@wyrek Ale on zupełnie nie o tym mówi :D Po prostu zdaje sobie sprawę, że jest ekstremalnie nierealne żebyśmy byli jedyną formą życia we wszechświecie.
@Faro LM? My nie mamy składu ma wygrywanie LM. Także to w ogóle dla mnie nie jest dla mnie wyznacznik do oceny Flicka @Cryptolis zgadzam się całkowicie. Byłoby dużo lepiej gdybyśmy nie oddali Inigo
@mekston RedBull to jak zwykle. Ja bym się po pierwszym silniku cudów nie spodziewał niby ale zawsze jest ten wild factor w postaci Maxa. Ściganie ma być co prawda inne niż zawsze ale jeśli chodzi o adaptacje do zmian to też powinien to robić najszybciej. Z drugiej strony Lando i Oscar mają trochę więcej doświadczenia z walki o topkę więc jeśli tam nie będzie dramy to na pewno czołówka. W Mercu Rusell raczej pewnym liderem więc jeśli bolid da radę, na co się zanosi, to ewidentny kandydat do top1. Ferrari nie dość że organizacyjnie leżeli do tej pory to jeszcze jeśli zbudują bolid na walkę o mistrza też pojawi się problem lidera zespołu
@mekston Ja nie twierdzę, że Ferrari zbudowało słaby silnik czy słaby samochód. Mi się po prostu wydaje, że oni organizacyjnie są zbyt słabi. Musieliby mieć dużą przewagę nad innymi żeby tego nie pokpić
@Prorokk chłop mieszka u mnie w mieście, trenuje w naszym klubie z naszym trenerem. Wypowiadał się nie raz że jest przeciwnikiem wojny wywołanej przez Rosję. Jak dla mnie swój chłop. I trochę mnie śmieszą gadki "uciekł przed powołaniem do wojska" xD no raczej, też bym tak zrobił
@zadafcb nie znam sie ani troche ale ostatnio oglądałem jakiś jego przejazd to komentatorki były zachwycone. Mial zaplanowane 4 poczwórne a skoczył chyba 6
@Azi Ja po prostu słucham materiału który został wrzucony, a wy rozmawiacie o jakichś zmianach płci i do mnie piszesz obudź się xD Wrzuć materiał o zmianach płci to z tobą na ten temat porozmawiam
@Azi "Pan co się przebrał za dziewczynę" "Dziewczyna chce się przebrać za pana".... To że Ty tu sobie z kolegą autorem dopisujecie zmiany płci to nie mój problem.
@Azi moje dziecko na szczęście rozumie, że to nie jej sprawa jak się chce ubierać inna osoba, czym się chcę bawić ani czym zajmować. Nie ma ubrań/zabawek dziewczęcych i chłopięcych. Jak będzie chciała sie przebrać na bal za spidermana to taki strój jej kupię bo jestem normalny
@Arden on w tym filmiku nie mówił o zmianach płci tylko ubieraniu się inaczej... @Azi nie, żal mi że pokolenie idiotów którzy wchodzą innym do łóżek i szaf na ubrania wychowuje kolejne pokolenie zamkniętych zaściankowych ludzi
@Arden xD czyli rozumiem że jak moja córka chce sie bawić autkami i Lego i grać w piłkę to mam jej te głupoty chłopięce wybić z głowy? Pewnie jeszcze najlepiej dobrym staropolskim laniem po dupie pasem jak to w tradycyjnej rodzinie
@don'T.R.I.P.e Tu nie tylko o obronę akurat chodziło. Oni po prostu na nas wsiadali jak na kobyłkę. Nie było osoby, która potrafiła by się utrzymać przy piłce bez paniki.
@Pawlak1992 Ale to Cię dziwi? Przecież od dawna było o tym mówione, że AI zastąpi bardzo wiele zawodów, do tego stopnia, że prawdopodobnie będzie konieczne wprowadzenie jakiejś "pensji gwarantowanej" bo będzie za mało roboty dla ludzi. Każdej wielkiej rewolucji ludzie się bali, przy każdej tracili tracę, a jednak każda pcha świat do przodu ;)
@patataj Takie naśmiewanie się z krytyki sędziów, trochę mnie bawi powiem szczerze. Czy nasza dramatycznie zła postawa, szczególnie w pierwszej połowie, w jakiś magiczny sposób wymazuje skandaliczne sędziowanie i gigantyczne błędy zespołu sędziowskiego?
20
@Roobo naprawdę lepiej żeby dalej wszyscy kopcili węglem?
0
@wyrek Ale on zupełnie nie o tym mówi :D Po prostu zdaje sobie sprawę, że jest ekstremalnie nierealne żebyśmy byli jedyną formą życia we wszechświecie.
2
@Arden Nic kontrowersyjnego nie powiedział
0
@Filipem a jak ktoś bronił Rakitica to się całe forum na niego rzucało :D
9
@Johnson no to już szybciutko, komu zabrać? Tylko konkret a nie w stylu Krzysia Bosaka "trzeba znaleźć pieniądze".
