La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1018 Culés

0

Trochę z zaskoczenia, ale dobry ruch z jego strony.


4

@BorzyKrzys wojna godnościowa trwa. No niemniej to jest bardziej cywilizowany sposób.

1

@Bykunn Wielki plus za ten komentarz. Wlasnie o to chodzi, ze te odebranie Orderu Orla Bialego to jedynie symbol. Glupota byloby np. zamkniecie lotniska. Wyrazilismy oburzenie i tyle wystarczy. Teraz zmieni sie optyka. Przeciez nie chodzi o dowalenie Ukraincom, a pokazanie granicy. Natomiast znajac Kaminskiego i jego polityczne peregrynacje, podejrzewam, ze gra na to, aby w przyszlych wyborach startowac z list prawicy (z ktorej sie wywodzi) i liczy na to, ze dalej bedzie w obozie rzadzacym.

0

@BorzyKrzys cyrk na kółkach.....
Ja myślę że nawrocki powinien oddać zakonowi krzyzackiemu 2 nagie mecze zakon wciąż istnieje a ile wymordowano Polakow.O Jurandzie ze spychowa nie wspomnę.
A poważni ludzie niech podpiszą kontrakty odbudowy ukrainy.Trzeba zarabiać i spłacać broń którą kupiliśmy.Dać ludziom pracę aby bo jak ostatni frajerzy po latach pomocy stracimy kontrakty na rzecz Niemiec.Dzieci niech się bawią w orly i miecze a dorośli niech podpusują kontrakty.skoro zwieschnik sil zbrojny kolej y raz sabotuje przekazanie technologi dronów dla wojska a jest wojna to niech go zwyczajnie pominą i realizują intery Polski.

0

@BorzyKrzys I teraz pytanie zadają sobie zarówno uśmiechnięci jak i smutni wyborcy. Czy go krytykować czy chwalić chłop był w partii jednej i drugiej w zasadzie ma "poglądy rządowe" i nie wiadomo czy robi to żeby pokazać polską rację stanu czy jednak idzie ręka w rękę z Miedwiediewem... ah te dylematy haha.

0

@Cochise mistrzu nawrockiemu nie przeszkadza oaradować z neofasztstami na narszu niepodleglosci albo chodzić naustawki z neofaszystami z lechii;) niech moze spojrzy na siebie.Na dodatek nasi też mordowali cywilow ukrainskich więc mize trochę autorefleksji.

3

@Borneo Czeladniku, zadam Ci proste pytanie, tylko odpowiedz bez chata GPT i po polsku. Czy popierasz ksztaltowanie sie nazizmu za nasza wschodnia granica?

0

@Borneo i jak zrobią robotę w 95% to Ukraina im podziękuję jak polskiej firmie. Zrozum jedno ten kraj jest niewdzięczny w chuj. Banderyzm jest tam standardem i ty chcesz z nimi robić interesy ?

0

@KamilS689 Przecież on nic nie rozumie tylko jedzie jak przekazem partyjnym. A do tego głównie hieroglifami haha...

0

@Cochise
Chlopie :)
Nie napisałem tu nic z chata gpt.Ani jedno zdanie na tym forum nie padlo z gtp.Masz slabe dane.
Ideologia OUN-UPA nie była tożsama z niemieckim nazizmem, ale czerpała wprost z faszyzmu.

Czmu ty się martwisz o faszystów ze wschd jak w domu czlowiek pełniący funkcje prezydenta paraduje na marszu niepodleglości z neofaszystami z onr i forca italua i zaproszonymi tkzw goścmi z innego kraju.
Chciałbym zauważyć ze ten hipokryra prezydent chodzi na ustawki z neofaszystami z Lechi.
Moze za nim zaczniesz pouczać innych spojrz na siebie i mówię tu o prezydencie
Swoją drogą wykleci i nie tylko też mordowali cywili ukraiński i motyw odwetu ich nie tłumaczy.
Skup sie na tym co masz u ziebie jak się o to martwisz....

0

@Kazragore mozna moec inne poglady więc moze ppslucha rady biznesu o rozsądek sugerując ze nawrocki jest nierozsądny.
https://www.money.pl/biznes/odebranie-orderu-zelenskiemu-polscy-przedsiebiorcy-reaguja-7299533933373472a.html

0

@Borneo Chlop to byl panszczyzniany, ja jestem mezczyzna. Moze nie z GPT, ale Gemini lub innych. Jak wklejasz posty od AI nie ma bledow jezykowych, a w kazdej innej wypowiedzi sa. Nie zamierzam domyslac sie, co mi piszesz, kiedy piszesz bez AI, wiec albo sie ogarnij i zacznij mnie szanowac albo bede Cie omijal. Tyle.

