4

@BorzyKrzys wojna godnościowa trwa. No niemniej to jest bardziej cywilizowany sposób.

0

@Paulinho2012 Hiszpania

0

@bodzio10 Dzisiejsza kolejka :D Noc się liczy do poprzedniego dnia xD

1

@Arkon Ja nietypowo chyba dość bo lubię cytrynowe i zielone jabłuszko :D

0

@BulaKG dlaczegóż?

1

Oho dzisiaj chyba będzie strzelane. Messi Mbappe Kane Haaland Cristiano :D

1

Marta123 jaki gigachad remis Belgii i Urugwaju obstawiony :D szok

0

@MesQueUnClub_87 o widzisz ciekawostka :D ale z Curacao to już na pewno nie ma :D

0

@JBgomeS raczej nie używa się takiego słowa w języku polskim. Podobnie jak nie ma curacaoańczyków

0

@Tasde dramat z nimi. Na każdym turnieju to samo

2

@Kgorecki2500 kurde nawet nie wiedziałem że miał nowotwór. Tak lubię tego gościa, taki typowy Anglik ze skurwysyńskim poczuciem humoru :D

14

@Kgorecki2500 a to dobre z tym Lwowem xD

30

@speedweed ja np rozumiem że wychowywanie dziecka praktycznie samemu to jest mega wyzwanie. Ale to jest multimilionerka, jasne że ma też swoje problemy bo każdy ma, ale ona od jakiegoś czasu robi z siebie praktycznie męczennicę.

3

@bimbher no dobrze ale czyja to wina? Trzeba wygrywać swoje mecze a nie remisować 0:0 z Republiką Zielonego Przylądka

0

@Roobo a u mnie standardowo szedł piękny front burzowy z zachodu i z 50-60km na zachód ode mnie zaczął się rozpraszać i u mnie nie spadła nawet kropla deszczu...

5

@mekston dokładnie tak. Niestety często ofiara której wszyscy chcą pomagać staje roszczeniowa i zaczyna myśleć że wszystko jej wolno bo jest w trudnej sytuacji.

5

@xvcWinterSoldier Kanał Zero to nie jest kanał sportowy przede wszystkim :D to jest kanał o tym co się aktualnie klika w necie

1

@misterio mają 3 punkty to o 3 więcej niż miała by Polska :D

10

@jacobFCB czy to prawda? Nie wiem. Czy by mnie to zdziwiło? Wcale. Niestety przez bycie ofiarą wojny we łbie mu się popieprzyło

2

@Marcelinho99 to była też moja pierwsza reakcja ale to nie jest dobry sposób zwrotu takiego orderu. Masz ambasadę, przekaż do ambasady i problem z głowy

0

@BezglutenowyPedri nie no to kiepsko obserwujesz xD ja nie ukrywam że Radka mimo jego wyskoków bardzo cenię bo jest inteligentny co wcale nie jest takie częste w polityce. Uważam że wali w prezydenta bo to łatwy atak powiązanie tej decyzji z zadowoleniem Rosji. Nie wiem gdzie się doczytałeś że ja go za to chwalę... wręcz przeciwnie powiedziałem że rozumiem decyzję prezydenta

1

@Kgorecki2500 szczerzy czy nie to nie ma znaczenia. Decyzję Nawrockiego mogą wykorzystać do swojej propagandy że Ukraińcy to naziści.
Ale ale ja nie uważam że to zła decyzja. Po prostu ma swoje konsekwencje

1

@maroon zrozumiał zrozumiał, po prostu to jest łatwa piłka wystawiona w stronę prezydenta - podjąłeś decyzję zobacz jak się z niej cieszą Ruscy.
A to co odwalił Zelenski już komentowałem. Totalne niezrozumienie tematu i niepotrzebna antagonizacja z jego strony

0

@ranger3120 kto mi wytłumaczy co jest fajnego w 30 stopniach w cieniu? Nawet jak masz wolne to na plaży/w ogródku ciężko wysiedzieć w taką lampę

2

@jakub1906 jak mówiłem pod koniec sezonu że 90mln z Arabii trzeba brać z pocałowaniem reki to się śmiali

5

@Kgorecki2500 no tak ale on wyśmiewa w ten sposób decyzję Nawrockiego pokazując kto się z niej cieszy i w jaki sposób. Kolega Wypartowicz chyba nie zrozumiał

0

@partymaker ale wiesz że zależy od regionu? U mnie w łódzkim nie padało przez ostatnie dwa miesiące prawie w ogóle, nie licząc ostatniego tygodnia. Susza jest taka że nic nie chce rosnąć, pewnie lada moment zaczną na działkach zabraniać podlewania trawników z sieci. Fabrycznie zajebiste warunki pogodowe. Dołożymy do tego jeszcze +40-45 w słońcu dołączymy co się stanie

0

@partymaker ale masz fajnie. U mnie już się nie da oddychać a jest 8 rano

1

@Kozinho. Nie :D Ale macie myśli w piątek wieczór :D USA! Czarny kóń Mundialu

0

Na razie mój czarny koń dobrze sobie radzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?