0

@Sensible Znak naszych czasów.

0

@Viscael11Barca Hmm, racja. Dałem cytat, ale w taki sposób, że nie określa, kogo dotyczy i trzeba trochę poszukać postu, z którego go wyciągnąłem, by odkryć, że odnosi się do Alvesa. W takim razie przepraszam za wprowadzenie w błąd, moja wina. Niepotrzebnie się nakręciłem. Miłego dnia.

0

@Viscael11Barca Nie przytoczyłem żadnego innego przykładu, trzymam się sprawy Alvesa. Dlaczego usiłujesz mnie wciągnąć w rozważania o Hakimim? Czego ma to dowieść? Niczego, bo rozmowa jest o sprawie Alvesa. Nie masz żadnego pojęcia o sprawach o których się wypowiadasz. Proponuję CI iść do sądu w jakiejś konkretnej sprawie i próbować wmanewrować sędziego w dyskusję o innej sprawie, bez związku z rozpoznawaną. Szybko Cię nauczą manier. Zaczynam myśleć, że nie chodzi Ci wcale o prawdę, tylko o ostatnie słowo w dyskusji, bo nie masz nic na poparcie swoich twierdzeń, nie odnosisz się do kwestii podnoszonych przeze mnie, nie próbujesz (bo nie umiesz) ich obalić merytorycznie. Zamiast tego cały czas próbujesz skierować rozmowę na rozważanie INNYCH zdarzeń, zamiast tego, które jest tematem dyskusji. Jesteś trollem albo niemądrutkim chłopaczkiem. W obu przypadkach szkoda mojego czasu. Nara.

0

@Viscael11Barca Dzieciaku, zajmowałem się takimi i podobnymi sprawami zawodowo przez 15 lat. A Ty jakie masz doświadczenie? Wyskakujesz teraz znowu z Hakimim jak z Amber Heard. Czy Ty masz tam jakiś mózg? Nie potrafisz pojąć, że każda sprawa jest inna i rozmawiamy tu o tej konkretnej, a nie o każdej innej, o której sobie przypomnisz, robiąc z niej od razu jakiś precedens. Pojmujesz to, czy dalej będziesz się ośmieszał?
"Bardzo dobrze, że przytaczasz przykład Alvesa, bo w tym przypadku jak widać dowody były wystarczające by postawić zarzuty. "
MOWA O KONKRETNYM PRZYPADKU ALVESA. Nie przytaczam żadnego przykładu Alvesa, TO O NIM JEST CAŁY CZAS MOWA, ON JEST TEMATEM TEJ DYSKUSJI. To Ty przytaczasz jakieś przykłady innych spraw, mające świadczyć... no właśnie, o czym? Nie umiesz się odnieść do zebranego materiału dowodowego W TEJ KONKRETNEJ SPRAWIE, dlatego piszesz o innych, błędnie uważając, że potwierdzają Twoją rację. Nie wypowiadam się o Hakimim, Amber Heard i milionie innych, bo nie mają żadnego związku z Alvesem. Robisz to Ty, bo nie umiesz skontrować dowodów w sprawie Alvesa. Dlatego wskazujesz na INNE zdarzenia. INNE, rozumiesz, czy nie? Wskaż, gdzie powoływałem się na Hakimiego, czy Amber Heard, że chcesz koniecznie wciągnąć ich do dyskusji? Nigdzie, cały czas odnoszę się do zajścia z Alvesem i dowodów zebranych w tej sprawie. Jakże żałośnie wyglądają Twoje próby podważenia materiału dowodowego za pomocą niepowiązanych w żaden sposób przypadków. Ale, nic innego nie masz. Kuriozalne jest Twoje oświadczenie, że zapis monitoringu nie świadczy o niczym. ŚWIADCZY O TYM, ŻE ALVES KŁAMAŁ I TO KILKA RAZY. Czy temu też zaprzeczysz? Jak wspomniałem wyżej, zajmowałem się tym zawodowo i szkoda mi czasu na rzucanie pereł przed takie nierozumne wieprze.
P.S.: Fakt, że ciągle usiłujesz mnie zdyskredytować wycieczkami osobistymi jedynie potwierdza moją o Tobie opinię. Aha, "do edukuj" piszemy łącznie. Sam się DOEDUKUJ.

0

@Culers Akurat dzisiaj sobota, więc dobra pora na eksperymenty. Wypij tak z litr wódy i być może doświadczysz "nagle tracę świadomość i później nic", co da Ci materiał do dalszych rozważań (o ile oczywiście cokolwiek będziesz pamiętał).

0

@LM10GOAT To wtedy Suarezowi strzeliły kolana.