0

@KamilS689 jak niewdzieczny daja 2, 5 % pkb w zpolsce a mamy problem z demografią.Chca nam dać ogromna ilosc kontraktow w Gdańsku.
Poza tym wolisz napieorzać sie z ruskimi u nas? To tez jest nas interes.Oni sie napieprzają a my mamy czas zbudowac armie.Na dzis roczna produkcja amunicje jest na kilka dni.Budowa dronow to 2 lata.Oańatwo potrzebuje kasy na bron bo trzeba splacać.Tak samo potrzebujemy technologi dronow od nich aby na tym zarabiać.Noe potrzebuje od ukrainy wdzięcznosci jestem ponad to.Wystarczajaco czuję sie dowartościowany.A interes wygrania z Rosja jest obopulny....
Posluchaj sobie co mowi rada biznesu prosza o rozsądne zarzadzanie krajem i tu jest sugestia w strone nawrockoego aby nie eskalować konfliktu.
https://www.money.pl/biznes/odebranie-orderu-zelenskiemu-polscy-przedsiebiorcy-reaguja-7299533933373472a.html

0

@Cochise gdzies mam czy ci sie podobaja ppsty czy noe nie masz argumentow to spadaj.... jestes za krotki

0

@Borneo Nie jestem krotki. Pisze do Ciebie po polsku, na polskim forum. I oczy bola od Twoich notorycznych bledow. Ja Cie szanuje i pisze normalnie i oczekuje tego samego. Nie zamierzam sie bawic w rebusy. Problem jest w Tobie, nie we mnie. Nie przerzucisz tego na mnie. Zobacz, ze ja sie nie odnosze w wiekszosci do Twojej tresci, tylko formy. Zeby zrozumiec tresc, musze pojac forme, a ta jest nizej niz na poziomie podstawowki. Zmien sie kolego, zmien.

0

@Cochise ie interesujq mnie twoje emocjonalne odczucia .Masz argumenty dajesz nie maszkierunek krótki.Problem masz ze mna bo nie pasuję do prawiciwej narracji.qmasz argumenty dajesz nie jestes za krótki i tyle....

0

@Borneo Ja nawet nie wiem co piszesz i nie zamierzam sie domyslac.

0

@Borneo Ta jasne zagadzajmy się na wszytko bo naziści walczą. Prowokują, poniżaja Polaków i Polskę. W dupie mam radę biznesu dopóki nie wyleczą się z Bandery nie powinni być wspierani. Marsze , szkoły im Bandery na to Polska nie zareagowała to stwierdzili że pójdą dalej . O podpaleniach które zapowiadała Panczenko zapomniałeś?

0

@KamilS689
Kilka rzeczy Polacy rownież zabijali cywili ukraińskich byli to żolnierze wyklęci gloryfikowani przeż pis !!!!!!czy też aka.

Kolejna rzecz my sami mamy neofaszysów z onr ktorzy sobie zaprosili neofaszystów chodzi sobie ma marszu w ramie w ramie mawtocki.Albo z neofaszystami z lechi chodzi na ustawki a tam są tacy.Jest to hipokryta.

Wcale nie jesrem pewny czy tacy neonaziści nie sa groźni w portigali zatrzymano grupę neonazistow którzy chcoeli zabijać 40 polityków w Portugali.
Didam że Nawrocki pojechał na ustawkę z recydową.......Czyli z ludźmi karanymi za przestęostwa.


kibolskich ustawkach, w których uczestniczył Karol Nawrocki (w tym w starciu pod Gdańskiem w 2009 r.), brały udział osoby podejrzane i skazane za najpoważniejsze przestępstwa.Wyniki dziennikarskich śledztw, m.in. Wirtualnej Polski, wskazują, że wśród uczestników tej konkretnej bójki znajdowali się mężczyźni powiązani ze światem przestępczym. Dotyczy to osób, na których ciążą lub ciążyły wyroki m.in. za:brutalne zabójstwo i usiłowanie zabójstwa,zorganizowaną grupę przestępczą,handel narkotykami,porwania i rozboje.

Moze za nim katol hipokryta zacznie zsrzcać uwagę innym to niech spojrzy na siebie.Bo scaje nie jesteśmy i nie byliśmy tacy swuęci!!!!

