5

"I byś teraz k... nie miał ręki."

2

@Kidd "Ty też korumpowałeś Negreirę?"
"No co Ty, ja? Ja nie, ja mu płaciłem za raporty o ulach".

0

@Borneo A ile razy do tej pory to robiłeś? Podniósłbyś jedną ręką? A wiesz, że mogłaby Ci zmiażdżyć palce kajdankami po prostu je skręcając? A wiesz, że nie można (przynajmniej w Polsce) tak podnosić skutych rąk, bo można uszkodzić barki? Jest do tego inny chwyt transportowy, tyle, że tutaj to była obrona własna i na pewno w USA tak to potraktowano. Widzisz jakim jesteś niedoświadczonym gościem? Nie masz pojęcia o czym piszesz, po prostu tak Ci się wydaje, a przyzwyczaiłeś się już do tego, że wszystko - wg Ciebie - wiesz najlepiej. Te wycieczki o biciu kobiet są żenujące, bo meritum jest sytuacja obrony własnej, a nie Twoje nieudolne próby zdyskredytowania mnie, jako strony dyskusji. Ty cały czas chcesz sprowadzić zdarzenie do jakiegoś pojedynku, a to jest po prostu interwencja i ten policjant na pewno wolałby nie musieć szarpać się z wściekła, być może naćpaną, kobietą. Ale jak pisałem, Ty nie masz o tym pojęcia, bo nie spotkało Cię to w życiu, a ja zajmowałem się tym zawodowo i z własnego doświadczenia wiem, że rzadko kiedy jest tak łatwo, jak Ty sobie oglądasz na filmikach w necie. Życzę, żebyś kiedyś znalazł się w takiej sytuacji i zobaczymy jakie tam triki zastosujesz.

0

@Borneo Nawet nie wiesz, do czego odnosi się termin "biały rycerzyk", mylnie interpretując go jako nawiązanie do rasy. Poza tym ciągle smęcisz o różnych, innych metodach, a jeszcze żadnej nie podałeś. Typowe brednie gościa, który w życiu nie musiał się bić, ani bronić (siebie lub kogoś) przed agresją. Jak napisałem, ciepła klucha sprzed monitora, która uważa, że wszystko jest tak proste, jak to wyczytała z książek, albo widziała na filmach. Jak to powiedział Tyson, "Każdy ma plan, dopóki nie dostanie pięścią w twarz". Takich teoretyków jak Ty, jest na pęczki. Trzeźwieją, kiedy znajdą się sami w takiej sytuacji, gdzie muszą wykazać się szybką reakcją i okazuje się, że wszystkie te mądrości, które - wydawało im się, że tak łatwo zastosują w praktyce - zdają się psu na budę. I powtarzam, przestań robić z tej sytuacji jakąś konfrontację siły i słabości, to jest tylko w Twojej głowie. Gość broni się przed ugryzieniem i tyle.

0

@Hen I to jest dobre podsumowanie sprawy. Wreszcie jakiś sensowny głos, zamiast głoszenia upadku klubu lub prób bagatelizowania całej sytuacji.

1

@Borneo Nie jesteś za mądry. Nie masz też żadnego doświadczenia. Skute ma ręce, nie zęby. Rękami nie atakowała. A Ty jeszcze piszesz, że nie ma się jak bronić? Przed czym? Ma wykonywać polecenia i wtedy nie musi się bronić, a ona przecież atakowała, a nie broniła się. Zamiast grać białego rycerzyka, zainteresuj się faktami. Nie masz zielonego pojęcia, co potrafią ludzie w takich sytuacjach, a stajesz w pozycji adwokata ze swoimi przemyśleniami ciepłej kluchy spędzającej czas za monitorem. O jakim udowadnianiu swojej przewagi Ty piszesz do cholery? Zaatakowała i poniosła konsekwencje swojego zachowania. Tylko tyle. To Ty dobudowujesz do tej sytuacji jakąś ideologię, czy też chęć dominacji, bo musisz znaleźć coś, na czym mógłbyś oprzeć ten bełkot o amatorce i szkoleniach. Jesteś z tych osób, które zawsze wiedzą, co trzeba zrobić, do czasu, aż nie muszą tego wykonać samemu.

3

@Borneo A Ty jak zwykle, wiesz wszystko najlepiej. Byłeś kiedyś w takiej sytuacji? Wiesz, co potrafi człowiek np. pod wpływem narkotyków? Gówno wiesz, a tradycyjnie się mądrzysz.

