0

Piękna asysta Gerarda jak zwykle w polu karnym z główki.. ;) Ibra co prawda na dwa razy ale jednak jest.

0

Specjalnie się dziś przyglądam Sergio... Gra dobrze oprócz jednej straty... Co Wy kur** od Niego chcecie ? Yaya gra dużo gorzej.. Szkoda, że Carles niezdążył ;/

0

Iker bramkarzem litości... Jeszcze 3 lata temu bym się nawet zgodził, ale teraz to aż kłuje w oczy ;) Z Rooneyem też można polemizować mimo że także uważam Go za genialnego napastnika. I powiem tak. Jeśli chodzi o "9" to zgadzam się. Jeśli brać pod uwagę także skrzydła no to jednak muszę postawić na Messiego ;)

0

Muszę wstawić się za Zbigniewem ponieważ na końcu wypowiedzi napisał "byłby najlepszym bramkarzem TZN OTRZYMAŁ BY TAKI TYTUŁ". Ta końcówka zabezpiecza przed dyskusją ;) Bo bycie najlepszym bramkarzem na świecie na boisku i na papierze to dwie różne rzeczy.

0

Dobra może wracając do tematu newsa ;) Nasi koszykarze zagrali świetny mecz ;) Ostatnią kwartę trochę odpuścili, ale już mogli sobie na to pozwolić. Świetny mecz Rubio i Vazqueza (jestem koszykarskim laikiem więc ocena nie jest pewnie zbyt obiektywna, ale Ci zawodnicy poprostu grali wizualnie najlepiej)

0

No widzę, że niektórzy "cule" bronią Realu jakby był strasznie uciśniony. Prawda jest taka, że bramka Cristiano była ze spalonego, potem nieuznana prawidłowa jest ok. Ale nie wmówisz mi, że którykolwiek karny był słuszny bo nie był. Dla mnie jest to ewidentne. Ja nigdzie nie napisałem, że Real nie zasłużył, że dostał 3 pkt od sędziego. Ale jakby pierwszego karnego nie było to na przerwe schodzili by z remisem, a potem mogło by być różnie. Ale Real jak na siebie zagrał całkiem dobrze, więc zasłużyli na 3 punkty,

0

No kontakt był, ale czy nie można mieć wątpliwości ? Moim zdaniem oba karne mocno kontrowersyjne... Ale nie kwestionuje tego, że Real zasłużył na wygraną. Dobrze, że Iker wpuścił dwie brameczki ;d

0

Drugi karny z kapelusza ...

0

Haha oglądam mecz Realu na bet at home i usłyszałem w komentarzu, że nie ma wątpliwości co do dwóch najlepszych hiszpańskich bramkarzy. I byłem pewny, że zostanie powiedziane Iker i Valdes, a komentator na to Iker i Reina ! :D Haha wybuchnąłem śmiechem

0

Powołani są z oczywistych względów, żeby pojechać z drużyną do Niemiec. Moim zdaniem ani Dani ani Xavi nie zagrają jeszcze we wtorek i dobrze. Akurat im dwóm przyda się odpoczynek

0

No a czego się spodziwał skoro idzie do Realu ? Nie dziwi mnie reakcja kibiców. Joan jak zwykle mądrze. Oby Jego słowa co do Guardioli były prorocze.

0

Myślicie pewnie, że Guardiola wyjdzie na konferencję i powie " Kurcze ludzie no, Ibra gra słabo, na razie zdecydowanie przepłacony transfer" ? No chyba nikt mi nie powie, że liczy na takie słowa. Pep to jest motywator ! Wiadomo, że nie pozwoli upaść na duchu swoim zawodnikom, ale nasze wpisy do tych zawodników nigdy nie dotrą więc piszmy prawdę - Ibra gra piach, a Barca z Nim w składzie gra wolniej.

0

Nie, absolutnie wierzę w Guardiolę, ale wierzę też że każdy popełnia błędy... W Ibrę nie wierzę, jak już napisałem. A pierwszy sezon Titiego wcale nie był gorszy niż obecny Ibry.. Przypominam, że Francuz zaliczył 19 bramek i 11 asyst .. Po prostu sezon był słaby i przyjęło się mówić, że to był kiepski sezon Henriego ...

0

Hehe pewnie, że 2:6 :D Taki Katalończyk jak Laporta nie mógł wskazać innego meczu ;)

0

Tak, nie krytykuję Sergio bo jest naszym wychowankiem i bardzo niesłusznie jest czasami krytykowany. Tak nie krytykuję Toure bo bardzo, bardzo pomógł w tamtym sezonie. Nie krytykuję Pique bo pomimo młodego wieku w tamtym sezonie był ostoją defensywy. Bronię zacięcie Henriego bo spotyka się z nieuzasadnioną krytyką, a tamten sezon był w jego wykonaniu bajeczny.

