0

Dokładnie :D Koleś nie dość, że popierał Gasparta to był u Niego od ekonomii haha xd

0

Trzeba było powiedzieć, że dla Ciebie liczy się tylko liga ;) A teraz ciekawostka. Sprawdź sobie ile z tych minut Sergio nabił sobie w czasie kiedy Yaya był na PNA ;)

0

BACA

Pisałem to już tysiąc razy chyba na tej stronie. Yaya nie grzeje ławy ! Nie licząc stycznia kiedy był na PNA zagrał raptem 3 mecze mniej od Sergio ...

0

Żebyś się jeszcze nie zdziwił jak za dwa-trzy lata Dmytro będzie warty dwa razy tyle za ile został sprowadzony. To samo tyczy się Keirissona. A Urugwajczyk jest na pewno wart tych 16 mln tylko po prostu w Barcelonie nie ma szans na pierwszy skład. Barca bardzo szanuje pieniądze (oprócz transakcji z Ibrahimoviczem, która była strasznym marnotrawstwem ... ) i dlatego nie chce wykładać takiej kasy za Cesca szczególnie, że i bez Niego nie zabraknie Jej możliwości w pomocy ;)

0

Słusznie usuwane są Twoje komentarze bo są one po prostu poniżej krytyki, tak pod względem językowym, jak pod względem treściowym... Piszesz o Victorze takie bzdury, że aż się czytać nie chce. A jeśli faktycznie pochodzisz z tego samego miasta co ja to jest mi wstyd, że tak reprezentujesz tomaszowskich kibiców Barcy.

0

No problem w tym, że Chelsea kolego nie jest szanowanym klubem. Przeze mnie nigdy nie był i nigdy nie będzie. A o marce Chelsea na świecie głośno się zrobiło wraz z przyjściem ruskiego kapitału, wcześnie nie był to tak znany klub właśnie przez to, że nic nie osiągał...

W sprawie Daniego to wszystko jest jasne. Transfer jest niemożliwy ;)

0

A jakie sukcesy odnosiła Chelsea przed przyjściem Abramovica i ruskich pieniążków ?

0

Co masz do źródła ? MD to chyba najlepsza sportowa gazeta w Hiszpanii

0

Nie wiem czemu porównujecie Toure do Fabregasa skoro grają na innych pozycjach ? No i po drugie czemu jak piszecie o wypożyczeniu kogoś to tak dodajecie, że bez opcji pierwokupu ? Ten zapis na prawdę nie gryzie, a w przypadku woli zespołu do powrotu zawodnika przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie :)

0

Tzn ja nie jestem za jakimś strasznym rozpamiętywaniem przeszłości. Trzeba o niej pamiętać i za nią szanować piłkarzy. Ale poza wszystkim uważam, że w tym sezonie Henry też nie gra tak źle jak wszyscy myślą... I moim zdaniem wcale nie myśli jeszcze o MLS.

0

Jakby takie były wyniki wyborów to na prawdę chyba bym usiadł i zapłakał :( Dobrze, że to nic nie mówiący sondaż ;)

0

dostał by ode mnie 5 bo cały mecz zagrał na przyzwoitym poziomie i wreszcie było widać, że zaczyna mu się powoli chcieć..

0

Wiem, będzie, że się czepiam ale jak dla Ibra oczko niżej. Nie mówię bo z meczu na mecz notuje na szczęście progres, ale w ocenie w ogóle nie jest zauważone właśnie Jego fatalne podanie po którym to Pique rapował się niefortunnym wślizgiem co ustawiło cały mecz... Mówię w tym meczu tylko i wyłącznie przez to dost

0

"Uważam też że klub sportowy taki jak Barça nie powinien mieszać się w sprawy polityki.". A ja uważam, że owszem klub piłkarski nie powinien mieszać się do polityki POD WARUNKIEM, że NIE jest to klub taki jak Barca. Barca jest specyficzna i zawsze towarzyszyła jej polityka narodowościowa Katalonii i ja osobiście nie widzę w tym nic złego, powiem więcej to jest właśnie między innymi powód dla którego tak bardzo kocham ten klub

