La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 869 Culés

konto usunięte

12

Przed państwem ryba-ślimak. Stworzenie pobiło rekord w przebywaniu najgłębiej pod wodą (8,3 km). W Japonii naukowcy sfilmikowali rybę badawczym lądownikiem który został zrzucony do Rowu Izu-Ogasawara na Ocenie Spokojnym.

Bardzo lubię takie odkrywanie nieodkrytego świata natury.

konto usunięte

1

@Emhyr Na zagrychę może być

2

@Emhyr No i okazało się, że Unia miała rację, robiąc ze ślimaka rybę. Wprawdzie lądową, ale skoro potwierdzono, że istnieje ryba-ślimak morski oraz wiemy na pewno, że są ślimaki lądowe, to oczywistym jest, iż ryba-ślimak lądowy również musi występować. QED.

0

@Emhyr Zabijcie zanim złoży jaja

konto usunięte

1

@Kgorecki2500 Co ty niech sobie żyje tak głęboko pod wodą. Chciałbym zobaczyć nagranie z tego bo woda musi tam być tak mętna że nie da się nic zobaczyć bez profesjonalnego oświetlenia.

0

@Emhyr Żart taki ;D A dla mnie to właśnie. Niech sobie tam żyje i dajmy im spokój bo za chwilę potwora jakiegoś w tym rowie mariańskim obudzą czy inną godzillę i się zdziwimy xD

konto usunięte

0

@Kgorecki2500 Sądzę że jest wiele nowych stworzeń odkryją w najbliższych latach.

0

@Emhyr "Chciałbym zobaczyć nagranie z tego bo woda musi tam być tak mętna że nie da się nic zobaczyć bez profesjonalnego oświetlenia."
Zapewne się mylisz. Sądzę, że one występują w parach, z tym drugim stworem z głębin, z taką żarówą na wysięgniku na głowie, który robi za latarkę. Czy można by to nazwać profesjonalnym oświetleniem? Sam nie wiem.



0

@Emhyr To lepiej, żeby jednak żadnego megalodona nie odkryli przy okazji ;P

konto usunięte

0

@Dari0G Ale mi chodzi o lądownik tam wrzucony xD

konto usunięte

0

@Kgorecki2500 Niech odkrywają przynajmniej nudno nie będzie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?