- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 911 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 911 Culés
3
Dzięki za brak minut dla Ledermana. Nasza pomoc jest wystarczająco kreatywna bez kreatywnych zawodników, co pokazał dzisiejszy mecz :P
1
@bartas97 Lederman to niech pogra w Eklapie bo 600minut wrazenia nie robi. A pchasz go tylko dlatego ze jest z Rakowa.
1
@takisobiektos
Bo myśli na boisku, w porównaniu do zawodników naszej kadry.
1
@bartas97 To niech zacznie grac w Rakowie? I jest tak kretywny że w 71 meczach dla Rakowa ma całe 2gole i 5asyst.
0
@takisobiektos
Spokojna Twoja głowa - uzbiera dużo minut :)
Liczb nie ma fantastycznych, ale przynajmniej nie grałby 8/10 podań do tylu lub w poprzek boiska.
1
@bartas97 No to niech zacznie jak chce grac w kadrze, a nie byc tylko powołanym.
0
@takisobiektos Ty, a może tym pozostałym pajacom, którzy dziś wystąpili jedynie z tego powodu, że siedzą na ławach w "poważniejszych" klubach, może im byś zaczął dawać takie dobre rady, co? Bo na teraz, to pokazali niewiele więcej, niż ten biedny Ben. Może jednak spróbujmy czegoś nowego?
0
@Dari0G Przeciez kazdy z zawodników który dzisiaj zagra ma w tym sezonie miniumum 1700minut rozegrane w tym sezonie. Tak pisze Ben niech zacznie grac w Rakowie to pogadamy. Btw. chłop zaraz ma 23 lata a w eklapie ledwo 3k minut.
0
@takisobiektos
I było dzisiaj widać jak te minuty i ogranie w sezonie im pomogły. Wytrzymaliśmy 2 minuty i 18 sekund i było po meczu.
0
@bartas97 Tak jak pisze Lederman niech zacznie grac w Rakowie to pogadamy. Narazie to chłop ma 23 lata i 3k minut w marnej polskiej lidze a hajpujesz go jakby był najlepszym polakiem w eklapie. Bo jest z Rakowa.
0
@takisobiektos
Przed meczem robiłem to żartobliwie. Oglądając mecz robiłem to z politowaniem, patrząc na nasz żałosny do porzygu środek pola.