3

0

@MesQueUnClub96 Tak, ale Ty, MQUC96, zwykle piszesz takie rzeczy po meczu, a wtedy to każdy prorokiem :).
Edit:
Kolega dostarczył dowodów na Twoją zmienność narracji i wrodzony talent do kłamstwa:
https://zapodaj.net/images/405b7db7f404b.jpg

3

@Comentateiro Koreański niedźwiadek.

0

@MesQueUnClub96 Jeśli wywiązujesz się ze swoich obowiązków i twoje hobby nie wpływa na jakość wykonywanej pracy, rób co ci się podoba. A Dembele zdarzało się spóźnić na trening, bo zaspał. Nikt nie krytykuje go za sam fakt grania, ale za to, że niepoważnie podchodzi/podchodził do spraw, za które bierze (wcale niemałe) pieniądze.

1

@Cotutajsiedzieje Messi to nie jest Albańczyk, żebyś coś dla niego zbierał. :).

9

@Jarema2000 "(...) ale jak sie robi cicho dookoła to słysze takie piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip które ciągle trwa.(...)"
To piszczy bieda. Nic się nie da zrobić.

2

@Sulimo Nie idź, a w razie pytań, to powiedz, że babcia zrobiła jak z dziadkiem, znowu Cię nie powiadomiła, więc nie wiedziałeś, że umarła.

6

Bardzo mnie to rozśmieszyło :)
https://x.com/ciupek09/status/1658918196861100032

1

@KrychaFCB Czemu miałby się załamać? Przecież to sympatyk Barcelony, od lat. Wy coś macie w głowach poprzestawiane, że cokolwiek ktoś powie nie tak (wg Was ofc) na klub, to od razu wróg najgorszy. Prymitywna mentalność plemienna od razu się odzywa i bierze górę nad rozumem. Wszystko musi być pięknie, niekoniecznie prawdziwie, ale pięknie. Kochacie te wsie potiomkinowskie nad życie.

0

@Rust_Cohle streama z dildo

0

@Nazio87 Dla mnie Juve. Jestem fanem italo disco.

2

@Lukikiki Jeszcze nie może. Odezwij się za 6 lat.

3

@xvcWinterSoldier
Kup piekarnik.
Idź do sąsiadki, która ma piekarnik.

Tyle na szybko. Podejrzewam też, że google może pomóc.

Edit: Tak mi przyszło teraz do głowy, że mógłbyś wrócić do miejsca, gdzie kupiłeś te bułki i zrobić awanturę, że sprzedano Ci niekompletny produkt, bez piekarnika, a nigdzie nie było ostrzeżenia, że przed zakupem trzeba mieć piekarnik. W USA miałbyś pewnie duże szanse na wygraną.

1

@LS Może nie tyle rację, ile ostatnie słowo.

1

@LS "Na tym właśnie polega przekleństwo tego kraju. Nie ważne, za którą partią jesteście, ale będziecie ich bronić do śmierci. Każdy inny, kto za nimi nie jest, to wróg. I w życiu się nie przyznacie do żadnego błędu. Również tego, który właśnie wypunktowałem, podając dwa fakty. Byle tylko nie wyszło, że to nie wy macie rację. A ktoś neutralny, absolutnie nie związany z polityką, który tylko was punktuje, od razu wyląduje w szufladzie z napisem pis."

Ponieważ oni nie szukają prawdy, tylko potwierdzenia własnych uprzedzeń.

0

A Messi zostanie, bo Laporta nigdy nie kłamie. Rozumiesz pacanie!?

0

@Gwyn To już całe 10 dni jesteś z nami?! Gratulacje!

1

@Rastafarnianin "(...) jak się powinie noga w przyszłym sezonie (...)"
Czemu miałaby się powinąć? Przecież nigdzie nie ma informacji, że zatrudniają Podolińskiego.

2

@Luciano99 Też słyszałem te pochwały. Po 20 minutach z @LM10GOAT nawet zastanawiał się, czy nie zmienić nicku na @Transu69.

7

@VegetaPolska Ewidentnie chciał się dobrać do pytonga pana H.

0

@wierbafcb "jesli Messi trafi do Arabii wybiore 20 uzytkownikow ktorym kupie czteropaka piwerka pozdrawiam"
Aż tyle masz tu kont?

0

@paweldunajecfcb Zazdrościsz kibica realu? Którego?

3

@MesQueUnClub96 Plan C to Fagata.

0

@kuczyniak Wam, Murzynom, zawsze biali przeszkadzają.

0

@LukaszFan Bez przesady, do nas mu naprawdę daleko.

0

@reloaded Ja bym wybrał seks.

1

@damianfcb105 Chłopie, to jest nic. W Lotto jakie masz prawdopodobieństwo, a jednak ktoś zwykle trafia, prawda? :)

1

@xavi890 Wtedy to finanse będziemy mieli już tak wyprostowane, że się wygną w drugą stronę.

2

@etobzyk "Alias". Całkiem spoko. Coś tam pewnie jeszcze, ale nie pamiętam już.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?