0

@pacior95 Szkoda, że sam nie zastosowałeś się do własnej rady, zanim postanowiłeś zamieścić te swoje wysrywy hipokryty. Następnym razem wybierz przygotowania do meczu.

0

@pacior95 Nie odniosłeś się W OGÓLE do meritum mojego wpisu, co w sumie nie dziwi, bo mało kto umie przyznać, że stosuje podwójne standardy względem siebie i innych. Zamiast tego przypisałeś mi coś, czego nie napisałem, coś, co zrodziło się jedynie w Twojej wyobraźni. Ja jednak odniosę się do Twoich słów:
"No skoro Ty też uważasz jednoznacznie, że Laporta to Laporta tamto nie wiedząc jak sytuacja się rozwinie a Barca już może szykować się na 2 ligę to lepiej kibicować Realowi xdddd"
Wiesz, ""Nie oceniaj kogoś (w tym wypadku mnie) nie znając mnie osobiście. " Faktycznie, xdddd. To chyba jedyny argument, jakim dysponujesz.

Jak powiedział kiedyś pewien francuski arystokrata: "Nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy - ze swego rozumu." Skąd on Cię znał? "xdddd".

0

@pacior95 "Czytam te wasze komentarze i tak myślę, że 3/4 tu osób piwinno iść kibicować prześcieradłom. Ja osobiście byłbym szczęśliwy, że nie ma z nami już takich pachołków. :)"
"Nie oceniaj kogoś (w tym wypadku mnie) nie znając mnie osobiście. "

Zasad trzeba przestrzegać, ale tylko wtedy, kiedy Tobie pasują, prawda? Ty kogoś możesz oceniać nie znając go osobiście, ale Ciebie to już nie wypada. I tacy właśnie goście, z mentalnością Kalego, pouczają innych, co powinni, a czego nie. Wstyd.

0

@Pawel13sz To już Machu Tusku się nazywa.

3

@kuz Powinieneś być konsekwentny i napisać "kżywy".

0

@mycha005 No tak, ale oni tylko kontynuowali to, co zaczęli tamci. Wiedza na chwilę obecną jest taka, że nie ma nic na piśmie, wszystko na gębę i nie wiadomo za co szła ta kasa. Przychodzisz do klubu i poprzednik Ci mówi (albo i nie) "Płać, tak trzeba". Więc może nawet w dobrej wierze wszyscy płacili. To właśnie jest najgorsze, że nie ma nic na piśmie, nie ma żadnych "produktów", które można by wskazać jako te, za które płacono. Wygląda to fatalnie i nie ma nawet jak się tłumaczyć, bo kto Ci uwierzy przy takim sposobie załatwiania? Przecież umowa na papierze jest podstawą w praktycznie każdym rodzaju transakcji, dla dobra obu stron. A tu nic przez 18 lat, w dodatku przestaliśmy płacić dokładnie w momencie, kiedy ten Negreira przestał być szychą. Gdybyś nie był kibicem Barcelony, tylko osobą nawet nie z przeciwnego obozu, ale neutralną, co byś sobie pomyślał?

0

@norbi77 Z tego, co do tej pory wiadomo, nie było nic na piśmie i nie wiadomo, za co mu płacili.

0

@wasacz "oskarżenie to nie znaczy ze jesteś winny xd Jak bedzi wyrok wtedy pogadamy."
Wskaż mi, w którym miejscu stwierdziłem, że ktoś jest winny. Znowu snujesz jakieś własne fantazje. Ja odniosłem się jedynie do Twoich podwójnych standardów w kwestii dowodów. Które, nawiasem mówiąc, znowu stosujesz:
"Pokaz mi te nie zbite dowody na faworyzowanie bo ja ani jednego jeszcze nie widziałem."
Pokaż mi te niezbite dowody na to, że kasa trafiała przez osoby trzecie do ich banków (mają własne banki, ciekawe) na Kajmanach. Prawda, zapomniałem. Robią to w białych rękawiczkach, ALE każdy kumaty o tym wie. Błagam, jakie to jest kretyństwo. A może faworyzowanie też robili w białych rękawiczkach? Ha, ha. Naprawdę, przecież widać, że do jednej strony jesteś uprzedzony, a drugiej usprawiedliwisz każde draństwo. "Oskarżenie to nie znaczy, że jesteś winny" - ale tylko, jeśli dotyczy Twoich idoli, prawda? :).

