@Dracco czyli twoim zdaniem najpotężniejsza agencja wywiadowcza na świecie nie wiedziała o planowanym tak wielkim ataku i nie była w stanie nic zrobić żeby mu zapobiec? xD aha
@Arkon patrz chodzę co drugi dzień na dializy i z powrotem i jakoś nie jestem spocony :D może wystarczy się odpowiednio ubrać a nie zakładać na siebie 18 warstw ubrań. Nie wiem czy słyszałeś ale są tez ludzie którzy jeżdżą na Szpicbergen, Grenlandie czy do Skandynawii :D nie każdy lubi upał
Tak czułem że to ostatnie windowanie złota i srebra to jakaś ściema :D oczywiście ceny nadal sa ultra wysokie ale ostatnie 24h przyniosły srogą korektę
@Dankho94isback hmm to dziwne że masz aż tak hermetyczne środowisko. Wręcz powiedziałbym że jest to niespotykane. Co prawda z taką całkowitą patologią staram sie nie mieć do czynienia (chociaż bardzo dobrze znam kogoś kto siedział parę lat w więzieniu) znam trochę ludzi którym się powodzi dość kiepsko. Z drugiej strony znam też co najmniej kilku multimilionerów, ba nawet żonę obecnego ministra. A jestem klasą średnią nawet bym powiedział że niską średnią. Także dziwi mnie to co piszesz
@Barcafan2020 Wiadomo. Istnieje wiele leków na różne nowotwory. Wiele nowotworów kiedyś niemal całkowicie śmiertelnych dzisiaj jest 100% wyleczalnych jeśli są dość wcześnie wykryte (patrz chociażby czerniak). A jednego leku "na raka" nigdy nie będzie bo to nie jest jedna choroba... @kocuur o uaktywniła się także frakcja religijna sekciarstwa spiskowego. Witamy serdecznie
@RafiVeB no patrz a mnie ci źli lekarze i zły system utrzymują przy życiu dzięki dializom i lekom. A 30 lat temu bym już pewnie dawno zdechł. A 50 lat temu to na 100%. Na krajową listę oczekujących na przeszczep też trafiłem bez żadnej łapówki i znajomości. Chyba jakiś błąd w systemie się wkradł że jeszcze mnie nie zabili
@Roobo@Fog_W_1899@ProMILs lol fajne wnioski wyciągacie xD to o czym piszecie nie miałoby żadnego sensu ponieważ firma która opatentuje lek na jakiegoś "popularnego" raka, stanie się jedną z najbogatszych na świecie. Każdy chce tu być pierwszy a nie zabijać naukowców żeby nikt tego nie zrobił xD to jaka kasa idzie na te badania w głowie wam sie nie mieści Ale luz możecie żyć w świecie teorii spiskowych od Brauna
1
@Tasde piękny wykresik xD
1
@Comentateiro większa ciekawostka jest taka że mimo takiej temperatury nie da się jej zbytnio odczuć bo panuje tam niemal doskonała próżnia.
