A ja tam bardzo się ekonomią interesuje dlatego artykuł bardzo mnie zaciekawił ;) Można powiedzieć, że Challenger wziął i utopił wbdury Guixy i "staniu na krawędzi bankructwa" ;) Bo chyba nie można zarzucić Forbesowi nierzetelności ?
No właśnie to moim zdaniem była strategia Pepa, żeby teraz Sergio ogrywał się w teoretycznie mniej ważnych meczach, ale Yaya też jednak sporo grał (choć mniej od młodego Katalończyka), aby w końcówce sezonu, w kluczowych meczach więcej grał Toure, a młodzian nie czuł się poszkodowany ;)
No moim zdaniem ta hiszpańska grupa wcale do łatwych nie należy. Nie jest jakaś specjalnie trudna, ale szczerze mówiąc osobiście nie widzę mocniejszej.
Akurat LUBIEĆ to go nie musisz ... Ludzie uważajcie jak piszecie bo to człowieka krew zalewa. I nie piszcie mi tutaj, że to nie jest forum fanów języka polskiego... Trzeba uważać jak się pisze nawet jeśli się nie lubi polskiego...
To jest pewne, że On chce wygrywać, powtarza to na każdym kroku. Ale nawet jeśli zwracał by uwagę na pieniądze to 34 miliony euro na 5 let to jest niecałe 7mln nie licząc podatków (chyba, że to już jest netto). A nawet jeśli to jest niecałe 7mln rocznie netto to Barca spokojnie da mu tyle samo. Z tym, że dla nas nie będzie to "astronomiczny kontrakt"
Nie rozumiem takich wypowiedzi w stylu "cały Real"... A co kibice Barcy tak nie robią ? Mam dokładnie takie same odczucia dotyczące Realu co Igła dotyczące Barcelony. Jedyna różnica polega na tym, że Igła nie ukrywa tego co czuje, a profesjonaliści potrafią się powstrzymać o publicznego wygłaszania takich opinii.
Bardzo dobrze, że nie wypowiada się na temat sędziów... Teraz dziennikarze non stop będą prowokowali piłkarzy, trenerów, działaczy do kontrowersyjnych wypowiedzi aż w końcu komuś puszczą nerwy.
Fajnie też, że życzy Barcie przegranej ;d Barca nie potrzebuje od Niego życzeń wszystkiego najlepszego, a takie słowa świetnie motywują do zwyciężania ;d
A ja uważam, że Guardiola nie jest od publicznego besztania swoich zawodników, a prawdę o ich grze mówi im w szatni.. Wydaje mi się, że Ibra właśnie dlatego zszedł bo Guardiola wiedział jak to się może skończyć bo wiedział, że ostatnio Zlatan w ogóle się nie angażuje w grę drużyny.
Każdy ma prawo oceniać... Do tego służy możliwość komentowania pod newsami...
A jeśli już chodzi o moje dane.
Bartłomiej Bykowski
Zamieszkały w Tomaszowie Mazowieckim obecnie we Wrocławiu
urodzony 12 grudnia 1990
I rok Stosunków Międzynarodowych UWr...
Hmm co do osiągnięć (rozumiem, że chodzi o te sportowe).. Nie wiem jaki mają one wpływ na moją zdolność oceny innych ale proszę bardzo.
- dwukrotna nagroda "fair play" w Mistrzostwach Tomaszowa Mazowieckiego w pool bilard sezony 2002/2003 i 2003/2004
- nagroda dla najlepszego bramkarza województwa łódzkiego w piłce ręcznej juniorów (rok 2001)
I tak moim zdaniem Ibra gra straszną kaszanę i w ogóle się nie stara (szczególnie w obronie) co potwierdził Guardiola zdejmując Go dzisiaj z boiska (wiedział, że trzeba będzie grać bardziej zachowawczo, a Ibra się do tego nie nadaje, co pokazał przy akcji po której Pique wyleciał z boiska)...
