Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bartula To już nie sadzimy nic na stadionie?
3
@bari_94 Znana taktyka maestro Valverde, który wpuszczał Malcoma.
0
@Messi1000000 Szacunek stary, musisz mieć konkretny sprzęt, jeśli sięgasz.
0
@lionelmessigoat Dokładnie, jak wczoraj Arsenal z drugim Manchesterem.
2
@arsenallondyn0 Wygląda jak typowy strój pracownika na złomie u @Luciano99.
2
@Kidd Do mnie musiałbyś jeszcze dojeżdżać i osobiście podkładać do pieca. Od razu mógłbyś ewentualnie odśnieżyć, a wiosną skosić trawnik.
0
@mordini123 Dziękuję za informację.
0
@webber X lat do tyłu, czy X lat od tyłu, tylko się upewniam :). Pozdro.
0
@Bobo25 Nie jest to wcale absurdalne, może służyć po prostu zbudowaniu większej wiarygodności. Czy nie było takich historii? Zobacz jak sam do tego podchodzisz, nie mieści Ci się to w głowie, prawda? Przecież agenci SB umieszczani w strukturach Solidarności również krzyczeli, że PZPR jest zły. Jeden z nich został nawet potem prezydentem.
0
@Bobo25 Dlaczego tak uważasz? Wywiad niemiecki stworzył Lenina i pośrednio, niezamierzenie doprowadził do rewolucji w Rosji i zmiany porządku świata. Kto wie, jakie tam są plany i jakie gierki są rozgrywane. Jeśli faktycznie był na pasku obcej służby, to tak samo jak ci, którzy wysługiwali się Rosji, nie ma możliwości, by sami zrezygnowali. Jeśli to prawda, na pewno mają teczki w archiwach wywiadu, co jest potężną dźwignią nacisku. A byli już tacy, którzy jedno mówili, a drugie robili. Jak ten europoseł, który walczył werbalnie z homoseksualizmem i promował wartości rodzinne, a potem nakryto go, jak uciekał z gejowskiego party. To, że o czymś nie wiemy, lub coś wydaje nam się niewiarygodne, nie znaczy, że nie jest prawdziwe.
0
@webber Skąd możesz wiedzieć, że nie stosujecie, przecież nie pamiętasz nawet, czy zdjąłeś spodnie przez buty? :) Zresztą i tak mój komentarz został usunięty, tutejsza moderacja jest świętsza od papieża. Wycinają wszystko, czy ma to sens, czy nie.
0
@AbelKabel "Jest coś takiego jak dysortografia i dysleksja"
Nie ośmieszaj się do reszty. Masz autokorektę, która podkreśla Ci błędy orograficzne, wystarczy poprawić. Albo jesteś na to zbyt leniwy, albo po prostu masz wywalone, tak nadęte posiadasz ego. Nie wstyd Ci wymyślać ciągle usprawiedliwienia i wymówki dla własnych słabości? NIE WSTYD? W pale się nie mieści, jak jesteś niezdolny do zaakceptowania faktu, że się pomyliłeś i mylisz regularnie. Wstyd, po prostu wstyd.
"Z matury pisemnej miałem 6" - chwalić się każdy może, jeden lepiej, drugi gorzej. Twoje tutejsze wypociny nie potwierdzają tego, co piszesz.
I mógłbyś mnie w końcu dodać do ignorowanych? Bo ciągle odpisujesz, a podobno raz, że zwisają Ci moje słowa, a dwa, że miałeś i tak tego nie odczytać z ww. względów. Posiadasz jakąkolwiek zdolność honorową, w tym umiejętność dotrzymywania własnego słowa?
2
@Faro A Robert na budzie.
6
Komentarz usunięty
0
@AbelKabel "Pisanie to nie łamanie prawa kolego
A to co piszesz to tak"
Zarówno jazda jak i język mają swoje zasady, których należy przestrzegać.
"Adam Małysz tez mówi nie poprawnie i co ?
Nie po tym się ocenia ludzi"
Co mnie to obchodzi? Jeśli będzie coś tutaj pisał, zwrócę mu uwagę. I nie oceniam Cię po tym jak piszesz, ale po tym jak reagujesz na jakąkolwiek krytykę, więc nie rżnij kretyna. Chyba, że faktycznie nie udajesz, wtedy przepraszam, nie wiedziałem o chorobie.
"A narcyzem jest twój kumpel od Audi
Który zamiast nie pisać brnął w bagno
Bo ktoś mu nacisnął na paluszek u stopki
I i ty w tym chodziło
Dzieciak pokazał ze jest dzieciakiem
A Ja sobie to zrobiłem bo zawsze mnie takie dzieciaki śmieszyły, które są rozpieszczone przez rodziców i chwała się wszystkim
Jak ktoś do czegoś sam dochodzi nie zachowuje się w ten sposób
A Ty to może on z 2 konta :)"
Po pierwsze, to nie jest żaden mój kumpel. Po drugie, zabrakło Ci argumentów w kwestii pisowni, więc wyciągasz z 4 liter jakąś sprawę z autem? Co ona ma wspólnego z meritum? Żenua. Po trzecie, uważasz, że on się chwali, bo jest rozpieszczony. A ja, że Ty nie przyjmujesz do wiadomości żadnej krytyki, bo sam jesteś równie rozpieszczony i uważasz, że masz zawsze rację, a jak nawet nie masz, to sobie zaraz coś zracjonalizujesz tak, żeby jednak mieć.
"Mi zwisa co o nie myślisz i nie mam zamiaru już pisz. Z tobą"
Tak Ci zwisa, że odpisujesz na każdy komentarz. W dodatku z błędami. Sam się orzesz.
