2

@Przemek2323 Bombka. Choinkowa.

13

@escarabajo Belgia też nie, a jakoś umieją się bawić.

35

Francja zamieszki, Anglia zamieszki, Belgia zamieszki... Tylko w tej zacofanej Polsce żadnych zadym po półfinale. Jak zwykle ciemnogród i sto lat za Murzynami.

0

@Holsik Ty, a może to różni ludzie tak pisali? Dopuszczasz taką możliwość, czy nie pasuje do tezy, więc nie mówmy o tym?

21

@tristan87 Nie ma się co dziwić, Derby Afryki.

0

@Sysia11 Worki z kartofli? To jakaś nowa technologia? :). Chyba, że chodzi o worek po kartoflach :).

0

@Kessie "(...) jest kretynem." Ale "On nie jest sam". "Wszyscy jesteśmy z nim" kretynami. Tak to chyba trzeba rozumieć :).

0

@taris Zgadzam się, dla mnie to pracuś. Szkoda, że tak mu poszło u nas.

1

@lucas/catalan To Ty? Średnio :).

0

@Barca1992 "Stop making stupid people famous."
Dlaczego nawołujesz do zamknięcia La Rambli?

1

@Przemek2323 No to pozdrawiam, skoro jesteś z moich czasów, postaram się inaczej patrzeć na Twoje wpisy :).

4

@Przemek2323 Nie wiem, czy prawdę piszesz, ale ja jestem rocznik 76 i naprawdę takie zimy pamiętam. Kiedyś w lutym przez tydzień nie chodziliśmy do szkoły, bo dzień w dzień było po -35 stopni i ogrzewanie nie dawało rady.

1

@Comentateiro Po tylu Twoich komentarzach już się przyzwyczailiśmy. Ale nie poddawaj się, może kiedyś się uda.

0

@DonMatteo901 "(...) płynie ona od tej samej grupy, która jeszcze pare miesięcy temu uważała, że jak oni zobaczą Jacę Góraskiego to zejdą z boiska ze strachu. "
Tak, na pewno. Któż to pisał w ogóle (albo na poważnie), że zejdą z boiska ze strachu? Na pewno nie będziesz miał problemu z przedstawieniem listy tych znanych osobistości, bo na razie ani Ty, ani Gajdek nie podaliście żadnych konkretów, tylko populistyczne uogólniające hasełka. Dla jasności, śmieszkowanie o Góralskim, że zatrzyma Messiego, było, ale chyba każdy rozumiał, że to właśnie śmieszkowanie.

3

@DonMatteo901 A że to dokładnie ta sama grupa wiemy skąd? Bo jakiś Gajdek tak napisał na twitterze... To musi więc być prawda, już nie potrzeba żadnych dowodów. Puknij się człowieku w głowę, jeszcze dołączasz do polowania na czarownice z tą swoją "hipokryzją".

0

@mkord Na pewno. Tak samo jak w sprawie absencji w meczu z Węgrami, też było jak mówił Lewandowski i ówczesny trener. Dzieckiem jesteś albo po prostu wolisz być uwodzony słodkim pierdzeniem. Za długo milczeli, kiedy wokół szalała burza, z czegoś to wynikało. Zastanawiali się, jak z tego wybrnąć bez nadmiernych zniszczeń. Zresztą już autor wątku wspomina o pewnych nieścisłościach.

4

@Janiama Po takim czasie dziwne, gdyby nie mieli już ustalonej wspólnej wersji.

3

@prison118 Powodzenia w tym klasztorze.

0

@thorin W takim razie, jak już pisałem, ja bym nie ryzykował. Jeśli to automat, to raczej nie możesz holować, więc zostaje laweta. Może zakład mechaniczny oferuje taką usługę, żeby dowieźć do siebie? Jeśli nagle wyciekł cały olej (i jutro rano stwierdzisz, że znowu widać go pod autem, a komputer domaga się uzupełnienia), to dolewanie, żeby dojechać do zakładu może zakończyć się tragicznie dla silnika.