Na szczęście Maxwell dzisiaj pokazał, że na prawej stronie potrafi grać równie dobrze jak na lewej. Myślę, że o skrzydła nie mamy się co martwić. O DM'a z resztą też bo przecież jest Sergio. Dwaj środkowi obrońcy to Gabi i Puyol, chyba, że Guardiola zaryzykuje Dmytro ;)
Znasz może jakiegoś profesjonalnego bramkarza, który nie rzuca się na wyczucie ? Ja nawet w lidze halowej przy 5metrowych bramkach lecę na wyczucie. W ułamku sekundy nie jest się w stanie dobrze zareagować na strzał, a co mowa o doleceniu 3,5 metra jeśli strzał jest precyzyjny... Ten akurat był nieprecyzyjny, ale nie możesz tego przewidzieć....
No a ja widziałem i zrobiłem zdjęcie złotej piłki i koszulki Christo. Tzn że trzeba znowu jechać do muzeum po kolejne zdjęcie ;D Obym niedługo miał okazję ;)
Henry gra zdecydowanie lepiej od Ibry w ataku, poza tym angażuje się w obronie. A gdyby Ibra stał tam gdzie ma stać czyli w polu karnym to minimum połowa dośrodkowań Henriego kończyła by się bramkami bo są one bardzo dobre tylko nie ma ich kto kończyć..
No ja właśnie z Guardiolą zgadzam się co do Sergio, natomiast nie zgadzam się co do Ibry ;) No cóż każdy ma inne preferencje. Oby na końcu okazało się, że to mister miał rację ;)
A jeśli chodzi o Yaya to ja nie kwestionuje tego, że jest świetnym defensywnym pomocnikiem, ale ja jestem za tym żeby na maxa stawiać na wychowanków tzn żeby Sergio uczył się od Toure i powoli wchodził na Jego miejsce
No czyli to nie jest zawodnik do Barcelony, która gra szybko, a nie statycznie.. Dlatego też coraz to więcej szans na grę dostaje młody, szybki i zwrotny Sergio, zamiast Yaya, który jest potrzebny na "topory" z ligi angielskiej.
Wiesz co to jest subiektywna opinia ? Moim zdaniem jakbyśmy nie zrobili tej zamiany latem GD wygralibyśmy bez większych problemów i co zabronisz mi takiej opinii ? Gra Barcy straciła jak na razie na widowiskowości i szybkości ponieważ naszej "9" nie chce się grać.
A ja mam zupełnie przeciwne zdanie i uważam, że jak na razie Barca bardzo straciła na tym transferze... Jednak podkreślam NA RAZIE. Zobaczymy co przyniesie przyszłość, ale w tym momencie Zlatan zupełnie nie angażuje się w grę i jest pod formą...
Może i racja, ale powiem Ci, że Chygrynskiy i Keirrison są perspektywiczni i ich cena za 2-3 lata może wynosić wielokrotność obecnej. Za to Kaka czy Cris będą już tylko na wartości tracili.
Ja nie wiem skąd Wam się bierze te ponad 40mln za Alvesa... ;/ No chyba, że liczycie też dodatkową kasę dla Sevilli za to, że Barca wygrała wszystko co możliwe, a to jest śmieszne przecież...
Już Ci wymieniłem minimum 2 inne udane transfery czyli Pique, Toure. Kolejne to Maxwell, Keita, Henry.
Skąd możesz wiedzieć, że tacy młodzi zawodnicy o których piszesz jeszcze nie pokażą na co ich stać ? Barca kupuje perspektywicznie, a nie jak Real - nowi zawodnicy natychmiast muszą grać pierwsze skrzypce w zespole...
0
Przecież Toure już powiedział, że nie idzie do Anglii. To chyba rozwiewa wątpliwości.
hanc kurde czasami aż tak się z Tobą zgadzam, że boje się, że żartujesz :D
0
A ja tam bardzo się ekonomią interesuje dlatego artykuł bardzo mnie zaciekawił ;) Można powiedzieć, że Challenger wziął i utopił wbdury Guixy i "staniu na krawędzi bankructwa" ;) Bo chyba nie można zarzucić Forbesowi nierzetelności ?
