Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Gwyn To na pewno fejk. On taki nie jest:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13135044#comment-13135088
0
@MesQueUnClub96 Tak, ale Ty, MQUC96, zwykle piszesz takie rzeczy po meczu, a wtedy to każdy prorokiem :).
Edit:
Kolega dostarczył dowodów na Twoją zmienność narracji i wrodzony talent do kłamstwa:
https://zapodaj.net/images/405b7db7f404b.jpg
3
@Comentateiro Koreański niedźwiadek.
0
@MesQueUnClub96 Jeśli wywiązujesz się ze swoich obowiązków i twoje hobby nie wpływa na jakość wykonywanej pracy, rób co ci się podoba. A Dembele zdarzało się spóźnić na trening, bo zaspał. Nikt nie krytykuje go za sam fakt grania, ale za to, że niepoważnie podchodzi/podchodził do spraw, za które bierze (wcale niemałe) pieniądze.
1
@Cotutajsiedzieje Messi to nie jest Albańczyk, żebyś coś dla niego zbierał. :).
9
@Jarema2000 "(...) ale jak sie robi cicho dookoła to słysze takie piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip które ciągle trwa.(...)"
To piszczy bieda. Nic się nie da zrobić.
2
@Sulimo Nie idź, a w razie pytań, to powiedz, że babcia zrobiła jak z dziadkiem, znowu Cię nie powiadomiła, więc nie wiedziałeś, że umarła.
6
Bardzo mnie to rozśmieszyło :)
https://x.com/ciupek09/status/1658918196861100032
0
@PartidarioCatalan O to:
https://www.realmadryt.pl/news/120631-getafe-zaskarzylo-real-za-rzekomo-nieprzepisowa-zmiane
1
@KrychaFCB Czemu miałby się załamać? Przecież to sympatyk Barcelony, od lat. Wy coś macie w głowach poprzestawiane, że cokolwiek ktoś powie nie tak (wg Was ofc) na klub, to od razu wróg najgorszy. Prymitywna mentalność plemienna od razu się odzywa i bierze górę nad rozumem. Wszystko musi być pięknie, niekoniecznie prawdziwie, ale pięknie. Kochacie te wsie potiomkinowskie nad życie.
0
@Rust_Cohle streama z dildo
0
@Nazio87 Dla mnie Juve. Jestem fanem italo disco.
2
@Lukikiki Jeszcze nie może. Odezwij się za 6 lat.
3
@xvcWinterSoldier
Kup piekarnik.
Idź do sąsiadki, która ma piekarnik.
Tyle na szybko. Podejrzewam też, że google może pomóc.
Edit: Tak mi przyszło teraz do głowy, że mógłbyś wrócić do miejsca, gdzie kupiłeś te bułki i zrobić awanturę, że sprzedano Ci niekompletny produkt, bez piekarnika, a nigdzie nie było ostrzeżenia, że przed zakupem trzeba mieć piekarnik. W USA miałbyś pewnie duże szanse na wygraną.
1
@LS Może nie tyle rację, ile ostatnie słowo.
1
@LS "Na tym właśnie polega przekleństwo tego kraju. Nie ważne, za którą partią jesteście, ale będziecie ich bronić do śmierci. Każdy inny, kto za nimi nie jest, to wróg. I w życiu się nie przyznacie do żadnego błędu. Również tego, który właśnie wypunktowałem, podając dwa fakty. Byle tylko nie wyszło, że to nie wy macie rację. A ktoś neutralny, absolutnie nie związany z polityką, który tylko was punktuje, od razu wyląduje w szufladzie z napisem pis."
Ponieważ oni nie szukają prawdy, tylko potwierdzenia własnych uprzedzeń.
0
A Messi zostanie, bo Laporta nigdy nie kłamie. Rozumiesz pacanie!?
0
@Gwyn To już całe 10 dni jesteś z nami?! Gratulacje!
1
@Rastafarnianin "(...) jak się powinie noga w przyszłym sezonie (...)"
Czemu miałaby się powinąć? Przecież nigdzie nie ma informacji, że zatrudniają Podolińskiego.
2
@Luciano99 Też słyszałem te pochwały. Po 20 minutach z @LM10GOAT nawet zastanawiał się, czy nie zmienić nicku na @Transu69.
7
@VegetaPolska Ewidentnie chciał się dobrać do pytonga pana H.
0
@wierbafcb "jesli Messi trafi do Arabii wybiore 20 uzytkownikow ktorym kupie czteropaka piwerka pozdrawiam"
Aż tyle masz tu kont?
0
@paweldunajecfcb Zazdrościsz kibica realu? Którego?
3
@MesQueUnClub96 Plan C to Fagata.
0
@kuczyniak Wam, Murzynom, zawsze biali przeszkadzają.
0
@LukaszFan Bez przesady, do nas mu naprawdę daleko.
0
@reloaded Ja bym wybrał seks.
1
@damianfcb105 Chłopie, to jest nic. W Lotto jakie masz prawdopodobieństwo, a jednak ktoś zwykle trafia, prawda? :)
1
@xavi890 Wtedy to finanse będziemy mieli już tak wyprostowane, że się wygną w drugą stronę.
2
@etobzyk "Alias". Całkiem spoko. Coś tam pewnie jeszcze, ale nie pamiętam już.