Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@cules100pro Zgadzam się. To skąpy żebrak, sam nie da i drugiemu nie pozwoli.
1
@Hasszz Czyli przeczytałeś swój komentarz i składasz samokrytykę? Brawo, nie każdy by potrafił.
1
@Coutinho007 O to właśnie mi chodziło.
1
@Coutinho007 Ahahaha, słusznie, kocham logikę :)
4
To jest tak z dupy wyciągnięte i tak na siłę kreowane na jakąś sensację, że powinno być odlane w żelazie, i umieszczone w Sèvres pod Paryżem jako wzorzec czegoś "z dupy"
10
@Hasszz Nie Ty jesteś od decydowania kto potrzebuje, a kto nie. Specjalistów od dzielenia pieniędzy z cudzego portfela ci u nas dostatek.
2
@beneq Zgadzam się całkowicie. Jak mi się psuje samochód, to nie naprawiam, bo jeszcze mi się w dupie nie poprzewracało i pamiętam, że mój dziadek samochodu w ogóle nie miał. Kibla też nie przepycham, jak się zatka, bo dawno, dawno temu ludzie żyli w jaskiniach i za potrzebą chodzili na zewnątrz, gdzie mogły ich rozszarpać dzikie zwierzęta. Wiec szanuję to i nie dopuszczam do przewrotów w dupsku.
Kolego, takie właśnie myślenie prowadzi do przegranej. Kiedyś było kiedyś, a teraz jest teraz. Trzeba starać się utrzymać poziom, a nie sobie każde niepowodzenie racjonalizować, bo kiedyś było gorzej.
1
@koksik2700 Ale mnie gościu rozbawiłeś :) Ale ciii, bo zaraz przyjdzie MarioValv(e)rdeB i się skończy śmieszkowanie :)
0
@Socjopata Ale mnie rozbawiłeś :) Precz ze snobami! :)
0
@Hosh Chcesz powiedzieć, że oddaje im ich pieniądze? :) Czyli inna opcja by nie oddawała, tylko zatrzymywała? Nieźle agitujesz za swoimi :)
1
@krzychu1526 "Zabierz babci dowód" - to już było, wymyślili to właśnie "młodzi, wykształceni, z dużych miast". No ale kto by tam pamiętał o tym, co minęło. Historia niczego nas przecież nie uczy.
3
@Avada Kedavra A jakby jednak mimo tak ostrej selekcji nadal głosowali nie po Twojej myśli, to opracowalibyśmy jakieś inne wymogi, prawda? Najlepsze są Twoje przemyślenia o ludziach 65+. O przyszłości Twoich dzieci nie powinni decydować tacy ludzie? Ale o przyszłości moich Ty możesz? Bo przecież wiesz lepiej, a jeśli komuś jednak nie będzie lepiej, to przecież nie wie, co dla niego dobre i powinien zdać się na Ciebie. Kolego, od takiego podejścia jak Twoje również zaczyna się dyktatura. W Sejmie, rządzie i różnych państwowych instytucjach jest mnóstwo osób spełniających Twoje wyśrubowane normy. Czy to coś daje?
0
@pero1983 No, to nas na pewno uratuje. Ten wspaniały mitoman.
0
@Azi Tak, wyrażał. Dla Taty Martino. Messi ma teraz wybierać trenerów i transfery? Oczywistym jest, że nie my, ale on chyba też nie? Bo to by było swego rodzaju kuriozum.
2
"Jaki byłby sens gdybyśmy każdy mecz wygrywali i dominowali na każdej z 3 stron. Mnie osobiście nudziłoby ciągle wygrywanie."
To najgłupsza wypowiedź jaką przeczytałem.
0
Ty za to nie masz za dużej i sam sobie przeczysz. Dopóki myślałeś, że to są transfery Laporty, to się jarałeś jaki on wspaniały. Kiedy sprowadzono Cię na ziemię, nagle ten, kto pracował nad transferami, to druga kwestia. Nie umiesz przyznać, że błądziłeś.