3
@Safrani Do gazu z nimi :D Gorzej, że drugi dzień z rzędu mi zamarzła w piwnicy rura doprowadzająca wodę xD
0
@severius dość dawno już. Całkiem sporo przydatnych informacji szczególnie dla starszych ludzi którzy nie znajdą sobie tego w necie
0
@Zelazny_Mike coś ty to są szachy 87D wielkiego pomarańczowego stratego
5
Widzew i Legia za rączkę w strefie spadkowej, kto by pomyślał o takim duecie w tym miejscu :D
0
@Encore jak Carlos bedzie dalej takim dominatorem to za parę lat on będzie podjeżdżał pod ten rekord szlemów
3
Uuuu Totki wracają
0
@Dracco czyli twoim zdaniem najpotężniejsza agencja wywiadowcza na świecie nie wiedziała o planowanym tak wielkim ataku i nie była w stanie nic zrobić żeby mu zapobiec? xD aha
7
@addept ale rozumiesz że idziesz do tej pracy opatulony po sam nos i nie musisz się rzucać na trawę? xD
2
@Popitek12 zima bez śniegu nie ma żadnego sensu
0
@FcPortoFan1999 tzn to nie jest albo albo. Jedno jest konsekwencją drugiego
19
@Fabik87 dlaczego? Zagrał genialny sezon w PSG. ZP nie daje sie za całość kariery
2
@clyde W starych dobrych czasach można było mieć normalnie imię wpisane w profilu :D Bartłomiej
0
@Arkon patrz chodzę co drugi dzień na dializy i z powrotem i jakoś nie jestem spocony :D może wystarczy się odpowiednio ubrać a nie zakładać na siebie 18 warstw ubrań. Nie wiem czy słyszałeś ale są tez ludzie którzy jeżdżą na Szpicbergen, Grenlandie czy do Skandynawii :D nie każdy lubi upał
2
@Arkon o tak pot lejący się po plecach i po dupie, uciekanie przed słońcem żeby nie dostać raka. Już nie mogę się doczekać
1
@Bzyczekk a jakze :D
1
Tak czułem że to ostatnie windowanie złota i srebra to jakaś ściema :D oczywiście ceny nadal sa ultra wysokie ale ostatnie 24h przyniosły srogą korektę
3
@Dankho94isback hmm to dziwne że masz aż tak hermetyczne środowisko. Wręcz powiedziałbym że jest to niespotykane. Co prawda z taką całkowitą patologią staram sie nie mieć do czynienia (chociaż bardzo dobrze znam kogoś kto siedział parę lat w więzieniu) znam trochę ludzi którym się powodzi dość kiepsko. Z drugiej strony znam też co najmniej kilku multimilionerów, ba nawet żonę obecnego ministra. A jestem klasą średnią nawet bym powiedział że niską średnią. Także dziwi mnie to co piszesz
0
@Leooo "rozmawiam z Bogiem tak jak wszyscy" xD
8
@BulaKG najlepsza pogoda :) -5/-10 słoneczko i śnieg. Cudowna pogoda
1
@Jakchcesz Żodyn nie wiedzioł :D
2
@Aragorn33 doskonały kierunek. Silne bogate i konkretne kraje. Warto robić z nimi biznes i wzmacniać naszą zbrojeniówkę
3
@Bernard777 już sie wysprzęglił przecież że nie chodzi o żadne bezpieczeństwo tylko o surowce
1
@Barcafan2020 Wiadomo. Istnieje wiele leków na różne nowotwory. Wiele nowotworów kiedyś niemal całkowicie śmiertelnych dzisiaj jest 100% wyleczalnych jeśli są dość wcześnie wykryte (patrz chociażby czerniak). A jednego leku "na raka" nigdy nie będzie bo to nie jest jedna choroba...
@kocuur o uaktywniła się także frakcja religijna sekciarstwa spiskowego. Witamy serdecznie
1
@gumaz o Brauniarze już obecni, witam :D
1
@RafiVeB no patrz a mnie ci źli lekarze i zły system utrzymują przy życiu dzięki dializom i lekom. A 30 lat temu bym już pewnie dawno zdechł. A 50 lat temu to na 100%. Na krajową listę oczekujących na przeszczep też trafiłem bez żadnej łapówki i znajomości. Chyba jakiś błąd w systemie się wkradł że jeszcze mnie nie zabili
10
@MesQueUnClub_87 nie, wszyscy dążą do zysku. Ludzie którzy umrą na raka mając 40 lat nie bardzo przynoszą zyski z leków
19
@Roobo @Fog_W_1899 @ProMILs lol fajne wnioski wyciągacie xD to o czym piszecie nie miałoby żadnego sensu ponieważ firma która opatentuje lek na jakiegoś "popularnego" raka, stanie się jedną z najbogatszych na świecie. Każdy chce tu być pierwszy a nie zabijać naukowców żeby nikt tego nie zrobił xD to jaka kasa idzie na te badania w głowie wam sie nie mieści
Ale luz możecie żyć w świecie teorii spiskowych od Brauna
9
@gumaz mhm :D jak poważny człowiek może wierzyć w coś takiego :D