0

@wasacz " Kasa potem trafiała przez osoby trzecie do ich banków na kajmanach. Każdy kumanty to wie ale oni to roba na legalu w białych rękawiczkach (: Futbol to wielka pralnia kasy. A takie naiwniaczki ja i ty dokładają sie do ich kont bankowych . Ja to robie świadomie a ty siebie wmawiasz ze jest super czysto. Tym sie tylko różnimy xd"
Aha, czyli mądrość typowego chłopka-roztropka "Panie, oni na pewno kradną. Dowodów nie mam, ale na pewno, bo każdy bogaty to złodziej". Daj już spokój, bo różnimy się tym, że Ty się ośmieszasz podwójnymi standardami w sprawie dowodów, gdzie w jednej sprawie - wg Ciebie - ich nie ma, więc nic się nie stało. Natomiast w innej - tam gdzie zależy Ci, by byli winni - też dowodów nie ma, ale "każdy kumaty to wie". Daj już spokój z tymi mądrościami spod sklepu z piwem.

1

@mycha005 "Ja tu widzę bardziej wyciąganie kasy z klubu a nie przekręty i kupowanie meczów. "
"Tamten zarząd wyprowadzał kasę na różne sposoby i to jest jeden z nich. Laporta i Gaspart nie mają nic do tego, (...)"
Musisz się zdecydować. Jeśli płacono od 2001 roku, to Laporta ma wiele do tego. Określ się, czy przekupywał sędziów, bo jeśli nie, to jednak może wyprowadzał kasę z klubu? Bo z łatwością przychodzi Ci oskarżanie Bartomeu o rzeczy, o których przy Laporcie nie wspominasz.

To oczywiste, że wymieniają tylko Bartomeu i wpólników, bo załapali się na okres karalny. Pozostali będą pewnie w charakterze świadków. Ale nie zmienia to faktu, że to nie za Bartomeu zaczęto płacić Negreirze. I płacono w okresie rządów Laporty nie wiadomo za co, a kolejne zarządy przejmowały ten układ. Nie racjonalizuj sobie tej sytuacji i nie usprawiedliwiaj Laporty, dopóki nie wytłumaczy, za co on płacił temu gościowi. Na chwilę obecną jest tak samo umoczony jak pozostali, tyle, że nie może odpowiadać karnie. Cała afera kompromituje klub, o czym zdajesz się zapominać, broniąc osób, które lubisz.

3

@Medium Bo to oczywiste, że ktoś, kto zna sposób, by zarobić, będzie się nim dzielił z każdym chętnym. Tak działa świat.

0

@wasacz "płacili ale nie ma ani jednego dowodu ze to miał wpływ na sędziowanie . To było wyciągnie z klubu pieniędzy do własnej kieszeni i tyle nie pierwszy przekręt i nie ostatni w fodbolu. "
Przecież Ty się sam orzesz w dwóch zdaniach. Nie ma żadnych dowodów na wpływ na sędziowanie. Ok. Jakie masz zatem na to, że to było wyciąganie pieniędzy z klubu do własnej kieszeni? Takie same. Żadne. Racjonalizujesz to sobie tylko, żeby Ci się wizja świata nie zawaliła.

2

@mycha005 Ty rozumiesz w ogóle, co czytasz? Przecież masz jak byk, że płacili od 2001 roku, tylko nie wiadomo za co. Jakim zaślepionym człowiekiem trzeba być, żeby wypisywać takie bzdury jak Ty. PŁACILI MU OD 2001 ROKU. NIE ODPOWIADAJĄ TYLKO DLATEGO, ŻE TAKI PROCEDER STAŁ SIĘ KARALNY DOPIERO OD 2010. Rozumiesz, czy za małe litery? ZA CO MU PŁACILI?

6

@tristan87 Bo tam czekałeś na nich Ty. Nie ma się co dziwić. :).

1

@Deviler Ostro o szefie.

0

@kakusus Czyli, reasumując, Messi zagrał świetnie, reszta to patałachy. Racjonalizujmy dalej.

0

@Vernon_Roche Pewnie dlatego płakałeś.

0

@Faro Oni tam robią potężne śledztwa po takich katastrofach, więc chyba by wykryli usterkę, gdyby była. "Katastrofy w przestworzach" na National Geographic pokazują jak dokładne są badania po wypadkach lotniczych.

5

@Faro "W samolocie wybuchł silnik, po tym jak wpadły do niego ptaki. Nikomu nic się nie stało"
Uff, czyli ptaki przeżyły :).



0

@Colon "Biały Miś", to kawałek o Casemiro! :).

0

@Colon Świetni są, moja młodość! Proszę nie obrażać. Rabbit Dance!

0

@Colon Kokainowy miś, to znowu jakiś diss na Laportę?

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?