La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1901 Culés

konto usunięte

34

Dembele gra w gry: niepoważny piłkarz, co on tutaj robi
Haaland gra w gry: ale luz, kozak

6

@MesQueUnClub96 Bo Haaland przynajmniej prezentuje coś sobą na boisku.

1

@MesQueUnClub96 Tak jak mówi kolega @Kgorecki2500 Norweg daje więcej zespołowi (tzn. jest obecny w ważnych momentach sezonu) i ma bardzo dobre liczby.
Francuz..ma umiejętności, gdy jest zdrowy to daje jednak coś zespołowi, jednak niestety jest podatny na kontuzje

12

@MesQueUnClub96 Dowiedziałeś się? Dopiero jak jesteś pretendentem do złotej piłki możesz grać w gry, a jak leżysz w szpitalu to powinieneś gapić się w ścianę i użalać nad własnym losem

5

@MesQueUnClub96 Przecież mnóstwo piłkarzy gra w gry, ale nie każdy z nich opuścił 120 meczów xd

1

@MesQueUnClub_87 Czyli Dembele specjalnie to zrobił? Ja też gram w gry i jakoś nie ląduje w szpitalu. Ciekawą zależność wysunąłeś xD

3

@AlexDark00 Też ciekawą teorię wysunąłeś bo gdzie ja tu napisałem że on to specjalnie robił? Po prostu w jego przypadku ludzie się śmieją bo częściej słyszą o tym co robi poza boiskiem niż o tym co robi na boisku, czyli zupełnie odwrotnie niż w przypadku Haalanda

1

@AlexDark00 :D Dembele tak ma:D I trzeba go zmienić:D No chyba, że w 7 sezonie będzie dobrze:D

0

@MesQueUnClub96 Jeśli wywiązujesz się ze swoich obowiązków i twoje hobby nie wpływa na jakość wykonywanej pracy, rób co ci się podoba. A Dembele zdarzało się spóźnić na trening, bo zaspał. Nikt nie krytykuje go za sam fakt grania, ale za to, że niepoważnie podchodzi/podchodził do spraw, za które bierze (wcale niemałe) pieniądze.

0

@Bagsik88 Ty piszesz głupoty i nie zanosi się na to, że się to zmieni :/

1

@AlexDark00 Co z tego co napisałem jest głupotą? :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?