@Arden Śmiechem żartem ale u nas w schronisku była zbiórka na ubranka dla psiaków bo przy mrozach -20 w kojcach na dworze raczej ciężkawo z przeżywalnością
@Fabik87 To jest tak absurdalny news :D Ja bym go za 500mln nie puścił. Tak wiem wiem, wszystkie problemy finansowe klubu by się rozwiązały. Mhm już to widzę :D
@Andi18 no to jeszcze tylko trzeba sprawdzić kto rządzi w tych powiatach i odpowiada za budżety szpitali i już zaraz możemy iść protestować pod starostwa
@Cryptolis nic na to nie wskazuje. Przez 8 lat mieli pełnię władzy bez koalicjantów i nikogo nie skazali. Taka sytuacja się już nie powtórzy, plus skazywać trzeba mieć za co
@GeneralXavi no właśnie spinają. No i są prywatne a nie państwowe. Tak pisał bym to samo bo rząd ma niemal zerowy wpływ na szpitale powiatowe. U nas do rujnowania szpitala przyłożyła się i PO i PiS i mówię to otwarcie @Gall no dobra jasne ze na 140tys ludzi powinna być porodówka ale nie wpłynie to w żaden sposób na poprawienie dzietności
@Kozinho. Hmm no nie wiem ja planowałem dojechać 50km do Łodzi. Tylko dlatego, że po znajomości udało się wszystko załatwić u nas w szpitalu, to nie jechaliśmy. Szwagierka też 4 miesiące temu jechała 50km do szpitala w którym przyjmuje jej prowadzący. Poród nie dzieje się w 5 minut :D No ale dobra zgadzam się, że to jednak zbyt dużo mieszkańców żeby nie było porodówki. Ale dalej nie wiem gdzie tu wina rządu
@macio_944 Mnie tam ciekawi co mają do powiedzenia jego zagorzali polscy zwolennicy, chociażby z naszego forum. Ale schowali się gdzieś. Ciekawi mnie czy to trafia w ich poczucie humoru i dobrego smaku
@Huck Z jednej strony zgadzam się totalnie, ten sport polega też na sprycie i szukanie przewagi tam gdzie się da. Z drugiej strony z tą kompresją mierzoną w temperaturze otoczenia to też jest niezły joke. Stoi w regulaminie jak byk, że bolid przez cały czas trwania wyścigu ma spełniać wymagania regulaminu, a chłopy robią silnik który przy pomiarze ma 16:1 regulaminowe, a w trakcie jazdy 18:1 nieregulaminowe :D A FIA mówi, że jest git :D
No cóż nie podoba mi się to bardzo, ale co zrobić. To jeszcze nie jest ten krok, który totalnie mnie odrzuci od tego klubu i ostatecznie od piłki nożnej, ale jest już bardzo blisko
@Arden Smutna prawda jest taka, że wybryki tego pajaca odzwierciedlają stan dużej części amerykańskiego społeczeństwa. Dla zdecydowanej części jego wyborców to jest pewnie doskonały żarcik
@ProMILs No fajnie jakby na 140 tysięcy mieszkańców były nawet ze 2 porodówki, ale za to są odpowiedzialne w 90% władze miejscowe, głównie powiatowe. To oni zarządzają szpitalami i doprowadzają je do ruiny. Wiem to po swoim mieście, gdzie powiat od lat rujnuje szpital. A 60km dalej szpital w Radomsku śmiga pięknie, ale ma ogarniętego prezesa. Pieniądze w ochronie zdrowia wbrew pozorom są, ogromne, tylko potrzeba ludzi, którzy się o nie postarają i ich nie przepieprzą. Niestety ciężko o takich z partyjnej nominacji.
@RozowaPantera Ale to jest wina premiera, że jest niedobór lekarzy i spada liczba urodzeń? Przecież utrzymywanie tych porodówek się po prostu nie spina finansowo, jak tam się rodzi dziecko raz na ruski rok. W sensie krytykujmy sobie rządy po 1990 za stan ochrony zdrowia jeśli bardzo chcemy, ale przypieprzanie się do takich decyzji jest mocno dziwne. Niestety jak ktoś chce mieszkać w środku lasu to wiążą się z tym pewne niedogodności
@Eklerek milion pińcet sto dziwińset :D nie interesuj się bo kociej mordki dostaniesz :D co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie :D i jeszcze może bym coś wymyślił xD
@Ptasior Ja bez wahania powiem, że mielibyśmy polskiego mistrza F1. Wiadomo, że jest masa zmiennych ale uważam, że tak by się stało. Dobrze, że Robert to jest fighter i dalej rozjeżdża konkurencję w innych kategoriach :)
3
@Arden Śmiechem żartem ale u nas w schronisku była zbiórka na ubranka dla psiaków bo przy mrozach -20 w kojcach na dworze raczej ciężkawo z przeżywalnością
1
@Fabik87 To jest tak absurdalny news :D Ja bym go za 500mln nie puścił. Tak wiem wiem, wszystkie problemy finansowe klubu by się rozwiązały. Mhm już to widzę :D
2
@Kozinho. Co nie? To jest jakiś krypto lewak wegański :D
@Roobo zaraz żonie podrzucam pomysł
5
@misterio nie no weź :D ja nie używam tej rakowej platformy to chociaż tu sobie czasami poczytam nowinki
0
@Andi18 no to jeszcze tylko trzeba sprawdzić kto rządzi w tych powiatach i odpowiada za budżety szpitali i już zaraz możemy iść protestować pod starostwa
