1

@Sensible To musi być auto @Janas11224! :)

2

@Kgorecki2500 Zawsze się zastanawiam, czy to prawdziwy klub? Nie jakiś baśniowy, ze Śródziemia, wymyślony przez @Sulimo? "Czarnoksiężnik z Alkmaaru i jego drużyna..." itp.

0

@Tridente2015 Przekonałeś mnie. "Brał udział w pressingu". Taki mamy teraz poziom piłkarzy i takież wymagania kibiców.

0

@Janas11224 Ty chociaż masz samochód. Ale co z nami?

0

@Firestone Zgadzam się. Jedynka jest dla tych, co jednak coś pokażą.

0

Jak widać Girona też ma swoich nieudasów.

2

Oni się boją strzelać. Który nie dostanie piłki, to od razu "Nie, nie, jam niegodzien, Tyś zasłużył bardziej na zaszczyt uderzenia na brankę!" i podanie.

1

@BulaKG Nie działa. Gramy takie nic, że C+ wyłączył serwis.

0

@talizmo Czyli jego Alves nie będzie musiał siłą nakłaniać? :)

1

@D10SLEO Ile można o tym Tusku? Dajcie już spokój.

2

@MesQueUnClub_87 Nie martw się, już niedługo zagramy w LE.

1

@mateusz1989VeB Niby nic i po równo, ale jednak ten "world champion" tam jest. Taka mała szpileczka, czy co? :)

0

@Bogan "Udało mi się też wymieniać lusterka boczne w samochodzie czy ściągać zderzak z samochodu."
A samochód był chociaż Twój? Bo cholera wie, jakich Ty tam poradników szukasz.

4

@Medium Myślę, że cała ekipa skupu złomu u @Luciano99 od razu by obsadziła flagowe rejsy jako elitarni piloci. Z wyjątkiem Meska, on by nosił bagaże.

3

@Firestone "Dwóch zawsze ich jest. Nie mniej, nie więcej. Mistrz i uczeń". PalpaMario i AnAlex.

1

@cris2706 Żenujące kolego. Ty byś pewnie tak nie mógł, bo kij w czterech literach. Fajnie pisali, z jajem i dystansem.

0

@Lucerfi Widzisz @kuz? To jest tiki-taka, a w każdym razie coś bardzo do niej podobnego.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Zdrajca. Trzeba było pociągiem, wichrzycielu.

2

@VegetaPolska Uważam, że Twój telefon, widząc jak nieudolnie sobie poczynasz w kwestii podrywania dziewczyn, postanowił wykształcić w sobie sztuczną inteligencję i sam zacząć działać.

0

@ProMILs @VegetaPolska nawet by nie drgnęła powieka.

1

@adi7adi8 Nadawałbyś się do naszej kadry.

1

@haryveb944 "Potrzymaj mi piwo!"

2

Wojtek chyba zużył całą manę na MŚ.

3

@ProMILs Komentarz z Weszło.com, spod artykułu o sprawie rzeczonego Mendy'ego:
"Sytuacja z zycia wzięta w Sulechowie woj Lubuskie 2 lata temu
Laska która dawałą d... konkubentowi nie mogła przeboleć ze ten ją rzucił znalazła 1 swiadka który powtierdził ze ten przez 6 miesiecy niby ja zmuszał do seksu.
Efekt: sanki 3 miesiace 2x razy przedłuzane łacznie 9 mies w areszcie. po 2 latach ostatecznie oczyszczony z zarzutów..
Jednak pobyt w mamrze zaowocował przerwą w spłacie kredytów i stracił mieszkanie oraz został z długiem 60 tys,.
Chcąc szukac sprawiedliwosci zgłosił przestepstwo fałszywego oskarzenia przeciwko tej szmacie a prokuratura i sąd odmówili sledztwa twierdząc ze fakt jego uniewinnienia nie jest jednoznaczny z tym ze ta szmata kłamała.
Koleś zaczął pic i po 5 miesiacach powiesił się w mieszkaniu rodziców którzy go przygarnęli.."

Jak napisałeś, kolega @BorzyKrzys chyba niewielkie ma doświadczenie w takich sprawach.


1

@GeneralXavi Xavi jest w książce o Barcy. Ale szok.

0

@MesQueUnClub_87 A Ty, jak się z kimś zaczynasz spotykać, to starasz się mu pokazać z jak najlepszej, czy z jak najgorszej strony? Bo wady na pewno jakieś masz. Od razu eksponujesz je na pierwszej randce? Farmazony jakieś opowiadasz o planach krótkoterminowych, kiedy to nie ma żadnego znaczenia, bo istotą jest zdobycie partnera, a że większość ludzi jest wzrokowcami, to na ten aspekt idzie nacisk.

2

@Medium Najgorsze są te na szyi. Coś potwornego, jak to będzie wyglądało na starość?

3

@Rust_Cohle "Tak się to robi u nas, w Atletico!"

0

@LaRoja Nikt. Jak będą tak dalej grać, to nie dotrwają do karnych.

1

No kino za darmo. Bezbłędni są.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?