- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 964 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 964 Culés
41
"AS" zacytował słowa Gaviego, które młody Hiszpan miał powiedzieć w kierunku Viniciusa Juniora. Pomocnik Barcelony ponoć powiedział:
"Jesteś zwykłym sk****synem!"
Ciekawe ile w tym prawdy, ale jeżeli tak to chwała Gaviemu :D
51
@barcanawieki Kilka słów prawdy jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Raz mówi to Vinicius do sędziego, a raz Gavi do Viniciusa.
2
@Ptasior a na końcu kartkę zgarnia Gavi hahahahah
3
@barcanawieki No to prawdę powiedział :D
3
@barcanawieki No jasne. Kiedy Nervicius powiedział tak do sędziego, to obraza majestatu. Ale jeśli to nasz zawodnik do niego, wtedy brawa. Gratuluję standardów. Zasad trzeba trzymać się zawsze, a nie tylko wtedy, kiedy Ci pasuje.
0
@barcanawieki W końcu ktoś to wreszcie powiedział.
3
@Dari0G Zawodnicy mogą sobie mówić co chcą, ale sędzia to powinna być świętość. Jeżeli porównujesz to do zachowania Viniego to pozdro.
1
@kuz Co to ma do rzeczy? Albo jesteś w porządku, albo nie. Nervicius jest chroniony ze wszystkich stron, jego zachowanie jest wynikiem chuchania na niego, jaki to nie jest pokrzywdzony. Nie usprawiedliwia to jednak wcale Gaviego (o ile to prawda), gdyby było odwrotnie, to jestem przekonany, że jechałbyś po Juniorku od chamów itp. Jak napisałem, albo jesteś w porządku, albo nie, nie możesz sobie wybierać sytuacji.
0
@barcanawieki Gavi to będzie drugi Pique, zobaczycie. Diament.
0
@Dari0G Ja nigdzie nie napisałem, że to jest w porządku, ale ma to miejsce w praktycznie każdym meczu i wszystkiego nie łapią kamery.
A wyzywanie sędziego to nie jest porządek dzienny w futbolu, więc nie ma porównania.