0

@parpe Oczywiście najlepiej dla Barcelony byłoby zamiatać wszystko pod dywan. Wszak ostatnie lata potwierdzają, że to najskuteczniejsze rozwiązanie.

0

@pacior95 Fajnie, że wiesz od razu, iż to same oszczerstwa. Takich fanbojów nam potrzeba.

0

@ILovethisGame Właśnie dostałeś kamulcem między oczy.

0

Wcale bym się nie zdziwił, gdyby to była prawda.

0

Kurna, OF już nie wystarcza :).

0

@Encore Na pierwszej gali walką wieczoru starcie Nassera z sędziami meczu LM w Madrycie z Realem w zeszłym sezonie (po walce dogrywka w szatni w tym samym składzie). Co-main event: Campos kontra wybrani zawodnicy PSG. W przerwach rzymska klatka: threesome Neymara z siostrami Alves.

0

@VegetaPolska "mam 22 lata"
"A rodzina hmm nie wiem czy by zaakceptowala bo nawet o dziewczynie im nie mówiłem że się z nią spotykam itp. za wcześnie."

Słusznie. Zdecydowanie za wcześnie, żeby mówić rodzinie, że spotykasz się z dziewczyną. Masz dopiero 22 lata. Spotykać się można dopiero po ślubie!

0

@ZwyklyKibicBarcy04 *kto nie strzeli.

0

@Worny Chyba, że wiedział, iż Ferran znowu nie strzeli.

24

@VegetaPolska Uważam, że ta jej przyjaciółka, to tak naprawdę jest jej córka. W Twoim uniwersum wszystko jest możliwe.

0

@kubix05 "91 lat temu urodził się Ryszard Kapuściński - polski reportażysta, dziennikarz, publicysta, poeta i fotograf, zwany "cesarzem reportażu". Był najczęściej – poza Stanisławem Lemem – tłumaczonym za granicą polskim autorem."
Okazał się też być zmyślaczem i fantastą lepszym od Lema.

6

@kynio302 Tak trzeba żyć! A następnego dnia trójkąt z Viniciusem i Casemiro.

8

@Sau_Ron "Wyobraziłem sobie Vegetę, stojącego pod drzwiami wybranki ze słoikiem miodu xD"
On się podobno spotyka z dziewczyną, a nie z Kubusiem Puchatkiem.

1

@bartas97 Brzmią podobnie do komentarzy kibiców Realu przed wczorajszym meczem :).

0

@bartas97 Uważam, że to wpływ Neymara. Nagadał mu na zgrupowaniach, że tak trzeba i że jest to korzystne. Pamiętam Nervicjusa sprzed paru lat i to był kompletnie inny gość, jeśli chodzi o zachowanie. Choć może być też tak, że przez kasę, popularność i jutuby palma mu po prostu odbiła.

1

@Kgorecki2500 To Xavi z Busquetsem, oblewali zwycięstwo.

0

@Emhyr Zgadzam się, choć ta żółta za chwyt i powalenie imo się należała. Szarpali się wspólnie i w porozumieniu, ale potem Nervicjusz przesadził. On się chyba rozzuchwala z każdym meczem, w którym mu różne rzeczy uchodzą na sucho. W przyszłym roku to pewnie po takim obaleniu będzie wyciągał pistolet i strzelał między oczy.

0

@VegetaPolska W takim razie, oby było jak piszesz.

3

@Kidd Na pewno, ten sędzia jest znany ze swojego wyczulenia na niechlujny język. Bardzo często jest tak, że piłkarze coś do niego mówią, a on potem, po ich wypowiedzi, daje im za to kartki. No to jaka może być inna przyczyna?

4

@Kidd On dostał czerwoną za kiepską znajomość języka.

2

@VegetaPolska Nie no, jeśli jej przyjaciółka trzyma jej stronę, to zmienia postać rzeczy. Przecież nie potwierdzałaby nieprawdy gościowi, którego zna tydzień z podróżą, prawda? I to podkreślanie, jakim jesteś szczęściarzem, że jesteś szesnasty... No ale przekonaj się sam.

1

@kuz Co to ma do rzeczy? Albo jesteś w porządku, albo nie. Nervicius jest chroniony ze wszystkich stron, jego zachowanie jest wynikiem chuchania na niego, jaki to nie jest pokrzywdzony. Nie usprawiedliwia to jednak wcale Gaviego (o ile to prawda), gdyby było odwrotnie, to jestem przekonany, że jechałbyś po Juniorku od chamów itp. Jak napisałem, albo jesteś w porządku, albo nie, nie możesz sobie wybierać sytuacji.

0

@VegetaPolska Nie gniewaj się kolego, ale to na 99% kit. Kiedy dziewczyna Ci tak mówi, to po to, by nie musieć się z Tobą zadawać. Jeszcze mogłaby dodać : "Nie przyjeżdżaj, bo nie chcę Cię zarazić".

3

@barcanawieki No jasne. Kiedy Nervicius powiedział tak do sędziego, to obraza majestatu. Ale jeśli to nasz zawodnik do niego, wtedy brawa. Gratuluję standardów. Zasad trzeba trzymać się zawsze, a nie tylko wtedy, kiedy Ci pasuje.

5

@PIETREKs Ja pierdziele, od samego rana jakieś nawiedzone oszołomy wypisują swoje wyssane z ... mądrości. Do szkoły.

0

@bolinho89 "Wchodzicie dwa razy do tej samej rzeki?"
"Wychodzi na to, że jestem na ostatniej prostej do powrotu do poprzedniej firmy. Co prawda wyższe stanowisko, lepsza kasa, samochód itd. ale można powiedzieć, że wracam na stare śmieci po ok 10msc."
Czyli to nie jest ta sama (taka sama) rzeka. Zmieniła się. Bo o to chodzi w tym powiedzeniu.

5

@MesQueUnClub_87 Najlepszy Bond jak dla mnie. Pozostali też byli spoko (zwłaszcza Connery), ale widać było, że np. walki to taki teatrzyk dla dżentelmenów. Craig był Bondem wyglądającym na takiego, który wszystko, co robił, byłby w stanie wykonać w rzeczywistości. Z drugiej strony jednak muszę przyznać, że doszedłem do wniosku, że każdy z odcinków "jego" Bondów, bez Bonda w tytule i jako bohatera, byłby zwykłym filmem akcji. Ale i tak uważam, że warto, bo oglądałem wszystkie Bondy i jak napisałem na początku, jedyny Bond, który mnie przekonał, że jest zdolny do tego wszystkiego, co widziałem w filmach.
Edit: No i podobała mi się jego rola w "Dziewczynie z tatuażem".

3

@jakub1906 Tam jest mnóstwo ruchomych części, więc mnóstwo miejsc, gdzie coś się może popsuć. Z uwagi na sposób działania są też przestrzenie między tymi częściami, byle ryba, śmieć, jakaś wściekła meduza, czy cokolwiek - i mamy problem. To ładnie wygląda na renderze, ale wszystko ładnie wygląda na renderze.

3

@Survier Roberto i Busquets.

2

@FcPortoFan1999 Kalisz to nie Lech Poznań, umieją grać :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?