0
No co zdanie bardzo wielokrotnie złożone :D
0
No właśnie to moim zdaniem była strategia Pepa, żeby teraz Sergio ogrywał się w teoretycznie mniej ważnych meczach, ale Yaya też jednak sporo grał (choć mniej od młodego Katalończyka), aby w końcówce sezonu, w kluczowych meczach więcej grał Toure, a młodzian nie czuł się poszkodowany ;)
0
No więc pofatygowałem się o spojrzenie do rankingu FIFA i wygląda to następująco (liczby to miejsca w rankingu) :
A - 6, 41, 61, 66, 123, 114
B - 13, 36, 37, 64, 102, 202
C - 4, 19, 40, 33, 104, 118
D - 7, 38, 48, 80, 97, 124
E - 3, 43, 54, 52, 96, 203
F - 11, 12, 27, 49, 122, 144
G - 9, 18, 30, 76, 72
H -5, 26, 32, 68, 94
I - 1, 25, 46, 62, 153
;)
0
No moim zdaniem ta hiszpańska grupa wcale do łatwych nie należy. Nie jest jakaś specjalnie trudna, ale szczerze mówiąc osobiście nie widzę mocniejszej.
0
No i klasyfikacja fair play nam się posypała po ostatnim meczu ;d
0
Akurat LUBIEĆ to go nie musisz ... Ludzie uważajcie jak piszecie bo to człowieka krew zalewa. I nie piszcie mi tutaj, że to nie jest forum fanów języka polskiego... Trzeba uważać jak się pisze nawet jeśli się nie lubi polskiego...
0
To jest pewne, że On chce wygrywać, powtarza to na każdym kroku. Ale nawet jeśli zwracał by uwagę na pieniądze to 34 miliony euro na 5 let to jest niecałe 7mln nie licząc podatków (chyba, że to już jest netto). A nawet jeśli to jest niecałe 7mln rocznie netto to Barca spokojnie da mu tyle samo. Z tym, że dla nas nie będzie to "astronomiczny kontrakt"
0
Nie rozumiem takich wypowiedzi w stylu "cały Real"... A co kibice Barcy tak nie robią ? Mam dokładnie takie same odczucia dotyczące Realu co Igła dotyczące Barcelony. Jedyna różnica polega na tym, że Igła nie ukrywa tego co czuje, a profesjonaliści potrafią się powstrzymać o publicznego wygłaszania takich opinii.
0
Bardzo dobrze, że nie wypowiada się na temat sędziów... Teraz dziennikarze non stop będą prowokowali piłkarzy, trenerów, działaczy do kontrowersyjnych wypowiedzi aż w końcu komuś puszczą nerwy.
Fajnie też, że życzy Barcie przegranej ;d Barca nie potrzebuje od Niego życzeń wszystkiego najlepszego, a takie słowa świetnie motywują do zwyciężania ;d
0
A ja uważam, że Guardiola nie jest od publicznego besztania swoich zawodników, a prawdę o ich grze mówi im w szatni.. Wydaje mi się, że Ibra właśnie dlatego zszedł bo Guardiola wiedział jak to się może skończyć bo wiedział, że ostatnio Zlatan w ogóle się nie angażuje w grę drużyny.
0
Każdy ma prawo oceniać... Do tego służy możliwość komentowania pod newsami...
A jeśli już chodzi o moje dane.
Bartłomiej Bykowski
Zamieszkały w Tomaszowie Mazowieckim obecnie we Wrocławiu
urodzony 12 grudnia 1990
I rok Stosunków Międzynarodowych UWr...
Hmm co do osiągnięć (rozumiem, że chodzi o te sportowe).. Nie wiem jaki mają one wpływ na moją zdolność oceny innych ale proszę bardzo.
- dwukrotna nagroda "fair play" w Mistrzostwach Tomaszowa Mazowieckiego w pool bilard sezony 2002/2003 i 2003/2004
- nagroda dla najlepszego bramkarza województwa łódzkiego w piłce ręcznej juniorów (rok 2001)
I tak moim zdaniem Ibra gra straszną kaszanę i w ogóle się nie stara (szczególnie w obronie) co potwierdził Guardiola zdejmując Go dzisiaj z boiska (wiedział, że trzeba będzie grać bardziej zachowawczo, a Ibra się do tego nie nadaje, co pokazał przy akcji po której Pique wyleciał z boiska)...
0
Na szczęście Maxwell dzisiaj pokazał, że na prawej stronie potrafi grać równie dobrze jak na lewej. Myślę, że o skrzydła nie mamy się co martwić. O DM'a z resztą też bo przecież jest Sergio. Dwaj środkowi obrońcy to Gabi i Puyol, chyba, że Guardiola zaryzykuje Dmytro ;)
0
Znasz może jakiegoś profesjonalnego bramkarza, który nie rzuca się na wyczucie ? Ja nawet w lidze halowej przy 5metrowych bramkach lecę na wyczucie. W ułamku sekundy nie jest się w stanie dobrze zareagować na strzał, a co mowa o doleceniu 3,5 metra jeśli strzał jest precyzyjny... Ten akurat był nieprecyzyjny, ale nie możesz tego przewidzieć....