A Ibra co dla nas do tej pory zrobił ? Uratował 3 punkty w Gran Derbi ? Ok, zaliczył wejście smoka i co dalej ? No jakoś ciężko mi coś wskazać... Nie robi różnicy, a drugi najdroższy gracz w historii futbolu (!) powinien taką różnicę robić...

Dlatego mam pełne prawo krytykować Szweda bo nie mam w stosunku do Niego żadnych "zobowiązań". A czy w Niego wierze ? Osobiście nie, ale mam nadzieję, że zwrócą się pieniądze zainwestowane w tego gracza i jeszcze pokaże, że umie się przystosować...

A no i nie wiem jak można napisać, że Bojan nie wykorzystał szansy... Zagrał co najmniej tak dobrze jak Ibra w ostatnim meczu, a moim zdaniem nawet lepiej...

0

Nawet nie wiesz jak bardzo chcę żeby mi zamknął "pyskatą buzię".. Bo ja chcę dobra tej drużyny, a nie dobra jednego zawodnika jak niektórzy "kibice" na tej stronie... Gra piaskownice, to niech siedzi na ławie. Skąd wniosek, że Bojan słabo by grał z "takimi drużynami" jak Real ? Nie miał okazji, więc nie wiemy jakby grał. Ja wiem jedno. Jak nie będzie grał w ważnych meczach to się nie będzie ogrywał i moim zdaniem Pep powinien pokazać jaja i posadzić Szweda na ławce na parę spotkać, szczególnie, że dzisiaj wymienność pozycji z przodu i ruchliwość była zabójcza.

0

Miałem iść spać ale jeszcze odpiszę ;) Może i masz rację. Zachowałem się dość niekonsekwentnie najpierw pisząc jako największy minus meczu słabszą postawę Messiego a potem ocenę 7/8. W takim razie weryfikacja, ale nie aż tak ostra jak Twoja - 6 ;)

0

No zostawmy to trenerowi. Na razie wiadomo, że występuje tam z konieczność, nie było sensu żeby Carles dłużej się męczył poturbowany. Jeśli znajdzie się dla Niego miejsce na lewym skrzydle to jak najbardziej jestem za, bo jest świetnym skrzydłowym i zamiast kupować kogoś na tą pozycję zainwestujemy w prawego obrońcę i będzie git ;) Lece spać, dobranoc wszystkim

0

To skoro już jest taka dobra atmosfera to może pokusić by się o propozycje ocen ? ;)

Valdes - dzisiaj pierwszy raz w tym sezonie dałbym mu 5.Jedna ładnie wyłapana piłka, ale też jeden błąd (bez konsekwencji ale jednak) Parę niedokładnychwykopów. 5

Puyol - bez błędów, mniej ofensywnie niż Alves ale kapitan z każdym meczem na skrzydle coraz bardziej się "wyrabia" na tej pozycji. Szkoda, że rajd w pole karne nie zakończył się bramką. 7

Pique - powiem szczerze, że nie jest już aż taką ostoją w defensywie jak rok temu, szczególnie przez to, że strasznie pogorszyła mu się celność długim podań. Jednak bez większych błędów i czasami aktywnie do przodu. 6/7

Marquez - Wraca Marquez jakiego chcielibyśmy oglądać. Aktywny w inicjowaniu akcji ofensywnych, pewny w obronie, a w dodatku piękna bramka z rzutu wolnego. Ponad to zaliczył pośrednią asystę przy golu Iniesty. 7,5/8

Maxwell - szczerze mówiąc wielkich błędów nie widziałem, ale też za bardzo nie przekonał mnie Jego występ chociaż był pewny tak jak reszta drużyny. Próba strzału i regularne podłączanie się skrzydłem. 7

Yaya - Choć nie tak pewny jak sezon temu to jednak ostoja środka pola. Co prawda przeciwnik nie był zbyt wymagający, ale jednak z Toure jako defensywnym pomocnikiem gra wygląda zdecydowanie pewniej i spokojniej. Może jest troszkę bardziej statyczna niż przy Sergio (na tej pozycji), ale za to mega bezpieczniejsza. 7

Sergio - Potwierdza się to co podejrzewałem od dawna. Sergio dużo lepiej sprawdza się na pozycji ofensywnego/kreatywnego pomocnika niż DM'a. Ma okazję się wyszaleć, a jego zwody nie narażają zespołu na niebezpieczne sytuacje. Wywalczył rzut wolny po którym wpadła bramka. 7

Iniesta - Wreszcie strzelił bramkę! Ale była to sytuacja w której nie mógł już nikomu podać bo jestem przekonany, że gdyby był cień szansy to Andres powstrzymał by się od strzału. Niemniej piłka precyzyjnie umieszczona w bramce. Poza tym przegląd boiska i piłka doklejona do nogi. Nawet bez Xaviego świetnie kreuję grę Barcy. 8