"Nie pisz tracisz czas idziesz do ignorowanych :)"
Zaraz, zaraz. Jak to szło? "Ja będę pisał jak będę chciał. Stylistycznie czy nie. Każdy ma prawo do tego kolego"
A teraz TY mi dyktujesz, co JA mam robić? Znowu inne zasady dla Ciebie, inne dla plebsu? Żenujące to jest, powinieneś mieć jakiekolwiek poczucie wstydu.
P.S.: Jak przed długi czas mówiłem "wziąść" zamiast "wziąć". Moja mama mówiła tak samo. Zwrócono mi uwagę i teraz używam poprawnej formy. Nie obrażałem się, nie opowiadałem farmazonów, że to gwara, że mama, że tak się mówi i takie tam bzdury. Po prostu przyjąłem do wiadomości, rozumiejąc, że zarówno mama jak i ja popełnialiśmy błąd. Tym się różnię od Ciebie.
1
@Firestone @BorzyKrzys Ha, ha.
5
@QQL5 Nie picie kawy, bo i tak jej nie piję :).
0
@Tasde Możliwe. Teorie były różne:
https://www.sport.pl/inne/7,64998,29325198,znany-kulturysta-michal-karmowski-w-szpitalu-zycie-wystawia.html
Pewnie teraz wszystko mu zacznie pomału siadać, jak to u typów na koksie.
0
@AbelKabel "Ja będę pisał jak będę chciał
Stylistycznie czy nie
Każdy ma prawo do tego kolego"
Ha, ha. Dobra, trzeba było pisać od razu, że ma być tak, jak Ty chcesz i pieprzyć zasady, reguły i prawo, zamiast udawać, że do czegoś się tam jednak stosujesz. Zacznij jeździć w Polsce lewą stroną jezdni, a w UK prawą, a kiedy Cię zatrzymają, to tak się tłumacz, że każdy ma prawo jeździć jak chce. Co to za piramidalna bzdura i bufonada.
"Wiesz co jest ciekawe
Pouczać o styl pisania itp
Wiec kto jest zarozumiały"
Ty, bo zwrócenie uwagi na niepoprawność podnosisz do rangi obrazy majestatu i zamiast przeprosić i podziękować za dobrą radę, budujesz wysnute z 4 liter opowieści mające uprawdopodobnić i uprawnić Twoje głupotki. Narcyzie.
0
@tomek256 Sterydy. A konkretniej, to podobno miał zawał, czy coś takiego, dlatego był w szpitalu. Poza tym pewnie pozrywane zaczepy mięśni tu i tam (na pewno w klatce miał).
0
@AbelKabel "Nie widzę żadnego związku tylko zaczepkę"
To, że Ty tego związku nie widzisz, nie znaczy, że go nie ma, tylko, że go po prostu nie widzisz. A jest on bardzo prosty, absurdalne argumenty, by uzasadnić napisaną głupotę. Ale może jest inaczej i go widzisz, ale wolisz udawać, że to zaczepka, bo nie lubisz mierzyć się z własną niewiedzą?
"Nie znasz mojego świata, super wnioski nie znając danej osoby
To forum jest zabawne i zabawni jesteście uznając je za coś istotnego"
Tu sam się zaorałeś w dwóch zdaniach. Jak widać uważasz, że inną miarę należy przykładać do Ciebie, a inną do "nas".
"Wiesz ze mogę być programem i piszesz z komputerem :)
Testowanym na was …"
Tego tutaj żenującego udawanego luzactwa nawet nie warto komentować. W dodatku znowu błąd składniowy, wychodzi, że to komputer jest na nas testowany, a nie program.
Reasumując, jesteś narcystycznym typem przekonanym o własnej nieomylności, którą będziesz udowadniał nie bacząc na logikę i przyzwoitość. Pewien francuski arystokrata powiedział kiedyś: "Nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy - ze swego rozumu". Idealnie się w to wpisujesz.
0
@cold_play W mojej ocenie mylisz się, to nie o chęci Laporty i Xaviego chodzi, a o chęci Messiego. Gdyby miał w Barcelonie choćby Suareza (w mieście, nie zespole), to może. A tak, to nie wiem, czy ma motywację.
0
@AbelKabel Oczywiście, w Twoim świecie nic się ze sobą nie wiąże. Poza nie uznawaniem logicznych argumentów.
0
@Rysiu Jakby dla auta to była jakaś różnica :).
0
@Kuba_1 Nie byłbym taki pewien. W Barcy nie dostanie takiej kasy, ma żal do Laporty, widzi, że nie ma za bardzo ziomków do gry, a tam ma Neymara. To co robisz, to myślenie życzeniowe. Messi już się w dużej mierze zaaklimatyzował w Paryżu, tak samo jego rodzina. Biorąc pod uwagę wszystkie aspekty jego ewentualnego powrotu, jestem sceptyczny.
2
@Pedri16Future Ja również mogłem sensowniej to ująć, więc nie łam się :).
1
@Pedri16Future Nie zrozumieliśmy się. Nie odnosiłem się do Ciebie, a do tej tzw. lewicy.
0
@masq Po to, żeby na przykład potem coś pożyczyć (kasę) itp. "Znajomej" nie pożyczysz? Albo nie klikniesz w link wysłany przez "znajomą"? Na przykład, żeby pomóc biednemu dziecku? Niedobry Ty! Tak złodzieje mogą budować wiarygodność.
https://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/kradziez-tozsamosci-uwaga-na-falszywe-profile-na-facebooku/1m4x3l1
1
@Pedri16Future Ja nie gram, bo mnie to nie interesuje. Do tej pory nie wiedziałem, że to czyni ze mnie lewicowca. Straszne. Red is bad!
0
@czółkovsky Jednym słowem, rywalizacja dobrze robi nie tylko w zespole.