0

@Firestone @Gacek5, nie umiesz czytać? :)

0

@Viscael11Barca Ty jak widzę również sam zbierałeś te dowody, skoro wg Ciebie niczego nie dowodzą. Moje teorie pokrywają się z rzeczywistością, bo dziewczyna od początku przedstawia spójną i jednolitą wersję wydarzeń, która znajduje potwierdzenie np. w zapisach monitoringu (jednak dla Ciebie taki zapis, to żaden dowód, jest tak jak mówił Alves, nie tak, jak zarejestrowały kamery). Alves natomiast zmieniał swoją wersję wydarzeń już kilka razy, między innymi na kuriozalne wyjaśnienia, iż kłamał, by chronić dziewczynę. Mamy tu zabezpieczone dowody kontra jego obalane za każdym razem kłamstwa. Czym jest domniemanie niewonności wiem, Ty natomiast nie masz żadnego pojęcia czym są zebrane w tej sprawie dowody, skoro twierdzisz, że niczego nie dowodzą. Dowodzą na przykład, że kłamał o wszystkim, co wydarzyło się do czasu wejścia do łazienki, kłamał ile czasu tam spędził i kłamał, co tam robił. W łazience nie ma kamer, więc teraz jest słowo przeciwko słowu, co do przebiegu zajścia. Jednak ilość wersji i kłamstw Alvesa do momentu wejścia do łazienki podważa jego wiarygodność. Natomiast sposób zachowania dziewczyny i jej relacja z zajścia uwiarygadnia ją. Nie potrafisz tego pojąć, bo chyba sympatyzujesz z Alvesem, więc pewnie jakby zgwałcił Ci matkę, to pisałbyś, że sama chciała. To zdanie napisałem celowo, byś zobaczył, jakie to uczucie, kiedy ktoś robi Ci zarzut z tzw. dupy - czyli te Twoje brednie o Amber Heard. Ale wiem, czemu tak napisałeś. Nie umiałeś się odnieść merytorycznie do tego, o czym pisałem, więc zamiast tego podjąłeś nieudolną próbę zdyskredytowania rozmówcy. Nie odnosisz się do żadnych konkretów (czyli np. do wspomnianego zapisu monitoringu w kontekście opowieści Alvesa). Twoje usprawiedliwienia to jedynie "uga buga, domniemanie niewinności" - i to jest wszystko, co masz do zaoferowania. Gdybyś choć przez chwilę pomyślał logicznie, zrozumiałbyś, że obie sprawy nie mają ze sobą żadnego związku. Tutaj mowa jest o Alvesie, nie o Deppie. O tym, co ustalono i jakie dowody zabezpieczono. Ale być może dla Ciebie wszystkie takie zdarzenia są identyczne i zawsze musi być tak samo. Zwłaszcza kiedy chodzi o osobę, z którą - jak mi się zdaje - sympatyzujesz. Dlatego bronisz jej jak niepodległości, nie zwracając uwagi na fakty, albo z rozmysłem je ignorując - co wystawia Ci jeszcze gorsze świadectwo.

0

@Sawik_10 W PSG i milion lat by mu nie wystarczył. Tam jest zlepek indywidualności, a nie drużyna. Ibrahimovic wypowiedział się tak:
https://sport.tvp.pl/57257300/psg-zlatan-ibrahimovic-dyrektorem-sportowym-w-koncu-zapanowalaby-dyscyplina
Widziałem kiedyś też (bodajże również jego) wypowiedź, w której mówił, że w PSG np. trener mówi zawodnikowi to i to, a ten idzie na skargę do prezesa i prezes bierze jego stronę. To nie dosłowny cytat, ale taki był sens wypowiedzi. Dlatego uważam, że nikt się nie sprawdzi w tamtej drużynie, bo zawodnicy poczuli smak władzy i wiedzą, że rządzący klubem przychylą się do ich zdania, a nie szkoleniowca. Musiałby ich trenować ktoś naprawdę poważany, nie wiem, może Zidane?

0

@Viscael11Barca Niczego nie dowodzi, dlatego takie rzeczy zabezpiecza się i przedstawia w sądzie. Emocji nikt nie zabezpieczył jak na razie. Masz rację, to co napisałeś, niczego nie dowodzi, to tylko Twoja życzeniowa teoryjka, bo nie masz pojęcia o tym, co jest dowodem, a co nie. Racjonalizuj sobie dalej.

0

@Katalończyk 99 "Dowodów do tej pory nie ma że to on zgwalcil. Jest słowo przeciwko słowu."



A jakie Ty byś chciał dowody? Jego k... w formalinie? Bo piszesz bzdury. Są zeznania dziewczyny, nagrania, jej zachowanie od razu po zajściu, badania, zabezpieczona sperma itp. W głowie się nie mieści, że możesz napisać ot tak, że nie ma dowodów, że to on zgwałcił. No to kto? Ona? Powtarzam, jakie byś chciał dowody, poza tymi, które opisałem wyżej? Podłożyła mu spermę? I ona nie chce żadnej kasy. Wybielasz go w żenujący sposób. Nie jest skazany, ale wypisywanie kretynizmów o braku dowodów i "słowo przeciwko słowu" świadczy, że nie szukasz prawdy, tylko potwierdzenia własnych uprzedzeń, dlatego kompletnie ignorujesz to, co mogłoby zaburzyć Twoją wizję świata. Wstyd wypisywać takie teksty jak Ty.