Messi - Asysta przy bramce młodego Thiago, kreatywność i przegląd pola, jednak czasami za dużo indywidualnie. Jednak to w sumie kiepski zarzut bo przecież właśnie za dryblingi kochamy Messiego, musi próbować. Po bodajże 33 minucie trochę przygaszony i jakby oszczędzający siły na LM (Oby nie było kontuzji bo widziałem w pewnym momencie grymas na twarzy naszej Pchły). 7/8

Henry - Bardzo dobry mecz Francuza. Kreatywnie i z pomysłem. Dodatkowo bramka strzelona z rzutu wolnego gdzie Henry wykorzystał spryt i wieloletnie doświadczenie (błędy rywali trzeba bezwzględnie wykorzystywać). Poza tym to On walczył z obrońcami gdy piłka trafiła do Iniesty w 7 minucie. Duża zmienność pozycji. 8

Bojan - Wreszcie dostał szansę i moim zdaniem wykorzystał ją. Co prawda nie wpisał się do statystyk, ale dobrze współpracował z kolegami i wspomagał tak atak jak i pomoc. Bardzo często wymieniał się pozycjami z Messim i Henrym co tworzyło zamieszanie w szeregach obronnych rywali. 7

Rezerwowi

Jeffren - W dzisiejszym meczu, gdzie Barca cały czas atakowała i nie musiał za dużo pracować w obronie zagrał całkiem dobrze. Widać, że jest to zawodnik typu Alvesa, dużo lepiej mu się gra gdy drużyna ciągle atakuje i nie musi trzymać linii itp. Jeśli dalej będzie występował na tej pozycji to będziemy mieli wspaniałego zmiennika dla Alvesa. 6/7

Pedro - Wszedł na boisko na 15 minut i był raczej niewidoczny. Pozostawił bym Go bez oceny, ewentualnie 5/6

Thiago - młodzian pokazał, że nie straszna mu gra w najwyższej klasie rozgrywkowej. Bardzo pewnie prezentował się w środku pola, a w dodatku, co prawda po rykoszecie, ale zdobył swoją pierwszą bramkę, w Barcelonie A. 7

0

Jeśli byłbyś choć trochę bardziej domyślny to wiedział byś, że wcale nie cieszy mnie Jego kontuzja tylko to, że usiadł na ławce. Oczywistym jest, że każda kontuzja jest powodem do jakiegoś tam "smutku", ale ta akurat wywołuje u mnie sprzeczne emocje. Bo jeśli dzięki niej Bojan wreszcie sobie pogra to mówię jak najbardziej tak, ale jeśli miało by to być coś poważniejszego to oczywiście jestem absolutnie przeciw bo tak to zostali byśmy bez zmiennika dla Bojana ;D

0

Ta informacja o Ibrze powinna być akurat w plusach... Barca bez Niego gra o wiele pięknej, z polotem i finezją. Minus dla mnie to dzisiaj stosunkowo kiepska postawa Messiego.

0

Titi gol ! :D Świetna sprawa ;) A i mówiłem, że Sergio powinien grać jako ofensywny pomocnik ? Moim zdaniem dzisiaj świetne zawody jak na razie

0

Piękna lekcja historii i jednak pewna potwarz dla zwolenników Sandro ;)

Ja właśnie dzisiaj przeglądałem stare zdjęcia i zobaczyłem siebie jak miałem 8 lat (1998) w koszulce Barcelony ;) Od tamtego czasu niezmiennie z naszą ekipą. Sympatie do reprezentacji się zmieniały, ale klubowe nigdy - zawsze Barca :)

0

Ludzie przecież to są stare dane... I Puyol i Iniesta zarabiają już więcej. To samo tyczy się Xaviego i Messiego..

hanc Ty prześmiewco ;d Fakt faktem Fabiański zagrał nieprzeciętny mecz ;)

0

Jest trzecim skrzydłowym bo podpadł Guardioli co jest tajemnicą poliszynela... Kiedy gra jest niesamowicie przydatny i doświadczony. A poza tym widać, że się stara ..

0

Zgadzam się, że Iniesta nie rzucał się w oczy na minus, a Sergio miał jednak te 4 straty, a że jest DMem to zawsze są one niebezpieczne

0

Piszecie, że Sergio zagrał minimalnie lepiej niż inny pomocnicy, a oni dostali 4 i 5. To czemu narzekacie na 5 Sergio, a nie na 5 Iniesty ?

0

Pierdolicie Hipolicie... Przepraszam za wyrażenie. Jakie 80% strat... W takim razie miałby około 80 strat, a jak Ibra miał 17 to było mega dużo. Nie uważam, żeby Sergio jakoś bardzo negatywnie odstawał na tle całego zespołu..

0

Dobre to o Forlanie i Valdesie. No i ciekawe jest to (nie zauważyłem), że w każdym przegranym meczu bramki strzelał Ibra.

0

Spoko jasna sprawa :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?