1

@Tasde piękny wykresik xD

1

@Comentateiro większa ciekawostka jest taka że mimo takiej temperatury nie da się jej zbytnio odczuć bo panuje tam niemal doskonała próżnia.

3

@Safrani Do gazu z nimi :D Gorzej, że drugi dzień z rzędu mi zamarzła w piwnicy rura doprowadzająca wodę xD

0

@severius dość dawno już. Całkiem sporo przydatnych informacji szczególnie dla starszych ludzi którzy nie znajdą sobie tego w necie

0

@Zelazny_Mike coś ty to są szachy 87D wielkiego pomarańczowego stratego

5

Widzew i Legia za rączkę w strefie spadkowej, kto by pomyślał o takim duecie w tym miejscu :D

0

@Encore jak Carlos bedzie dalej takim dominatorem to za parę lat on będzie podjeżdżał pod ten rekord szlemów

3

Uuuu Totki wracają

0

@Dracco czyli twoim zdaniem najpotężniejsza agencja wywiadowcza na świecie nie wiedziała o planowanym tak wielkim ataku i nie była w stanie nic zrobić żeby mu zapobiec? xD aha

7

@addept ale rozumiesz że idziesz do tej pracy opatulony po sam nos i nie musisz się rzucać na trawę? xD

2

@Popitek12 zima bez śniegu nie ma żadnego sensu

0

@FcPortoFan1999 tzn to nie jest albo albo. Jedno jest konsekwencją drugiego

19

@Fabik87 dlaczego? Zagrał genialny sezon w PSG. ZP nie daje sie za całość kariery

2

@clyde W starych dobrych czasach można było mieć normalnie imię wpisane w profilu :D Bartłomiej

0

@Arkon patrz chodzę co drugi dzień na dializy i z powrotem i jakoś nie jestem spocony :D może wystarczy się odpowiednio ubrać a nie zakładać na siebie 18 warstw ubrań. Nie wiem czy słyszałeś ale są tez ludzie którzy jeżdżą na Szpicbergen, Grenlandie czy do Skandynawii :D nie każdy lubi upał

2

@Arkon o tak pot lejący się po plecach i po dupie, uciekanie przed słońcem żeby nie dostać raka. Już nie mogę się doczekać

1

@Bzyczekk a jakze :D

1

Tak czułem że to ostatnie windowanie złota i srebra to jakaś ściema :D oczywiście ceny nadal sa ultra wysokie ale ostatnie 24h przyniosły srogą korektę

3

@Dankho94isback hmm to dziwne że masz aż tak hermetyczne środowisko. Wręcz powiedziałbym że jest to niespotykane. Co prawda z taką całkowitą patologią staram sie nie mieć do czynienia (chociaż bardzo dobrze znam kogoś kto siedział parę lat w więzieniu) znam trochę ludzi którym się powodzi dość kiepsko. Z drugiej strony znam też co najmniej kilku multimilionerów, ba nawet żonę obecnego ministra. A jestem klasą średnią nawet bym powiedział że niską średnią. Także dziwi mnie to co piszesz

0

@Leooo "rozmawiam z Bogiem tak jak wszyscy" xD

8

@BulaKG najlepsza pogoda :) -5/-10 słoneczko i śnieg. Cudowna pogoda

1

@Jakchcesz Żodyn nie wiedzioł :D

2

@Aragorn33 doskonały kierunek. Silne bogate i konkretne kraje. Warto robić z nimi biznes i wzmacniać naszą zbrojeniówkę

3

@Bernard777 już sie wysprzęglił przecież że nie chodzi o żadne bezpieczeństwo tylko o surowce

1

@Barcafan2020 Wiadomo. Istnieje wiele leków na różne nowotwory. Wiele nowotworów kiedyś niemal całkowicie śmiertelnych dzisiaj jest 100% wyleczalnych jeśli są dość wcześnie wykryte (patrz chociażby czerniak). A jednego leku "na raka" nigdy nie będzie bo to nie jest jedna choroba...
@kocuur o uaktywniła się także frakcja religijna sekciarstwa spiskowego. Witamy serdecznie

1

@gumaz o Brauniarze już obecni, witam :D

1

@RafiVeB no patrz a mnie ci źli lekarze i zły system utrzymują przy życiu dzięki dializom i lekom. A 30 lat temu bym już pewnie dawno zdechł. A 50 lat temu to na 100%. Na krajową listę oczekujących na przeszczep też trafiłem bez żadnej łapówki i znajomości. Chyba jakiś błąd w systemie się wkradł że jeszcze mnie nie zabili

10

@MesQueUnClub_87 nie, wszyscy dążą do zysku. Ludzie którzy umrą na raka mając 40 lat nie bardzo przynoszą zyski z leków

19

@Roobo @Fog_W_1899 @ProMILs lol fajne wnioski wyciągacie xD to o czym piszecie nie miałoby żadnego sensu ponieważ firma która opatentuje lek na jakiegoś "popularnego" raka, stanie się jedną z najbogatszych na świecie. Każdy chce tu być pierwszy a nie zabijać naukowców żeby nikt tego nie zrobił xD to jaka kasa idzie na te badania w głowie wam sie nie mieści
Ale luz możecie żyć w świecie teorii spiskowych od Brauna

9

@gumaz mhm :D jak poważny człowiek może wierzyć w coś takiego :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?