1

@Fabik87 Jasne, że co innego. Tutaj kibice nie wierzą specjalnie w odwrócenie losu, więc sprzedają bilety, na przykład, żeby nie oglądać odpadnięcia swojego zespołu. Tam kibice Barcy mieli w dupie, czy zespół wygra, czy nie, czy przejdzie dalej, czy odpadnie, chodziło im o zarobek. Zachowanie "naszych" było o wiele gorsze. Jeśli uważasz inaczej, to miłego racjonalizowania.

0

@Kamilos84 Nie jest powiedziane, że w Lechu w ogóle by grał. A nawet jeśli, to na takim poziomie.

2

@Sulimo A Ty umiesz rozmawiać inaczej, niż okazując chamstwo i prostactwo? Do jednego "Zamknij ryj" do drugiego "Ty głupi jesteś?". Jak nie trzymasz ciśnienia, to wracaj do Śródziemia. Nawet się zrymowało. Ale wyłazisz prawdziwy Ty, kiedy widać, gdzie nacisnąć.

1

@Kessie Coraz głupszy ten Owsiak na starość.

0

@Cygan BRC Oczywiście, że nie jest. Ale Kucharskiemu szantażyście i przekręciarzowi nie wierzę za grosz. Powtarzam, on na nagraniach nie mówi, że to za transfer, czy cokolwiek innego, tylko za konkretną rzecz - ukrywanie tego, o czym napisałem poprzednio. Wtedy, kiedy myślał, że rozmawia swobodnie, kłamał, a teraz, kiedy pod dupą ciepło, mówi prawdę?

0

@Cygan BRC No tak, to prawdziwy szok, że każdy przedstawia sprawę tak, by wyjść na niewinnego. Tylko w nagranych rozmowach mówi, że chce te pieniądze za to, że będzie do końca życia krył, że Robert i jego żona są oszustami podatkowymi. No to chciał wyłudzić, czy mu się należało?

0

@korn234 Co to jest flustracja?

0

@Fenelon Wszystko się zgadza. Ronaldo dobija każdą ligę. On i Tebas.

0

@Dertinho https://weszlo.com/2023/04/09/raczkowski-zostalem-opluty-i-uderzony-przez-fana-panathinaikosu/
Powinieneś się zatrudnić w mediach jako spec od clickbaitów i wyolbrzymiania. Nie wiadomo jeszcze jak było naprawdę, ale "Raczkowski z asystentami poleciał do Grecji sędziować mecz AEK Ateny - Aris Saloniki, ale się uchlali w samolocie i meczu nie poprowadzą xD"

0

@Peciak I to rozumiem. I pod tym się mogę podpisać.

0

@wasacz Pamiętaj, nieudolne próby wykpiwania nie sprawią, że nagle będziesz miał rację. Oznaczają jedynie, że skończyły Ci się argumenty. I - wchodząc na Twój poziom - sprawdzaj błędy.

0

@Peciak Oceniam Ciebie, bo to nie pierwszy raz, kiedy jesteś taki stanowczy i bezwzględny, kiedy sprawa nie dotyczy Ciebie. Kto to zamiata pod dywan? Kto udaje, że nic się nie stało? Co to za nieudolna socjotechnika z Twojej strony? Bo chyba fakty są znane, jedyne, co się pojawia, to próby wytłumaczenia pewnych zachowań. Pokazania, co zaszło i dlaczego. Słuszne, czy nie, to inna kwestia. Udane, czy nie, to inna kwestia. Ale Ty już wydałeś wyrok. Nie pierwszy raz zresztą, forumowy omnibusie. "Nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy - ze swego rozumu." I tu wkracza niezłomny @Peciak.

0

@wasacz "każdy jest mocny w komentarzach gdy czuje sie anonimowy i wypisuje takie bzdury"
Ostro, ale celnie, o sobie.

0

@michal26 Skoro nie jesteś nieomylny, to skończ wypowiadać się jak ktoś taki i poczekaj na więcej faktów. Brzmi logicznie?

0

@wasacz Ciekawe, żyjesz w cywilizowanym kraju, ale jednak poniżać słownie możesz ("wracaj do norki dziecko"). To jak to jest dyslektyku? Ty możesz, ktoś inny nie? Widzisz jak sam się wykładasz na własnych zasadach? Wstyd i żenada.

0

@michal26 Fajnie przejaskrawiać, ale pusta główka zrozumie dopiero wtedy, kiedy dotknie to jej samej. Na razie idź opowiadać, jak to Rosja nie zaatakuje Ukrainy. Wtedy miałeś rację wyśmiewając głąbów twierdzących inaczej, więc teraz pewnie też masz.

0

@wasacz No tak, Valverde kłamie na pewno, za to Baena na pewno mówi prawdę.

0

@Peciak Bazując na moich doświadczeniach życiowych, wstyd mi za Ciebie. Mam nadzieję, że nigdy nie będziesz musiał przeżywać tego, co ja. Gówno wiesz. Jedynie tyle, na ile Cię sprawdzono. Wstyd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?