletico!"
0
@LaRoja Nikt. Jak będą tak dalej grać, to nie dotrwają do karnych.
1
No kino za darmo. Bezbłędni są.
0
@Azi Nie dziwi mnie, że sam nic nie zrozumiałeś. Pamiętam jak wyśmiewałeś gościa, który napisał tutaj parę lat temu, na początku afery cowidowej, że takie coś jest, że się rozprzestrzenia i że prawdopodobnie nie odbędą się Igrzyska i piłkarskie ME. Pisałeś mu, żeby schował się w ziemiance i unikał ludzi. Czas pokazał, który z was dwóch miał rację. Wymądrzasz się na każdy temat, a wcale nie jesteś taki bystry, za jakiego się uważasz.
0
@darek60 "po co miałby spotykać się z oszustem?"
Żeby jeden oszust spotkał drugiego. Przypominam, że Messi jest skazany prawomocnym wyrokiem i jakoś klub się wtedy od niego nie odwrócił (choć chwały Barcelonie Leo z tatą nie przysporzyli), wręcz przeciwnie, wspierał w każdym momencie tej sprawy. Nawet pojawiły się plotki, że w jakiś sposób zrekompensowano Messiemu to, co musiał oddać fiskusowi. No ale pamięta się tylko o tym, o czym wygodnie, prawda?
0
@Azi Sorry, ale to jest pieprzenie.
"To jest kraj Ukraińców. Niech sobie mają kulturę jaka chcą. Ja nie mówię że masz się z nimi zgadzać albo nie wyrażać swojego zdania. Ale to ich kraj i niech robią z nim to co uważają za słuszne tak długo jak nie mówią nam co mamy uważać."
O Rosji też tak napiszesz? Przecież na nas nie napadli. Przypominam, że takie podejście prowadzi do tego, że najpierw robią, co uważają za słuszne u siebie, a jak już zrobią, to chcą to samo robić u innych. Historia rosyjskiej rewolucji niczego Cię nie nauczyła? Albo sposób, w jaki Hitler doszedł do władzy? Co stało się potem? Przecież to ta sama droga.
1
@Kessie Spryciarze.
0
@kuz "Bo to jest tiki taka, tylko nieudolna."
Nie, to nie jest nieudolna tiki-taka.
Tutaj masz tiki-takę:
I nie śmiej nawet nazywać tego, co teraz grają nasi gracze tiki-taką, nawet nieudolną.
0
@kuz Rozumiem, w takim razie pewnie kiedy ktoś bierze do ręki gitarę, nie zna żadnych akordów, jedynie majta łapą po strunach, wtedy nazywasz to też grą na gitarze.
0
@kuz Skoro sam jesteś w stanie zauważyć, że nie mamy wykonawców do tiki-taki, chyba logicznym wnioskiem jest, iż to, co obecnie gramy, tiki-taką nie jest. Po co więc tworzysz narrację, jakby to ta nieszczęsna tiki-taka była winna, skoro jej nie ma? Gdyby była poprawnie wykonywana, tak, każdy by jej się bał, bo piłka jest zawsze szybsza, niż zawodnik.