1
Od paru lat czytuję sobie to forum, całkiem niedawno założyłem konto, rzadko jednak się odzywam, bo nie chcę się wdawać w jakieś przepychanki. Chciałbym jednak napisać parę słów o Tobie, takie tam refleksje, jakie nasunęły mi się po przeczytaniu sporej ilości Twoich postów. Jeśli tylko ktoś ma inne zdanie niż Ty, Twój komentarz to wariacje na temat "ale bzdury", "co za głupoty" i temu podobne. Odnosisz się do innych w sposób grubiański, agresywny i traktujesz ich obcesowo. Poprawnie zachowujesz się jedynie wtedy, kiedy ktoś podziela Twoją opinię. Zdajesz się też uważać za jakiegoś mędrca i infuencera. Czas chyba najwyższy sprowadzić Cię na ziemię. Otóż jesteś jedynie anonimowym zerem z internetu, tak samo jak ja. Nic nie możesz, nic nie znaczysz i na nic nie masz wpływu. Dokładnie tak jak i ja. Więc może nauczyłbyś się odrobiny kultury osobistej, bo chamstwem i prostactwem z Twoich postów dałoby się obdzielić kilka patostreamów. Teraz widzę, że jeszcze zaczynasz straszyć innych użytkowników, bo mają inne zdanie, niż Ty. Napisałeś do innego użytkownika, by ważył słowa. Sprawdzam Cię kolego - a jeśli nie, to co?
2
Błąd w 1 minucie wynikał z braku sił? Kolego :) Messi jako jedyny stwarzał jakiekolwiek zagrożenie dla bramki przeciwnika. Zresztą wszystko jest opisane w ocenach.
0
"Żucie różnym"? Komu on żuł? I co takiego? To, że żuł coś różnym mało mi mówi. Kim byli Ci różni? No i co to było, to coś, co on żuł? Nie zostawiaj mnie w niepewności!
1
Nie generalizuj, nie wiesz ile osób było za przyjściem Cou, ile przeciw i czy to są te same osoby, które teraz się wściekają. Po drugie można przegrać, ale nie w ten sposób. Racjonalizuj sobie jak chcesz tę kompromitację, niczego to nie zmieni.
0
No to opowiedz mi o tych sytuacjach WYKREOWANYCH dziesiątkami przez Busiego i Rakietę. Dajesz!
1
Człowieku, straciliśmy 3 gole w 55 minut, a Ty masz pretensje do Dembele? To po co oni pojechali do tego Liverpoolu? Dembele pozwolił na stratę tylu goli? Już nie wiesz do kogo mieć pretensje, może jeszcze pobij kogoś, to Ci ulży. Nic nie grają, nie mogą wyjść z własnej połowy, ciągle oddają piłkę za friko. Do nich miej pretensje, a nie do Dembele bo tydzień temu nie strzelił.
0
"Po co mam wypowiadać się merytorycznie, skoro autor zastosował argumenty typu ,,żenada" i ,,rezerw to my nie mamy"." Czyli przyznajesz, że niewielka jest między Wami różnica? Wydawało mi się, że wypowiedziałeś się, bo uznałeś, że jesteś inny (żeby nie napisać "lepszy") od autora posta? Poza tym znowu: "...jak bardzo byście go nie deprecjonowali bo to jakaś tam Celta dla wielu."; "Argumenty, że ktoś przeszedł obok meczu też są bezpodstawne...". Skąd Ty to wziąłeś? Sam stawiasz tezy, do których potem się odnosisz w sposób sugerujący, że Twój rozmówca tak napisał, a Ty jedynie tłumaczysz maluczkiemu jego błędy. Może skupmy się na tym, co faktycznie ktoś wyartykułował, a nie na własnych wymysłach. Mnie ta przegrana nie martwi, bo Liga i tak jest wygrana, a sporo zawodników odpoczęło. Jednak rozumiem kogoś, kto by chciał, żeby jego klub wygrywał.