0

@KamilS689
Co do zgody na wszystko.

Mądry prezydent zalatwil by to tak

Kako zwieszchnik sił zbrojnych zadba o interes i orzekazanie technologii dronów ukrainskich polskiej armi.
Oraz zadba aby po 4 latach wsoarcua kontrakty odbudiwy ukrainy teafily do polski a nie do niemiec.Bo mamy sppacać od cholery kredytów i trzeba zarabiać jest to interes tego pokolenia jak i przyszkego.Mamy tu od groma ukrainców pracujących na narodiwe pkb.

To xalatwi prezydent.
Umowi sie na spotkanie z prezydentem ukrainy ktory mu powue sluchaj to sorawa wewnetrzna musialem tak zrobić bo trace poparcie.Zwiekszymy za to eschumacje abtście byli z tego też zadowoleni.Polska tez robi bzduru do wrwbmnatrz hak to co wyrabia bąkiewicz w niemczech.
Sami tu nie jesteśmy lepsi.

Prezydent nie specjalnie ogarniający dyplomacje nie ogarnie biznesow dka polski skluci oba narody bo to jest priato jest wysokie poparcie tu dka nawrockiego i tam dka zekenskiego bo lidzie stsneli okoniem.
Spieorzone mamy relacje a przypominam ze wraz z ukrainą wapczymy z Rosją.
Obywatel nie musi na takie rzecxy uwarzać ake madry orezydent tak.Ten prezydent nie patrzy w przyszlośc tylko zwyczajnoe jego rola to sabotaż i jest zwierzchnikiem sil zbrojnych .
1 sabotiwal safe
2 sabotuje technologie przekazania dronów polsce.
3 opóźnial no.inacje generałow czas wojny
4 opoznual no.inqcje 170 osob w afencji wywiadowczej jest wojna
( tlumaczy ze wszyscy musza ba niego czejać....czyli przez jego ego feneralowie czy sluzby wywiadu nie moga normalnie oraciwac kiefy sa akty dywersji.
Tylko dkatego ze pol polski mu nie ufa bo ma nie wyjasniona orzeszzlosc a mial do tego sad 24 h cxy dsno mu szanse wykrywaczem klamst.
5 pojechal ppprzec w wybory orbsna za frajer dajac mu poparcie ake nie wynegocjowsl aby orbsn odblokowal sprzeciw w ue na 2 mln dka wojska Polskiego- zwieszchnik sił zbrojnych!!!!
Tyle kopniakow ile dostsje od niego wojsko to glowa mała
6.nie nominowal wszystkich sedziow tk
7 nie nominowal ambasadora usa

Jak tak dalej będzie zostanie wprowadzona procedura o niemożności wykonywania zawodu przez prezydenta no mu się zbiera.A wtedy marszalek nędzie oelnil jego funkcje do wyborów.

Jeślinmu zależy na historii niech sie zajmie archeologią nauczaniem historii ale niech obarcza swoim fanatyzmem przyszliść mlodych ludzi bo to bardzo drofo będzue kosztować.I to ze masz to gdzieś bo to ty nie dostaniesz robotę w ikrainoe ale inny Polak straci to latwo ci xakogoś decydować....nie wiem czy bys byl tski mądry gdyby to dotyczylo ciebie .Mnie nie dotyczy ale rozumiem to.Upa to skrajna prawica sa to istatnie osoby ktore powinny się na ten temat wypowiadać.Ovecna krawica ma na koncie 2 ludobujców
Natanuachu - skrajna prawica
Putin i jedna rosija jego oartia to prawica
Iran - prawica
Trump - prawica
Hezbolach - prawica - hamas - praeica jemen - prawica

Komuniści - chiny i kkrea płn
Wygląda na to ze za 3 konwecjonalna wojne swiatowa odpowiada głównie prawica z komunistami.
Obevnie nasza prawica robi burdel w panstwie naraza interesy polskoe z powodu skrajnej prawicy ukrainskiej.
Moze niech ci to da domylenia.
Bo druga wojna
Hitler z nazistsmi to skrajna prawica
Ludobujca
Japonia - skrajna prawica
Stalin - komunista
Wyglada na to że główni aktirzy się powtarzają a straty w ludziach i nie tylko są gigantyczne.
Zadam pyranie gdzie te wartości prawicy? ;)
Tak do pomyślenia.....


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?