- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1196 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1196 Culés
7
AKTUALIZACJA 1:53 El País informuje, że Villarreal podkreśla, iż nie ma swojego nagrania, ale miejsce zdarzenia obejmują kamery stadionu. Policjanci spisali notatkę ze zdarzenia na prośbę Baeny, ale nie jest to jeszcze formalna skarga. Po ataku Baena miał prosić o pomoc ochronę. Świadkami zdarzenia było też kilku piłkarzy Realu Madryt.
AKTUALIZACJA 1:55 Relevo przekazuje, że Baena zaprzecza, że atakował dziecko Valverde i że słowa o płaczu dotyczyły tylko reakcji Valverde na faule.
0
@wasacz No tak, Valverde kłamie na pewno, za to Baena na pewno mówi prawdę.
8
@wasacz no. I już się zaczyna xD mówię. Valverde nie udowodni tego. Równie dobrze może mieć nie równo pod kopułą
11
@Dari0G dobrze, że Valverde nie zabił Baeny, bo byś jeszcze argumenty za wypuszczeniem z aresztu znalazł xDDD
1
@michal26 dokładnie tak jak napisałem wyzej do inego cepa, zaraz będą komentarzem czemu go nie zabiłm bo mu sie należało. xd
0
@michal26 Fajnie przejaskrawiać, ale pusta główka zrozumie dopiero wtedy, kiedy dotknie to jej samej. Na razie idź opowiadać, jak to Rosja nie zaatakuje Ukrainy. Wtedy miałeś rację wyśmiewając głąbów twierdzących inaczej, więc teraz pewnie też masz.
2
@Dari0G żyjemy w cywilizowanych krajach, prawo mówi w nich ze nie mozna bic ludzi , nie wazne co ci powie czy nawet ukradnie. wracaj do norki dziecko xd
4
@Dari0G xD
Ty w ogóle poważny gościu jesteś? XD
W innym poście już napisałem, że jeśli Baena powiedział coś takiego, to jest scierwem, bo nie należy z takich rzeczy żartować, ani używać do prowokacji.
Ty natomiast wydałeś już wyrok na gościa, a jedyne co wiadomo to to, że Valverde uderzył pięścią w twarz Baene. Tylko tyle wiadomo. Reszta to plotki.
A co do wojny - nieomylny nie jestem, tym bardziej jestem wyczulony na wydawanie wyroków. Ty jak widać nie uczysz się na moich błędach ;)
0
@wasacz Ciekawe, żyjesz w cywilizowanym kraju, ale jednak poniżać słownie możesz ("wracaj do norki dziecko"). To jak to jest dyslektyku? Ty możesz, ktoś inny nie? Widzisz jak sam się wykładasz na własnych zasadach? Wstyd i żenada.
1
@michal26 każdy jest mocny w komentarzach gdy czuje sie anonimowy i wypisuje takie bzdury , cokolwiek by powiedział nie można bić ludzi , ciekawe jak sie to rozwinie. xd
0
@michal26 Skoro nie jesteś nieomylny, to skończ wypowiadać się jak ktoś taki i poczekaj na więcej faktów. Brzmi logicznie?
1
@Dari0G czekaj na mnie na rynku jutro o 12 rozliczmy sie xd
0
@wasacz "każdy jest mocny w komentarzach gdy czuje sie anonimowy i wypisuje takie bzdury"
Ostro, ale celnie, o sobie.
0
@Dari0G pamiętaj u ciebie na rynku w punkt 12.
0
@wasacz Pamiętaj, nieudolne próby wykpiwania nie sprawią, że nagle będziesz miał rację. Oznaczają jedynie, że skończyły Ci się argumenty. I - wchodząc na Twój poziom - sprawdzaj błędy.