- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 951 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 951 Culés
2
Moim zdaniem i jest to tylko moje subiektywne zdanie. Michniewicz mówiac, że temat premii był poruszony przez 5 minut na kolacji po meczu z Argentyną zwyczajnie kłamie, bo 5 minut później w tym samym wywiadzie u Kurowskiego mówi, że temat wracał przed meczem 1/8 z Francją i do tego dochodziły jakieś podziały procentowe. Dla mnie to jest lekko żenujące piłkarze grają w reprezentacji dostają premie od PZPN, a ich w trakcie turnieju zajmuje, czy premier przyjęci do Kataru, czy nie, czy wypłaci obiecana premie za wyjście z grupy, czy nie... I to wszystko z pieniędzy podatników. Przecież to jest tak absurdalne, że szok. Ok kwota 30-50 mln działa na wyobraźnię, ale nie z pieniędzy Polaków na litość boską. Powtórzę się. Zagraj dobry mundial może większy klub zwróci na Ciebie uwagę. Podpiszesz kontrakt i dostaniesz dużo większe pieniądze. Skoro ich w trakcie turnieju zajmuje to czy premier będzie, czy nie, czy premia będzie, czy nie. To jak oni mają skupić się na turnieju. Sam fakt, że rozmawiamy po MŚ nie o tym jak zagraliśmy, co trzeba poprawić, jak rozegrać eliminacje do EURO 2024, tylko zajmujemy się tym, że nasi kadrowicze myślą, czy dostaną państwowe pieniędzę za miejsca 9-16 to mówi wszystko...
0
@AmigoBlancos Moje subiektywne zdanie jest takie, że konflikt był i został załatwiony wewnątrz. Po tym jak afera stała się głośna na cały kraj muszą teraz wspólnie wygłuszyć tę sprawę by nie cierpiał na tym wizerunek polskiej kadry i całego związku.
1
@AmigoBlancos Lewy powiedział dzisiaj dokładnie to samo co Michniewicz.
4
@Janiama Po takim czasie dziwne, gdyby nie mieli już ustalonej wspólnej wersji.
0
@Dari0G Lewy w tek kadrze czuje się tak mocny, że nie musi z nikim ustalić wspólnej wersji. Koleś pokręcił nosem w wywiadzie pomeczowym i Brzęczek poleciał ze stanowiska. Pozycja Michniewicza nie jest zbyt mocna, więc Lewy nie musiał z nim nic ustalać. Może jednak warto zastanowić się, czy było może jednak tak jak obaj mówią, a nie tak jak opisali to "dziennikarze" szukający kliknięć.
0
@mkord Na pewno. Tak samo jak w sprawie absencji w meczu z Węgrami, też było jak mówił Lewandowski i ówczesny trener. Dzieckiem jesteś albo po prostu wolisz być uwodzony słodkim pierdzeniem. Za długo milczeli, kiedy wokół szalała burza, z czegoś to wynikało. Zastanawiali się, jak z tego wybrnąć bez nadmiernych zniszczeń. Zresztą już autor wątku wspomina o pewnych nieścisłościach.