0
Tym się różni Xavi od Iniesty ;) Iniesta by tego nie strzelił. W tym sezonie strzelanie wybitnie mu nie idzie. Brawo ;)
0
Bardzo dobrze się teraz przestawili. Gramy 4-3-2. Iniesta się cofnął do pomocy, a Yaya do obrony.
0
ostrzeżenie
licz się ze słowami
0
No a ja widziałem i zrobiłem zdjęcie złotej piłki i koszulki Christo. Tzn że trzeba znowu jechać do muzeum po kolejne zdjęcie ;D Obym niedługo miał okazję ;)
0
No chyba jednak Ibra nie do końca tak sam ciągnął grę Interu bo w tym sezonie klub z Mediolanu radzi sobie chyba nie gorzej co ?
A jeśli jest gwiazdeczką z "temperamentem" to niech spieprza na ławkę i się trochę ostudzi.
0
Henry gra zdecydowanie lepiej od Ibry w ataku, poza tym angażuje się w obronie. A gdyby Ibra stał tam gdzie ma stać czyli w polu karnym to minimum połowa dośrodkowań Henriego kończyła by się bramkami bo są one bardzo dobre tylko nie ma ich kto kończyć..
0
No ja właśnie z Guardiolą zgadzam się co do Sergio, natomiast nie zgadzam się co do Ibry ;) No cóż każdy ma inne preferencje. Oby na końcu okazało się, że to mister miał rację ;)
A jeśli chodzi o Yaya to ja nie kwestionuje tego, że jest świetnym defensywnym pomocnikiem, ale ja jestem za tym żeby na maxa stawiać na wychowanków tzn żeby Sergio uczył się od Toure i powoli wchodził na Jego miejsce
0
No czyli to nie jest zawodnik do Barcelony, która gra szybko, a nie statycznie.. Dlatego też coraz to więcej szans na grę dostaje młody, szybki i zwrotny Sergio, zamiast Yaya, który jest potrzebny na "topory" z ligi angielskiej.
0
Wiesz co to jest subiektywna opinia ? Moim zdaniem jakbyśmy nie zrobili tej zamiany latem GD wygralibyśmy bez większych problemów i co zabronisz mi takiej opinii ? Gra Barcy straciła jak na razie na widowiskowości i szybkości ponieważ naszej "9" nie chce się grać.
0
A ja mam zupełnie przeciwne zdanie i uważam, że jak na razie Barca bardzo straciła na tym transferze... Jednak podkreślam NA RAZIE. Zobaczymy co przyniesie przyszłość, ale w tym momencie Zlatan zupełnie nie angażuje się w grę i jest pod formą...
0
Może i racja, ale powiem Ci, że Chygrynskiy i Keirrison są perspektywiczni i ich cena za 2-3 lata może wynosić wielokrotność obecnej. Za to Kaka czy Cris będą już tylko na wartości tracili.
0
Ja nie wiem skąd Wam się bierze te ponad 40mln za Alvesa... ;/ No chyba, że liczycie też dodatkową kasę dla Sevilli za to, że Barca wygrała wszystko co możliwe, a to jest śmieszne przecież...
0
Problem albo i jego brak jeśli się nie lubi Franka jest taki, że Real da za Niego pewnie koło 50 mln ;) I bardzo dobrze.
0
Alves na 100% kosztował 30mln...
Już Ci wymieniłem minimum 2 inne udane transfery czyli Pique, Toure. Kolejne to Maxwell, Keita, Henry.
Skąd możesz wiedzieć, że tacy młodzi zawodnicy o których piszesz jeszcze nie pokażą na co ich stać ? Barca kupuje perspektywicznie, a nie jak Real - nowi zawodnicy natychmiast muszą grać pierwsze skrzypce w zespole...
0
No racja, coś w tym jest. No ale jednak przyjmuje się, że za darmo chociaż wiadomo, że to pewne uogólnienie