3
@Cryptolis nic na to nie wskazuje. Przez 8 lat mieli pełnię władzy bez koalicjantów i nikogo nie skazali. Taka sytuacja się już nie powtórzy, plus skazywać trzeba mieć za co
2
@LAMC_10 chyba nikt nie ma wątpliwości :D
0
@kubs23 A no to faktycznie zasłużyli na śmierć xD
1
@fart czajniki i biatlon a tak to ziew
0
@kubs23 no tak ci dwaj amerykańscy obywatele ostatnio zabici z zimną krwią nie byli przypadkowi :D
1
@GeneralXavi no właśnie spinają. No i są prywatne a nie państwowe. Tak pisał bym to samo bo rząd ma niemal zerowy wpływ na szpitale powiatowe. U nas do rujnowania szpitala przyłożyła się i PO i PiS i mówię to otwarcie
@Gall no dobra jasne ze na 140tys ludzi powinna być porodówka ale nie wpłynie to w żaden sposób na poprawienie dzietności
0
@Kozinho. Hmm no nie wiem ja planowałem dojechać 50km do Łodzi. Tylko dlatego, że po znajomości udało się wszystko załatwić u nas w szpitalu, to nie jechaliśmy. Szwagierka też 4 miesiące temu jechała 50km do szpitala w którym przyjmuje jej prowadzący. Poród nie dzieje się w 5 minut :D No ale dobra zgadzam się, że to jednak zbyt dużo mieszkańców żeby nie było porodówki. Ale dalej nie wiem gdzie tu wina rządu
6
@macio_944 Mnie tam ciekawi co mają do powiedzenia jego zagorzali polscy zwolennicy, chociażby z naszego forum. Ale schowali się gdzieś. Ciekawi mnie czy to trafia w ich poczucie humoru i dobrego smaku
2
@Safrani Niepodrabialny :D A nie czekaj, to tania podróbka rodziny Kim :D
0
@draxidox Bez kitu jakby wszystkie psy się tak zachowywały jak ten dzik :D
1
@Jakchcesz Całkiem wiarygodna historia co się czepiasz xD
1
@michaleu No trochę wcześnie, zważywszy na to, że ślub nikomu do niczego nie potrzebny :D Ale ja np od 17 rż jestem w jednym związku i sobie chwalę ;)
0
@Huck Z jednej strony zgadzam się totalnie, ten sport polega też na sprycie i szukanie przewagi tam gdzie się da. Z drugiej strony z tą kompresją mierzoną w temperaturze otoczenia to też jest niezły joke. Stoi w regulaminie jak byk, że bolid przez cały czas trwania wyścigu ma spełniać wymagania regulaminu, a chłopy robią silnik który przy pomiarze ma 16:1 regulaminowe, a w trakcie jazdy 18:1 nieregulaminowe :D A FIA mówi, że jest git :D
6
No cóż nie podoba mi się to bardzo, ale co zrobić. To jeszcze nie jest ten krok, który totalnie mnie odrzuci od tego klubu i ostatecznie od piłki nożnej, ale jest już bardzo blisko
6
@Arden Smutna prawda jest taka, że wybryki tego pajaca odzwierciedlają stan dużej części amerykańskiego społeczeństwa. Dla zdecydowanej części jego wyborców to jest pewnie doskonały żarcik
3
@maroon Dobrze, że linie lotnicze nie szukają pilota, jeszcze by ktoś pomyślał że takiego do telewizora :D
4
@kubs23 No nie wiem, zabija przypadkowe osoby na ulicy? xD
5
@ProMILs No fajnie jakby na 140 tysięcy mieszkańców były nawet ze 2 porodówki, ale za to są odpowiedzialne w 90% władze miejscowe, głównie powiatowe. To oni zarządzają szpitalami i doprowadzają je do ruiny. Wiem to po swoim mieście, gdzie powiat od lat rujnuje szpital. A 60km dalej szpital w Radomsku śmiga pięknie, ale ma ogarniętego prezesa.
Pieniądze w ochronie zdrowia wbrew pozorom są, ogromne, tylko potrzeba ludzi, którzy się o nie postarają i ich nie przepieprzą. Niestety ciężko o takich z partyjnej nominacji.
0
@Hektor16 Dokładnie. Grubo ponad połowa społeczeństwa byłaby super szczęśliwa zarabiając prawie 7 koła na rękę.
7
@Laminedependencia No ja myślę, że Chrystusowi bardzo by się podobała działalność ICE :D
6
@Fog_W_1899 Dobrze dobrze, moje dializy same się nie opłacą
15
@RozowaPantera Ale to jest wina premiera, że jest niedobór lekarzy i spada liczba urodzeń? Przecież utrzymywanie tych porodówek się po prostu nie spina finansowo, jak tam się rodzi dziecko raz na ruski rok. W sensie krytykujmy sobie rządy po 1990 za stan ochrony zdrowia jeśli bardzo chcemy, ale przypieprzanie się do takich decyzji jest mocno dziwne.
Niestety jak ktoś chce mieszkać w środku lasu to wiążą się z tym pewne niedogodności
4
@Eklerek milion pińcet sto dziwińset :D nie interesuj się bo kociej mordki dostaniesz :D co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie :D i jeszcze może bym coś wymyślił xD
2
@Ptasior Ja bez wahania powiem, że mielibyśmy polskiego mistrza F1. Wiadomo, że jest masa zmiennych ale uważam, że tak by się stało. Dobrze, że Robert to jest fighter i dalej rozjeżdża konkurencję w innych kategoriach :)
0
@Konradowskyy czy to już potwierdzone info?