1
Słuchaj, ja wiele jestem w stanie zrozumieć, ale nie potrafię ludzi, którzy wkładają mi w palce tezy, jakich nigdy nie napisałem. Nie ma u mnie słowa o składzie, ani narzekań o brak rotacji. Odniosłem się jedynie jedynie do Twojej odpowiedzi dla autora pierwszego postu, który wyraził swoje rozczarowanie wynikiem i grą. Nie odniosłeś się w żaden merytoryczny sposób do jego słów, wolałeś wycieczkę osobistą. Dla sporej części z Was nie ma żadnych stanów pośrednich, ktokolwiek wypowie się nie po Waszej myśli, od razu zarzucacie mu maksymalnie skrajną do Waszej postawę, a ponieważ nie jest taka jak Wasza, to musi być zła. Albo jest czarne albo jest białe. Naprawdę nie jest Ci choć trochę przykro, że tak to wyglądało? Nie chciałbyś wygrać? Kolega wyżej pisze coś o minusowych punktach, może by rozwinął temat, bo mam wrażenie, że sam nie bardzo wie, o co mu chodzi. Pojechaliśmy, przegraliśmy i efekt jest podobny do tego, gdybyśmy nie pojechali.
0
Ja wychwyciłem "i trzeba odrabiać". Sądzę, że chodziło o lekcje, dlatego nie miał czasu popracować nad składnią, sensem i logiką wypowiedzi. Uważam, że się poprawi, bo przecież "jak cię widzą, tak cię piszą" i schludność oraz poprawność, z jaką się kibic Barcelony wysławia, tworzy odpowiedni wizerunek zarówno klubu, jak i tego portalu. Pozdrawiam.
4
To może nie trzeba było w ogóle jechać? Oddajmy pozostałe mecze walkowerami, przecież są o nic, a ile wypoczynku będzie! Durne myślenie, mecz o nic, to nie ma sensu się starać.
0
"Pomyśl zanim coś napiszesz" sugeruje jasno, że nie myślę, tylko piszę. Strike 1. Rozumiem, że tym meczem nie zdobyliśmy mistrzostwa? Strike 2. Nawet rozciągając (jak zrobiłeś to Ty) moją wypowiedź na cały sezon, to wiele w nim było właśnie takich meczów, w których w pewnym momencie nasi piłkarze jakby zapominali, jak się gra w piłkę i następowała rozpaczliwa obrona, mimo, że wcześniej była kontrola. Strike 3. You're out.
Tak na koniec, nie wkładaj mi w palce treści, których nie artykułowałem. Powtarzam, odniosłem się to konkretnego meczu, w konkretny sposób: "Trochę wstyd w takim stylu (o ile wygramy) zdobywać mistrzostwo. Nie do pojęcia jest, co się z nimi stało po golu Messiego." Tak napisałem. Ty natomiast nie zastanowiłeś się nawet, na co odpowiadasz, postanowiłeś za to pokazać jaki ja jestem nierozumny, a jaki Ty przestrzenny planista z szeroką perspektywą. Dla mnie końcówka tego meczu to jest powód do wstydu, bo jakieś 2/3 było super (nawet z wynikiem 0:0), bo przeciwnik praktycznie nie miał swoich szans i nasi kasowali akcje. A potem jakby zapomnieli o swoim wyszkoleniu, paniczne wybicia byle dalej od własnej bramki, straty, dopuszczanie do bardzo groźnych sytuacji, z których jedna mogła nam pokrzyżować fetowanie na CN. Nie mogę pojąć, co się stało, że tak grali. Wyglądało jakby cudem dowieźli korzystny wynik do końca. Wolałbym tę pewność z pierwszej połowy. Ot i wszystko, do tego się odniosłem.
0
A Ty zastanów się, zanim odpowiesz, bo widzę, że sam nie przemyślałeś swojej wypowiedzi. Wypowiedziałem się w wątku dotyczącym konkretnego meczu mając na myśli tę rozpaczliwą obronę w ostatnich kilkudziesięciu minutach - w porównaniu do kontroli z pierwszej połowy. Wydawało mi się jasnym, do czego się odnoszę. Jak widać dla osób Twego pokroju trzeba jednak temat rozwijać, bo "nie pomyślą, zanim coś napiszą".
2
Trochę wstyd w takim stylu (o ile wygramy) zdobywać mistrzostwo. Nie do pojęcia jest, co się z nimi stało po golu Messiego.
1
Ja pier... Co się dzieje, przez 60 minut nie dali Levante dojść do własnego pola karnego, a teraz bronią się rozpaczliwie! Do cholery jasnej!