0

@Blantozaur Też bym już bardziej tak do tego podchodził. Wiadomo, że jak ktoś siedzi na tiktoku 3 godziny i bezmyślnie scrolluje to nie jest "pierwsza potrzeba" :D

0

@YeastMoss ciebie za to we wspaniałym świetle stawia bronienie gościa który twierdzi że Polska nie zmieniła się przez ostatnie 40 lat. Klasa.
"Polskie obozy zaglady, ale..."
"Polska sprzed 40 lat jest taka sama jak Polska dzisiejsza, ale..." w obu przypadkach to co następuje dalej nie ma żadnego znaczenia bo już zostało powiedziane kłamstwo

1

@YeastMoss natomiast mój pierwszy komentarz o idiotyczności jego wypowiedzi ma "15 lajków" więc jak sądzę nie tylko ja uważam, że wypowiedź jest debilna ;) wasze tłumaczenie tej głupoty jest żenujące :D to jakby ktoś powiedział "polskie obozy zagłady" a wy byście argumentowali żeby się nie czepiać bo wiadomo co autor miał na myśli bo potem wytłumaczył xD

1

@YeastMoss Hmm stosując najprymitywniejszy wyznacznik "polubień" to jednak chyba nie tylko ja "nie zrozumiałem" co autor miał na myśli xD W ogóle pisanie, że ktoś tu "nie zrozumiał" co miał na myśli jest dość prymitywne. Fakt, że on nie potrafi swoich myśli ubrać w słowa, które są zgodne z rzeczywistościa, nie ma nic wspólnego z tym, czy zrozumiałem o co mu chodziło. To co powiedział nie broni się w żaden sposób. "Rodowity Francuz" to osoba urodzona we Francji, nie ma znaczenia jakiego jest pochodzenia

1

@BojanKriKicz Bo to były terrorystyczne dzieci i terrorystyczny pracownik Czerwonego Krzyża

5

@Roobo Z jednej strony spoko, z drugiej karny to jednak kara dla drużyny broniącej. Niemniej jak patrzę na niektóre karne Realu gdzieś na boku pola karnego z szansą na gola mniej niż 10% to aż nóż się w kieszeni otwiera, że robi się z tego sytuacja w której Mbappe strzeli w 90% przypadków

1

@fcbarcafan19 jak się gra w czajniki* :D Moja ukochana dyscyplina olimpijska :D

1

@tomek8756 Niebywale skuteczny pipka

2

@Gary Nie no jak ktoś się urodził we Francji i ma francuskie obywatelstwo to jak ma być traktowany? :D Z google, po wpisaniu prostej frazy "struktura etniczna Francja 1990" i "struktura etniczna Francja 2025". Nie zagłębiałem się w to bardziej na potrzeby dyskusji.

8

@Laminedependencia Na szczęście nie mam idoli wśród celebrytów. Ale po pierwsze chciałem się dowiedzieć czy to jest potwierdzone czy rzucanie info z dupy? Bo to, że ktoś figuruje w tych aktach nie oznacza, że od razu jest pedofilem. Np głośno było o Fibaku, który się tam gdzieś przewinął, ale w ogóle w innym kontekście.
A po drugie jeśli to prawda to są tam tak mocno szokujące nazwiska że aż się włos na głowie jeży
Chłop co to wrzucił ma w profilu #Braun2025 xD No to wiarygodność spadła do zera :D

1

@PatrykBarca A no to pisałem też już kiedyś. Jeśli ma nie grać i tu i tu to lepiej ten milion euro przytulić.

1

@Mario96w Właśnie jutro się będę zabierał

3

@Eto'o9 R10 Na razie było to dementowane ale wcale bym się nie zdziwił jakby tak skończył :d

1

Ja chyba tamten rok muzycznie przesiedziałem pod kamieniem :D Jakim cudem mnie ominęła taka perełka - Golden.

1

@Vegeta88 No nie, statystyki dokładnie to pokazują. No dobra te 2% różnicy ale zakładam, że myślałeś że to jest 20% a nie 2 :D

16

@TaughtMule A bo to ten lewak potworny, nie można mu przyznać racji a już na pewno nie można powiedzieć, że coś dobrze robi

4

@Vegeta88 A że wy jesteście ideologicznie zafiksowani i sobie pod swoją tezę podpinacie wypowiedzi jakichś randomów to spoko. Mnie takie zdanie razi bo jest z gruntu nieprawdziwe, w każdym aspekcie.

2

@europejczyk Jeśli mówi o bezpieczeństwie to też jest to totalny bullshit xD W Polsce 40lat temu było bezpiecznie jak dziś? Nie no ludzie czy wy macie pamięć złotych rybek? To zdanie na temat Polski jest nie do obrony. Fajnie, że nas chwali ale nie ma pojęcia o czym mówi.
Nigdzie do momentu wypowiedzenia tego zdania nie ma nic o bezpieczeństwie czy o etniczności czy o czymkolwiek innym.
@Vegeta88 Nie żartuje, umiem czytać statystyki lol. 1990 ok.87% mieszkańców Francji to rodowici Francuzi, 2025 ok.85% to rodowici Francuzi.

0

@Vegeta88 A jeśli faktycznie chodziło mu o "etniczność" to Francja w 1990 i Francja w 2025 ma praktycznie taki sam odsetek rodowitych Francuzów w populacji ;)

2

@Chimera Powiedział dwa zdania później że "we Francji po części odpowiedzialna jest za to imigracja"... Czyli nie mówi wyłącznie o tym. Polska sprzed 40 lat jest nie do poznania w porównaniu z dzisiejszą. To jest przeskok o jakim się nikomu nie śniło
@Vegeta88 Zdanie jest debilne i nie ma totalnie nic wspólnego z rzeczywistością

1

@Vegeta88 A gdzie w tym zdaniu jest cokolwiek o etniczności?

25

@europejczyk "Polska sprzed 40 lat jest taka sama jak Polska dzisiejsza" xDD Nie wiem jak można powiedzieć coś tak głupiego. Wiem o co mu chodzi co prawda, ale i tak jest to totalna bzdura

1

@macio_944 no krakowski to z rodzynkami ewidentnie. Ja niestety istotnie mało patriotycznie jestem fanem baskijskiego

2

@pt9 Ja mam taki problem, że muszę w serialu komuś kibicować albo ktoś musi wzbudzać moją sympatię :D A w Sukcesji wszyscy byli zdrowo po****ni :D

1

@pt9 Z Landmana już tyle fragmentów mi się wyświetliło, że chyba się muszę skusić w końcu :D Ja teraz skończyłem Sukcesję, dziwny serial ale w sumie dobry :D

1

@Safrani Warto? Kurde jakoś mnie ominął ten serial i zastanawiałem się ostatnio czy do niego siadać

1

@NeroTFP1 Historia sympatycznego dyktatora Aladeena w realu xD

1

@Dieselzor I cyk zdjęcie do HRu :D Kto nigdy nie siedział w kiblu w robocie za długo niech pierwszy rzuci kamieniem :D

1

@LukaszFan A nie no to wiadomo, że nie jest idealnie, ale biorąc pod uwagę ciągłe problemy budżetowe to uważam, że jesteśmy w super miejscu. Oby tylko na końcówkę sezonu wszyscy się podleczyli

3

@Cezary_Glazura Hmm jesteśmy liderem ligi, w półfinale PK, awansowaliśmy do fazy pucharowej LM z pierwszej ósemki a do tego gramy bardzo fajnie dla oka tylko że okropnie nieskutecznie. Mamy świetnego trenera. Jakie podstawy mamy ogarniać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?