4

@lucca87 ty naprawdę bardzo mocno nie chcesz zrozumieć co ci ludzie piszą. To nie był konkurs indywidualny tylko duetów. Co jeśli jakaś reprezentacja na pierwszego skoczka dała Małysza w top formie a na drugiego ogóra a inna reprezentacja na pierwszego dała Mateję a jako drugiego swojego najlepszego skoczka? Uczciwe skończyć konkurs tylko po pierwszym skoku? Mam nadzieję że jesteś na tyle rozgarnięty żeby zrozumieć to przerysowanie

0

@Kgorecki2500 a ja za wcześnie :(

2

@fcbarcafan19 z jednej strony Orwell, a z drugiej czy nigdy w pracy was nie wkurzało że kolega obok robi 50% tego co ty a dostaje taką samą pensję?

1

@Kozinho. Kolega się powołał na Niemców bo pewnie tam zna ten system. W wieku krajach są takie systemy. Oczywiści u nas na razie to jest parodia bo np w mojej biedronce automat od 2 miesięcy jest zepsuty xD

3

@barcanawieki no i jak tu nie lubić pięknej Chorwacji

0

@Stanio87 sędzia to taki sam człowiek, popełnia błędy. A sami sobie nasraliśmy do gniazda tym Negreirą że teraz każdy ma to z tyłu głowy

3

@ikar34 jak chłop odwinie sobie powtórki tych dwóch meczów to może nigdy nie wrócić. Ucieknie w Bieszczady

0

@Huck czyli grali gówno przez 86 minut bo wiedzieli że sędzia zrobi błąd w końcówce? Czy tam im na łbach siedział mecz z Atletico który według niektórych też przegraliśmy przez sędziego?
Nie kumam jak tu 90% ludzi usprawiedliwia to padalino w naszym wykonaniu

0

@Stanio87 nie zakłamuje żadnej rzeczywistości :D nasz atak zagrał tak że w pierwszej połowie mogło być z 3-4:0 a było 0:0... nasza obrona zagrała tak że w drugiej powinno byc 3-4 w plecy, a zdecydował Garcia i błąd sędziego. Such is life

0

@Fog_W_1899 Ja nie widziałem tu ani jednej osoby która by kwestionowała ten błąd sędziego i ewidentny faul :D Po prostu gdybyśmy ten mecz grali z Ter Stegenem to w ogóle nie było by mowy o tym faulu bo to byłaby akcja na 4:1 a nie na 2:1

2

@kubix05 O kurnia mój na diecie ale chyba dziś będzie jakaś saszeta premium :D

0

@MaziFCB No tak to zawsze można było by napisać, że przy 1:1 to bramka na 2:1 jest przyczyną porażki xD Ale to trochę krótkowzroczne nie uważasz? Biorąc pod uwagę, że tylko dzięki bramkarzowi uniknęliśmy kompromitacji.

0

@Bilon87 Wspaniały pomysł :D Nie wiem który mózgowiec na to wpadł, ale pomysł stulecia bym powiedział xD Umiejętność przewidywania konsekwencji na poziomie przedszkolaka

0

@MaziFCB Niestrzelony karny nie był przyczyną porażki?

0

@insp1re No dobra ale kto jest winny temu, że postanowiliśmy jakże inteligentnie płacić temu Negreirze? xD

0

@Gibbon_FCB O już nawet wiemy dokładnie "Żenująco słaba Barca przegrywa z sędzią i Gironą". Bardzo trafnie jak na moje oko

0

@Gibbon_FCB Powie że zagraliśmy jak najgorsze dziady i 1:2 po takiej drugiej połowie to jest najmniejszy wymiar kary. I będzie miał rację. Znowu zerowa skuteczność z przodu, dramatyczna obrona z tyłu i zwalanie winy na jedną decyzję sędziego (która była debilna ale nie była przyczyną naszej porażki)

1

@Stanio87 godzę się z tym że z taką grą nie zasługujemy na wygrywanie

0

@Don Lucas o dziękuję wreszcie zdroworozsądkowa opinia

0

@Keson równie dobrze można powiedzieć że straciliśmy ten punkt przez pudło Yamala. A 100% komentarzy wini sędziego

0

@baryn nie no pewnie, z Gironą powinniśmy grać jak równy z równym a o zwycięstwie będzie decydować błąd sędziego xD wysoko postawiona poprzeczka

0

@MikeBajson xD debilizm tego komentarza pozostawię bez odpowiedzi
@Bartula jak chce się wygrywać mistrzostwo Hiszpanii to nie można się w meczach z Gironą tłumaczyć sędzią. Gramy wielkie gówno i tyle

1

Nie oglądałem więc ciężko mi ocenić sędziego i grę ale graliśmy z drużyną z drugiej połowy lipowej tabeli. Tu żadne kontrowersje nie powinny mieć znaczenia (zważywszy że dostaliśmy karnego). Mecz powinien nic rozstrzygnięty dużo przed tym stemplem o którym piszecie

0

O na dziąsło od Girony fajnie fajnie :D luty zawsze rozpieszcza

0

@Chimera Dokładnie od tak :D Ale jak wolisz mieć na tym terytorium mniej niż 20mln Polaków w niedalekiej perspektywie to spoko, zwijajmy ten kram i już :D

0

@Chimera No bo pewnie bym ich nawet nie znał xD Są pewnie tysiące no-namów którzy mają polskie obywatelstwo, których nie znam bo nie mam jak znać. Moje zdanie ich również dotyczy, jeśli tu mieszkają i pracują to są bardziej Polakami niż wielcy patrioci z Czikago

0

@Chimera Nie widzę przeciwskazań. Chłopie taki Wilfredo Leon czy Władimir Semirunnij są dla mnie bardziej Polakami niż typ który 40 lat temu wyjechał do Czikago
@Gall Ja uważam, że każdy kto chce tu mieszkać i być/czuć się Polakiem, powinien mieć taką możliwość. Bo jak będziemy podchodzić tak elitystycznie jak Wy to według prognoz Polaków za 50 lat będzie 18mln

0

@Filipem rzut monetą oczywiście. Milion fajnie dostać ale zaraz go nie będzie. 100 mln zmienia życie twoje, rodziny i jeszcze pewnie dzieci

9

@Faro ale multi to nie znaczy logowanie się na to samo konto z różnych urządzeń :D

7

@Cryptolis mielibyśmy jeden medal mniej na IO według twoich kryteriów :D w ogóle śmieszy mnie taka "elitaryzacja" paszportu/obywatelstwa
Jak dla mnie to każdy kto tu mieszka i pracuje na nasze PKB może być traktowany jako Polak jeśli tego chce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?