3

@Bernard777 już sie wysprzęglił przecież że nie chodzi o żadne bezpieczeństwo tylko o surowce

1

@Barcafan2020 Wiadomo. Istnieje wiele leków na różne nowotwory. Wiele nowotworów kiedyś niemal całkowicie śmiertelnych dzisiaj jest 100% wyleczalnych jeśli są dość wcześnie wykryte (patrz chociażby czerniak). A jednego leku "na raka" nigdy nie będzie bo to nie jest jedna choroba...
@kocuur o uaktywniła się także frakcja religijna sekciarstwa spiskowego. Witamy serdecznie

1

@gumaz o Brauniarze już obecni, witam :D

1

@RafiVeB no patrz a mnie ci źli lekarze i zły system utrzymują przy życiu dzięki dializom i lekom. A 30 lat temu bym już pewnie dawno zdechł. A 50 lat temu to na 100%. Na krajową listę oczekujących na przeszczep też trafiłem bez żadnej łapówki i znajomości. Chyba jakiś błąd w systemie się wkradł że jeszcze mnie nie zabili

10

@MesQueUnClub_87 nie, wszyscy dążą do zysku. Ludzie którzy umrą na raka mając 40 lat nie bardzo przynoszą zyski z leków

19

@Roobo @Fog_W_1899 @ProMILs lol fajne wnioski wyciągacie xD to o czym piszecie nie miałoby żadnego sensu ponieważ firma która opatentuje lek na jakiegoś "popularnego" raka, stanie się jedną z najbogatszych na świecie. Każdy chce tu być pierwszy a nie zabijać naukowców żeby nikt tego nie zrobił xD to jaka kasa idzie na te badania w głowie wam sie nie mieści
Ale luz możecie żyć w świecie teorii spiskowych od Brauna

9

@gumaz mhm :D jak poważny człowiek może wierzyć w coś takiego :D

4

@mekston podobijał jakimś ogórkom :D

2

@Roobo niech nam żyje sto lat. Po pierwsze wygląda na to że już stracił zmysł polityczny a po drugie może go zastąpić ktoś gorszy
Ps byś posłuchał co NA KAŻDEJ (kurnia ile można żeby się nie znudziło) dializie mówi pisowiec z Opoczna o PO xD to są tak sprane umysły po obu stronach że szok

0

@MOLESTA Stadionie Światła* :D

0

@Messiah10 ja nie wiem kto tam jest największym toksykiem. Na oko Vini ale coś czuję że jest tego dużo więcej. Wiadomo że Mbappe jast nie do ruszenia bo jest przekotem ale resztę bym wypalił żelazem :D

1

Na miejscu Marsylii byłbym wkurwiony xD

0

Wiadomo wszyscy skończyli a Real gra dopóki nie wyrówna xD

1

@addept Tak wiem nie musisz mi tego tłumaczyć. Ale w skali prawie 1.5 miliardowego państwa ta nadwyżka 20 mln to nie jest jakiś game changer. U nich tak samo weszła zmiana stylu życia i bogacenie się. A polityka jednego dziecka tylko dołożyła gwóźdź do demograficznej trumny, przez to będą mieli dużo gwałtowniejszy spadek po prostu.
Ja uważam, że wszystko co zrobiłby (lub nie zrobił) rząd miałoby minimalny wpływ na podniesienie dzietności. Popatrz na taką Finlandię chociażby. Socjal o jakim się w Polsce nie śniło, a współczynnik urodzeń 1.25 w 2024 roku.
Żeby zwiększyć dzietność trzeba by zabrać ludziom dostęp do informacji, antykoncepcji i dobrobytu

2

@July_6_BcN Ale czekaj czy Ty serio uważasz, że WSZYSTKIE rządy we WSZYSTKICH krajach "pierwszego świata" dały dupy w sprawie polityki prorodzinnej? Bo to nie tylko w Polsce jest problem ale w każdym rozwiniętym kraju (minus te gdzie jest ogromna imigracja ale zakładam, że nie o taki wzrost dzietności chodzi?). Nawet w Chinach podniosła się stopa życiowa ludzi i zaczął się ten sam demograficzny problem

2

@Bogan I widzisz o ile się zgadzam to np Rutkowski też jest wulgarny ale jakoś tak kurde wydaje się mądrze wulgarny, jeśli tak się da :D Pacześ jest głupkowaty i do tego wulgarny

1

@macio_944 ja wczoraj byłem na Rafale Rutkowskim, program Wehikuł czasu. kozak :D

3

@Dzejkob97 Tylko tego jeziora szkoda

2

@bartulek98 Nie analizowałem ich cen. Ja osobiście jestem bardziej zwolennikiem kupowania sobie fizycznie złota. Ja akurat staram się zbierać na jedno uncjowe monety, ale prawdopodobnie nawet mądrzejszą opcją jest kupowanie mniejszych gramatur. Chociaż w tym momencie cena złota i srebra jest tak porąbana, że nie wiem czy nie lepiej się chwilę wstrzymać. Nie jestem ekspertem ale wydaje mi się, że aż takie wzrosty jakie widzimy ostatnio są trochę nadmuchane i musi przyjść jakaś korekta

2

@Corr Być może, nie czytałem. Według mnie jest dużo spokojniej i jest znacznie mniej afer i zwykłego łamania prawa. NIEMNIEJ, ja osobiście spodziewałem się dużo więcej po obecnej koalicji. Wiem, że w takiej mieszance ciężko się dogadywać, ale mogli zrobić dużo więcej

7

@Kgorecki2500 Nie zostaliście skazani bo spieprzyliście za granicę xD

2

@Zoker No i przekonał :D

0

@bartulek98 Powiedz mi jaki jest w tym sens? Masz możliwość kupienia złota w dowolnej gramaturze w kilku różnych mennicach i masz je fizycznie w domu. Po co bawić się w takie gówno?

8

@Corr Jeśli takie rzeczy musisz nazywać wielkimi aferami to znaczy że nie ma tragedii xD

3

@Sysia11 Ale pieprzenie :D Magicznie na tym drugim miejscu w rankingu nie jest. Nikt jej tego nie dał za darmo. Ludziom się po prostu w dupach poprzewracało

2

@esem91 no to bańka więcej rocznie a efekt ten sam. Brak gry lub minimalnie :D

0

@Kinginiesta zawiasy dostanie. Nigdy nie uwierzę ze pójdzie siedzieć

17

@Katalończyk 99 nie no już bez takich. Straszna sytuacja ale pod względem bezpieczeństwa jesteśmy w czołówce światowej

0

@Czyhrynski Bąbel co to za wiek :D

2

@mmaciass Nie, nie zgadzam się z tym kompletnie. To by zakładało, że on ma jakiś plan i robi to wszystko z premedytacją. Jestem w stanie się założyć, że to nie jest prawda. Dla mnie dalej Bartosiak jest farmazoniarzem pokroju Annie Jacobsen (pani wygadująca głupoty o między innymi wojnie atomowej). Wielkie słowa, powoływanie się na wielkie kontakty i tajemną wiedzę, a ostatecznie full of shit.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?