2

Dawno nie graliśmy tak beznadziejnego meczu

1

Jak można nie dać żółtej za coś takiego?

3

@NeroTFP1 niektórzy poustawiali by wszędzie kamery żeby to nagłośnić a Wojtula spokojnie po cichutku. Klasa

0

@mekston a taki miał być ponoć rewolucyjny design nadwozia. Eh

0

@mekston poproszę o szczegóły bo nic nie słyszałem

2


Ktoś tu dzisiaj chyba rozkminiał czy by się nie opłacało ogrzewać pączkami po 9gr sztuka. Otóż opłacało by się xD

0

@Nieznajomy to zrób sobie eksperyment żeby się przekonać :D oczywiście, że z krwi wykryje ale z wydychanego powietrza nie

0

@lajcior ktoś tu Lotka oglądał chyba :D

3

@Jakchcesz z tym gta to sie jeszcze tak nie rozpędzaj :D

3

@Safrani ludzie zawsze się będą pultać że to wcale nie działa. Ale jest różnica między "jeśli zdobędziemy większość to zrealizujemy coś tam" (gdzie konieczność koalicji bardzo to utrudnia), a między "szczepionki powodują autyzm". Ale oczywiście brauniści ci powiedzą że pierwsze to straszne kłamstwo a drugie to fakt tylko ściśle chroniony

1

@Arden na kominek nie potrzebujesz żadnego pozwolenia. I ja i rodzice mamy mieszkania ogrzewane kominkiem z płaszczem wodnym

3

@BorzyKrzys moja żona powiedziała że masz dziwny gust bo wcale nie jest taka ładna :D

4

@Arden gdyby tylko można bylo oddawać zgniecione butelki to byłbym na tak.

10

@Jakchcesz Wspaniałe nastawienie xD A jak ktoś poważnie przez taką osobę zachoruje to powinien normalnie móc cywilnie pozwać o narażenie na uszczerbek na zdrowiu. Kretynizm. Ale daleko szukać, moja żona też ma taki mental. W zeszłą niedzielę gorączka, katar, poniedziałek rano nie no dobra przeszło mi. Mówię oszalałaś chyba idziesz do lekarza a nie do żadnej pracy, cyk test pozytywny na grypę...

2

@Alistar74 ale to rozumiem wolałbyś żeby odszedł z klubu tak? Bo mogę Cię zapewnić że świat futbolu nie jest ślepy, to jest w wieku 18 lat najlepszy, a minimum top3 zawodnik na świecie. Co najmniej kilka klubów dałoby mu taką samą lub wyższą pensję a do tego jeszcze ojciec by zarobił krocie za podpis
Skala jego talentu i impact jaki ma na grę zespołu są absolutnie nieporównywalne z żadnym 18latkiem. Więc nie sądzę żeby patrzenie na jego pensje przez pryzmat wieku było uczciwe

0

@Lionel_Messi10 przecież on dostał jakieś udziału w Miami z tego co mówią media to raczej bedzie chciał rozwijać futbol w Stanach

0

@LjakRoberciik To widzę że kolega burżuj :D Rozumiem iść prywatnie żeby nie czekać pół roku na termin, ale żeby oszczędzić 3 godzinki to trochę rozrzutność :D

0

@BorzyKrzys rozkminić takie zagranie to już jest sztuka a jeszcze wykonać, klasa

0

@LjakRoberciik To chyba nie kwestia polaczkowania tylko idzie się tam gdzie pracodawca wyśle? :D

1

@Zoker Ta opcja C to chyba od pewnego dawno niewidzianego (pod starym nickiem) nauczyciela z Warszawy xD

3

@kanver_ ta decyzja arbitra była tak abstrakcyjna :D totalna głupota

0

@macio_944 to same kluby chciały tych restrykcji :D

0

@macio_944 kluby same się zrujnowały dramatycznym zarządzaniem

5

Bez penalti?! A co to się stało dziś?

1

@tomek8756 Końcóweczka, 70+

0

@kuz No właśnie to i tak był już koniec jej życia. To było to wydarzenie które mnie popchnęło do wyrzucenia i zamówienia nowej :D

0

Najgorzej podkładka pod myszkę mi się zalała #problemypierwszegoświata :(

1

@fart To prawda. Ja generalnie tak średnio się Ekstraklasą interesuję, ale co weekend sprawdzam tabelę i to raczej dół niż górę :D

2

@sergio5 Oj totalnie się zgadzam. Dla mnie nawet Suarez nie jest legendą Barcelony chociaż dla niektórych to będzie pewnie obraza majestatu

1

Ciekawe czy te nowe gwiazdy Widzewa mają jakąś klauzulę w przypadku spadku do 1 ligi ;/ Trochę słabo by było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?