0

@thorin To sprawdź rano poziom oleju i będziesz wiedział. Na podstawie tego, co napisałeś nie da się nic powiedzieć. Nie wiadomo jakie auto, jaki rocznik, kiedy ostatnio dolewałeś / robiłeś wymianę itp. Dużo aut po prostu "bierze" olej z różnych powodów, na przykład konstrukcyjnych (jak Audi A4 z roczników 2008 - 2011 czy 2012, już dokładnie nie pamiętam). Nie musi to być od razu coś tragicznego, być może po prostu akurat teraz poziom oleju spadł do wartości uruchamiających czujnik. Teoretycznie codzienna obsługa auta wymaga sprawdzania poziomu oleju, ale wiele osób to ignoruje, więc jeśli to Twój przypadek, to nie będziesz w stanie stwierdzić, czy to się działo w dłuższym odstępie czasu, czy też to nagła sprawa. Sprawdzałeś poziom oleju przed dolewką? A po dolewce? Przynajmniej po dolewce przydałoby się wiedzieć, ile go tam jest. Wtedy rano znowu sprawdzasz i wiesz ile (ewentualnie) ubyło. Gdyby na przykład okazało się, że znowu wyświetli Ci się komunikat o braku oleju, to ja osobiście bałbym się znowu dolewać i jechać do mechanika, bo nie wiadomo, co tam się stało. Mógłbyś dojechać, a mógłbyś i zatrzeć silnik.
Podsumowując mój bełkot, przy tak małej ilości danych i na odległość, ciężko stwierdzić, co się tam u Ciebie dzieje.

0

@kuz Tak, na pewno ma mocniejszą, my jesteśmy słabi, nic nie umiemy i wszyscy są od nas lepsi. Co się musi dziać u Was w głowach ludzie, żeby powtarzać tę mantrę?

4

@Bobo25 "Były na tym mundialu odważne drużyny które grały radosny, otwarty, ofensywny futbol i skończyły mundial na grupie."
Były też inne, które grając taki własnie futbol przeszły dalej i zdobyły uznanie kibiców, zamiast wzbudzać poczucie wstydu i zażenowania. Co to za pieprzenie z Twojej strony? Dobrałeś sobie argumenty pod tezę, jeszcze ta Brazylia, żeby było jaskrawiej. To ma być Twoim zdaniem merytoryczne? Masz jakąś mentalną blokadę, która pozwala widzieć jedynie te zespoły, które odpadły?

2

@FcBarcelonaFanMSN Kolego, przecież to nie problem stylu czy sposobu, a wykonawców. Nie chodzi o podawanie dla podawania, a tak chyba właśnie rozumiesz Ty i inni (w tym ten cytowany trener) tiki-takę.

0

@mcsarna O piwie jakoś nie było dementi. Jeśli Stanowski mówi nieprawdę, ale sprawia ona, że ktoś wygląda lepiej w oczach odbiorców, niż gdyby poznali stan faktyczny (piszę ogólnie, nie o tej akurat sytuacji), to już widzę, jak ten ktoś leci do mediów, żeby prostować. I Ty dobrze o tym wiesz, skoro orientujesz się w jakich czasach żyjemy. Poza tym w ogóle nie odniosłeś się do podanej przeze mnie sytuacji z piwem, która pokazuje, że Glik (lub jego otoczenie) może mijać się z prawdą. Każda sroczka swój ogonek chwali. Zapomniałeś już jakie były akrobacje, żeby wytłumaczyć absencję Lewandowskiego w meczu z Węgrami? To, że ktoś coś mówi, to znaczy tylko, że mówi.

2

@BartqRKO "Też Wolski podpisuje swoje książki jednym machnięciem mazaka, a później tłumaczy swoje lenistwo dysleksją i dysgrafią."
@Borneo też się tak tłumaczy i nie ma problemu. Czepiasz się.

3

@marcin62 Niedźwiedź ma teraz podobno podpisać kontrakt z FameMMA. Będzie walczył z Boxdelem, bo chodzą w podobnej wadze.

0

@mcsarna A skąd u Ciebie taka pewność, że Glik (o ile faktycznie tak napisał do Stanowskiego) napisał prawdę? Bo wiesz, w trakcie tej ostatniej sprawy o napaść na jakiegoś turystę, Glik zeznał, że wypił jedno piwo, a potem przesłuchano jego żonę i ona powiedziała, że dwa. Ciekawe, czy teraz wersje również byłyby tak samo spójne.

0

@Corr W jego obecnym klubie też są amigosi, którym się nie podoba? Bo odkąd objął rządy, coś cienko przędą, prawda? To samo, co w Barcy, posiadania w ch..., a 3 bramy od Lecha przyjęte. W LL nie lepiej, więc co na to napiszesz? Jeśli jedna osoba mówi Ci, że jesteś koniem, to możesz ją wyśmiać, jeśli dwie, w sumie też może być przypadek - ale jeśli trzecia i kolejne, to lepiej kup sobie siodło.

1

@Antimadridista_WR Pan Ćwiąkała kiedyś też pisał podobnie o Setienie w kontekście Barcelony. Ostrożnie traktowałbym jego fachowość w polecaniu trenerów.

1

@Kondziubarca Trzeba ich zrozumieć. Ten, co by się zatrzymał przy dzieciakach, już by się nie dopchał tam, gdzie te premie dzielą. To tylko ludzie, nie maszyny :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?