0

@Criss18Barca Jezu ale bzdury. "Sufit częścią boiska tylko w określonej sytuacji"
"Piłka moze dotknąć antenki w określonej sytuacji"...
Co to znaczy ograniczenie użycia gwizdka przez sędziów? xD
Jedyne co to spoko (potencjalnie) z tym ostrzeżeniem po nie przyznaniu się do dotknięcia. To musieli by się zawodnicy wypowiedzieć ale nie da się nie czuć że dotknęło się piłkę.
Co to za absurdy

7

@Chimera Akurat myślałem o 50% nie naszego kraju no ale dobra :D

7

@BillyButcher Ulala kłopoty Najmana :D Oczywiście 50% kraju i tak powie że to masoński lewacki spisek

4

@MesQueUnClub_87 Nic bardzo egzotycznego w życiu nie jadłem, biorąc też pod uwagę, że raczej jestem mocno picky eater. Widziałem natomiast jak przy mnie jedzono wodzionkę na Śląsku i to już jest dla mnie hardcor nie do przejścia xD

0

@pt9 jak się przygotowywałeś do bycia do góry nogami? :D

1

@Dankho94isback Ale On zazwyczaj bardzo mądrze mówi, masa statystyk, ciekawe tematy
@Bolton No nie wiem, możliwe, że faktycznie takie podejście jest zdrowsze. Jakoś tak pachnie mi ta cieszynka podjudzaniem.

2

@macio_944 GTA się teraz w dżungli rozgrywa? Kurde ale rebranding serii :D

0

@12Frost12 No dobra to trochę jestem zdziwiony, nie widząc wcześniej tej "cieszynki". Słuchałem co mówił Tomek Ćwiąkała, że to normalna cieszynka, normalny taniec. No kurde wiadomo, może jestem stronniczy jako kibic Barcy, ale nie wygląda to na normalny taniec-cieszynkę.

4

@gumaz Tbilisi, Gruzja

0

@Roobo triathlon też ci sie nie podoba? :D albo dziesięciobój? Od zawsze są takie dyscypliny

0

@Zieliniak bo znajdą jakiś punkt regulaminu który to łamie albo powołają się na bezpieczeństwo. Ale myślę że w ogóle nie będą z tym jeździć

0

@Encore stawiam że zostanie to zbanowane

1

@AssisMoreira ja się kompletnie nie znam ale na chłopski rozum wydaje mi się że wiedząc że Camp Nou stoi prawie nie remontowane od 70 lat dobrze by było w przetargu wymagać złożenia oferty typu best case scenario i razem z nią oferty na wypadek gdyby fundamenty okazały się dramatem. Bo tak to wygrała sobie firma która nie wzięła nic pod uwagę, nie dotrzymuje terminów, przekroczy budżet i jeszcze żadnych kar nie zapłaci.
No ale to mój chłopski rozum

1

@RosjaninBut zmienia się i na lepsze i na gorsze. Coraz więcej ludzi jednak sprząta po swoich psach no ale też niestety coraz mniej par całujących się

0

@mekston każdy twierdzi że inni są lepsi :D typowe

0

@mesulete nie no pewnie lepiej od każdego lepszego zespołu dostawać 3-4 bramki no nasza obrona jest cudowna i nie potrzebuje wzmocnienia. Roony może zagrać na nie swoim skrzydle jak będzie potrzeba. W obronie nie mamy żadnych opcji nawet na podstawowy skład

0

@19Riki20 Stary ale ja nie wiem, dla mnie tam może Zenek Bębenek grać. Chodzi mi o to, że to jest pozycja rezerwowego... Może tam zagrać Olmo jak będzie potrzeba. Wydawanie 30mln na rezerwowego skrzydłowego w momencie gdy nasza obrona co mecz dopuszcza do kilku setek jest absurdem

0

@Rifek Nie wiem, jakiś dzieciak niech sobie wskoczy za Raphinię. Za rezerwowego płacić tyle kasy jak my mamy problemy z zawodnikami do pierwszego składu?

2

Ja nie wiem czemu my byśmy mieli za niego płacić 30 milionów :D Dla mnie to jest absurd w obecnej sytuacji finansowej klubu. Jego pozycja totalnie nie jest dla nas obecnie problemem. Zamiast inwestować w obronę, w pivota czy napastnika my zapłacimy 30mln za rezerwowego?

0

Bodo z jakim rigczem :D

1

@heniusss No to tylko się cieszyć, że to już przeszłość!

1

@heniusss Mam teraz kumpla online, razem gramy w różne rzeczy, od początku roku już ze 3 razy mówił, że "ostatni raz wczoraj piłem" xD A minęło półtora miesiąca. Mówię mu chłopie to normalne? Tak tak wszystko jest ok :D

1

@Roobo Próbka niby nie za duża, ale wyniki dość jednoznaczne. Strasznie ciekawa sprawa, nie przypuszczał bym.

1

@LeszekFCB przede wszystkim na dłuższą metę to nic nie daje :/ bez chęci zmiany nic nie pomoże. Miałem taki przypadek w bliskiej rodzinie, żadne prośby, groźby, nawet upokorzenie po alko, nic nie działa. Dopiero jak się pojawi chęć zmiany (u każdego może ją pewnie wywołać coś innego) da się coś zrobić i wtedy można pomóc. Inaczej to niestety walka z wiatrakami.

1

@Kgorecki2500 nie no to jest jednak herezja :D też sobie lubię wciągnąć Giuseppe ale dobra pizza z super jakościowymi składnikami jest bez podjazdu

0

@Roobo bardzo chciałbym zobaczyć takie badania :D to tak jakby alkoholizm rzucało sie zmieniając jeden alkohol na inny, dziwna sprawa

1

@draxidox ja mam w nosie że nie wolała Trzaskowskiego. I w przypadku USA i Polski w ogóle wystawienie takich kandydatów przez główne partie to jest dramat i upadek. Wiadomo że to nie moja bajka ale porównaj sobie Busha albo Lecha Kaczyńskiego do Trumpa i Nawrockiego...

1

@draxidox absolutnie nie chcę komentować tego co ona mówiła, ale co w tym fragmencie złego Wojewódzki powiedział?
Uważam za uwłaczające dla godności Polski że prezydentem został taki człowiek, podobnie jak za uwłaczające uważam że prezydentem został Trump

0

@suszini Kobietę która za nim podąży? :D Mam wrażenie, że mówisz o 15% społeczeństwa które głosuje na Konfederację i Brauna a nie o większości

1

@Kgorecki2500 Z jednej strony może lekkie przegięcie a z drugiej co za różnica czy byś się rozwalił z bombą w samolocie czy w pociągu pełnym ludzi? Na lotniskach kontrole ultra drobiazgowe, wody nie możesz zabrać na pokład a w Polsce do pociągu wsiadasz sobie bez żadnej kontroli. Możesz mieć przy sobie cokolwiek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?