3
@damianex10 chłopie xD ale by z tego wyszedł zarośnięty buszmen
3
@July_6_BcN Wiemy, ale język polski dopuszcza już stosowanie tych terminów wymiennie na określenie igrzysk ;)
0
@Czyhrynski Bardzo słusznie, nie ma kompletnie... Jedynie przywiązanie do tego klubu sprawia, że jeszcze oglądam czasami mecze
0
@Criss18Barca A to dość dziwna matematyka :D
1
@Faro nie no bez jaj :D nasza obrona z tamtego sezonu w porównaniu z tym bagnem teraz jest nie do porównania :/
4
@Faro LM? My nie mamy składu ma wygrywanie LM. Także to w ogóle dla mnie nie jest dla mnie wyznacznik do oceny Flicka
@Cryptolis zgadzam się całkowicie. Byłoby dużo lepiej gdybyśmy nie oddali Inigo
0
@urbipl co Igrzyska to samo, cholerne króliki :D
1
@mekston RedBull to jak zwykle. Ja bym się po pierwszym silniku cudów nie spodziewał niby ale zawsze jest ten wild factor w postaci Maxa. Ściganie ma być co prawda inne niż zawsze ale jeśli chodzi o adaptacje do zmian to też powinien to robić najszybciej. Z drugiej strony Lando i Oscar mają trochę więcej doświadczenia z walki o topkę więc jeśli tam nie będzie dramy to na pewno czołówka. W Mercu Rusell raczej pewnym liderem więc jeśli bolid da radę, na co się zanosi, to ewidentny kandydat do top1. Ferrari nie dość że organizacyjnie leżeli do tej pory to jeszcze jeśli zbudują bolid na walkę o mistrza też pojawi się problem lidera zespołu
0
@mekston Ja nie twierdzę, że Ferrari zbudowało słaby silnik czy słaby samochód. Mi się po prostu wydaje, że oni organizacyjnie są zbyt słabi. Musieliby mieć dużą przewagę nad innymi żeby tego nie pokpić
0
@MichuZ44 Napiwno :D
0
@Prorokk No wiesz jednak spora część rosyjskich sportowców wybrała inną drogę i sobie startują pod flagą olimpijską
1
@Prorokk chłop mieszka u mnie w mieście, trenuje w naszym klubie z naszym trenerem. Wypowiadał się nie raz że jest przeciwnikiem wojny wywołanej przez Rosję. Jak dla mnie swój chłop. I trochę mnie śmieszą gadki "uciekł przed powołaniem do wojska" xD no raczej, też bym tak zrobił
0
@zadafcb nie znam sie ani troche ale ostatnio oglądałem jakiś jego przejazd to komentatorki były zachwycone. Mial zaplanowane 4 poczwórne a skoczył chyba 6
0
@Azi Ja po prostu słucham materiału który został wrzucony, a wy rozmawiacie o jakichś zmianach płci i do mnie piszesz obudź się xD Wrzuć materiał o zmianach płci to z tobą na ten temat porozmawiam
1
@Azi "Pan co się przebrał za dziewczynę" "Dziewczyna chce się przebrać za pana".... To że Ty tu sobie z kolegą autorem dopisujecie zmiany płci to nie mój problem.
0
@Azi moje dziecko na szczęście rozumie, że to nie jej sprawa jak się chce ubierać inna osoba, czym się chcę bawić ani czym zajmować. Nie ma ubrań/zabawek dziewczęcych i chłopięcych. Jak będzie chciała sie przebrać na bal za spidermana to taki strój jej kupię bo jestem normalny
3
@AlexDark00 65% z UE, chciałem tylko zaznaczyć że na szczęście my również jesteśmy nadal częścią UE
1
@Arden on w tym filmiku nie mówił o zmianach płci tylko ubieraniu się inaczej...
@Azi nie, żal mi że pokolenie idiotów którzy wchodzą innym do łóżek i szaf na ubrania wychowuje kolejne pokolenie zamkniętych zaściankowych ludzi
0
@Azi tylko dzieci żal
0
@Arden xD czyli rozumiem że jak moja córka chce sie bawić autkami i Lego i grać w piłkę to mam jej te głupoty chłopięce wybić z głowy? Pewnie jeszcze najlepiej dobrym staropolskim laniem po dupie pasem jak to w tradycyjnej rodzinie
10
@Arden Aż szkoda strzępić ryja na ludzką głupotę. Może lepiej jednak uczyć dzieci, że każdy może się ubierać jak chce i ch** nam do tego?
2
@don'T.R.I.P.e Tu nie tylko o obronę akurat chodziło. Oni po prostu na nas wsiadali jak na kobyłkę. Nie było osoby, która potrafiła by się utrzymać przy piłce bez paniki.
1
@Pawlak1992 Ale to Cię dziwi? Przecież od dawna było o tym mówione, że AI zastąpi bardzo wiele zawodów, do tego stopnia, że prawdopodobnie będzie konieczne wprowadzenie jakiejś "pensji gwarantowanej" bo będzie za mało roboty dla ludzi.
Każdej wielkiej rewolucji ludzie się bali, przy każdej tracili tracę, a jednak każda pcha świat do przodu ;)
7
@patataj Takie naśmiewanie się z krytyki sędziów, trochę mnie bawi powiem szczerze. Czy nasza dramatycznie zła postawa, szczególnie w pierwszej połowie, w jakiś magiczny sposób wymazuje skandaliczne sędziowanie i gigantyczne błędy zespołu sędziowskiego?
0
@DrDNA Nie wiem, stąd? https://www.fcbarca.com/133243-jednak-nie-bylo-spalonego-przy-bramce-cubarsiego-var-znow-zle-wyznaczyl-linie.html
Nie wiem gdzie masz te wszystkie analizy które mówią, że był spalony, kiedy ewidentnie go nie było