0

No tak to jest na laptopie pracować, posta mi dodało w połowie ;d

czarna wołga

W każdym razie - nasze poglądy i przykro mi to stwierdzić, ale skala debilizmu Twoich, za bardzo się różnią dlatego nie ma sensu dyskutować

0

hanc po toczysz dyskusję z idio** ? Przecież nie przetłumaczysz takiemu. Pozostaje nam się śmiać kiedy koleżka wróci już z Barcelony po przegranej Rosella i śmiać mu się w twarz.

Ja dyskusji nie podejmuje. Nasze poglądy i przykro

0

okube

Twoja wypowiedź jest po prostu poniżej wszelkiej krytyki. Co, cieszysz się o teraz ? To bardzo dobrze bo to długo nie potrwa... A jak mam nie znać nastrojów panujących wśród cule, skoro sam nim jestem ? Ogarnij się człowieku... Nie wszyscy chcą w Katalonii drugiego Florentino Pereza i "galaktycznej" Barcelony, która już jest "stratosferyczna" bez ciężkich pieniędzy i koneksji prezesa.

pbrzeczek

Pełna zgoda, może z wyjątkiem tego, że jednak trochę mnie też interesują wybory prezydenckie w Polsce. Ale obecnie boję się o to co stanie się w Katalonii bo zła decyzja może oznaczać koniec pięknej ery ;/

0

A wiesz ile nas obchodzi, że nie będzie uznawany ? Przez kogo nie będzie uznawany ? Bo przeze mnie na pewno jest ;)

0

jowunia mój człowiek ;) Flaszka dla Ciebie :D

0

Nie będzie Go dopiero za rok, a właściwie prawie półtora ;)

0

Co masz na myśli ?

0

Wcale nie myśli o emeryturze w MLS tylko o dograniu swojego kontraktu dla Barcelony ... A gra całkiem nieźle, na pewno lepiej ostatnio lepiej od tego stojaka ze Szwecji ;)

0

Powinien zagrać, ale trochę głupio, że nie pojechał na ten trening ;/

0

Przecież Toure już powiedział, że nie idzie do Anglii. To chyba rozwiewa wątpliwości.

hanc kurde czasami aż tak się z Tobą zgadzam, że boje się, że żartujesz :D

0

A ja tam bardzo się ekonomią interesuje dlatego artykuł bardzo mnie zaciekawił ;) Można powiedzieć, że Challenger wziął i utopił wbdury Guixy i "staniu na krawędzi bankructwa" ;) Bo chyba nie można zarzucić Forbesowi nierzetelności ?

0

No co zdanie bardzo wielokrotnie złożone :D

0

No właśnie to moim zdaniem była strategia Pepa, żeby teraz Sergio ogrywał się w teoretycznie mniej ważnych meczach, ale Yaya też jednak sporo grał (choć mniej od młodego Katalończyka), aby w końcówce sezonu, w kluczowych meczach więcej grał Toure, a młodzian nie czuł się poszkodowany ;)

0

No więc pofatygowałem się o spojrzenie do rankingu FIFA i wygląda to następująco (liczby to miejsca w rankingu) :

A - 6, 41, 61, 66, 123, 114

B - 13, 36, 37, 64, 102, 202

C - 4, 19, 40, 33, 104, 118

D - 7, 38, 48, 80, 97, 124

E - 3, 43, 54, 52, 96, 203

F - 11, 12, 27, 49, 122, 144

G - 9, 18, 30, 76, 72

H -5, 26, 32, 68, 94

I - 1, 25, 46, 62, 153

;)

0

No moim zdaniem ta hiszpańska grupa wcale do łatwych nie należy. Nie jest jakaś specjalnie trudna, ale szczerze mówiąc osobiście nie widzę mocniejszej.

0

No i klasyfikacja fair play nam się posypała po ostatnim meczu ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?